Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 1 289
Помня,че гледах "Братя Грим"...исках да поспя малко,ама много болеше и...айде към болницата.  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 226
бяхме си легнали с мъжа ми и гледахме телевизия. Тогава започнаха контракциите на около 20 мин.

# 123
  • София
  • Мнения: 2 967
Бях в болницата и се събудих от болките през нощта

# 124
  • София
  • Мнения: 372
аз бях в Практикер за ламинат  Laughing и от там директно в болницата

# 125
# 126
  • Мнения: 731
Спях сладко като ми изтекоха водите.

# 127
  • Мнения: 1 440
Беше около 9 сутринта и спях..събудих се от една, тогава ми се стори доста силна, контракция Peace

# 128
  • София
  • Мнения: 607
Опитвах се да спя, когато ми изтекоха водите, болките дойдоха малко по- късно.

И аз така . Peace

# 129
  • Мнения: 11 607
Само един път изпитах нормално да ме хванат родилни болки......Нищо не правих, само чаках да ме хванах болките...Но май се събудих с болки и така...докато родих!

# 130
  • Мнения: 229
Спях си.Беше 3 часа сутринта,събудих и всичко около мен беше мокро. Нищо не ме болеше още,но разрах,че са ми изтекли водите. Болките започнаха след около час и докато дойде линейка и стигнем до болницата вече бях с 4,5см разкритие Mr. Green

# 131
  • Мнения: 520
Аз приготвях манджорийките за Коледа!

# 132
  • Мнения: 198
Бях на фризиор,когато започна да ми се втвърдява пупката. Прибрах се и изгледах всички петъчни сериали по нова тв и към 12ч ноща си помислих дали не е това момента. Имах съвсем леки болки. Отидохме до болницата и след прегледа се установи,че съм с 2см разкритие. Представете си как сме се изстреляли от Враца за София. С моето спокойствие можех и в колата да го изтърся.

# 133
  • Мнения: 2 950
Бах на гости на сестра ми и спахме с племенниците ми. Събудих се с болки в корема и отидохме в болницата уж само да ми измерят тоновете, а те взеха, че ми сложиха една нощница и казаха: "Добре дошла"!  Grinning

# 134
  • Мнения: 245
тъкмо се бях събудила и си взимах душ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт