Защо жените трябва да тренират тежко?

  • 19 717
  • 255
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 678

Поци, ти ме разби Laughing Това го видях чак сега....има да уча и за форумното писане  май от теб Wink
..не гледай формули Laughing..за мен е 100% от нормалния пулс Peace
..досега не съм убил никой Mr. Green

# 226
  • Мнения: 222

..не гледай формули Laughing..за мен е 100% от нормалния пулс Peace
..досега не съм убил никой Mr. Green
т.е максималният трябва да е два пъти по-висок от нормалния, правилно ли разбрах?

# 227
  • Мнения: 4 678

..не гледай формули Laughing..за мен е 100% от нормалния пулс Peace
..досега не съм убил никой Mr. Green
т.е максималният трябва да е два пъти по-висок от нормалния, правилно ли разбрах?
..Да Mr. Green

# 228
  • Мнения: 222
Благодаря ти Поци!

# 229
  • Мнения: 673
Ммм, моят нормален е 50 и нещо (52-54-56). Ако тренирам със 110 ми се струва че нищо няма да направя. То аз и не правя много кардио на уреди защото много ме мързи в зала, а навън нямам с какво да го меря. Ама както и да е, пулсът не е важен за мен когато се забавлявам на колелото например.

# 230
  • Мнения: 97
Моля ви помагайте! Аз съм на 43 г. Отслабнах много рязко /не че го исках, не знам как стана/. Облечена изглеждам страхотно и всички ми се възхищават, но гола ме е страх да се гледам в огледалото. Основен проблем ми е корема, вътрешната страна на бедрата, задните части, малко ръцете в раменната област и естествено гърдите. То май стана всичко  Cry. Има ли шанс да се стегна с подходящ спортен режим?

# 231
  • Мнения: 4 678
Моля ви помагайте! Аз съм на 43 г. Отслабнах много рязко /не че го исках, не знам как стана/. Облечена изглеждам страхотно и всички ми се възхищават, но гола ме е страх да се гледам в огледалото. Основен проблем ми е корема, вътрешната страна на бедрата, задните части, малко ръцете в раменната област и естествено гърдите. То май стана всичко  Cry. Има ли шанс да се стегна с подходящ спортен режим?
..ДА Peace

# 232
  • Мнения: 97
Какво? Тежести, обръч, въженце, бодискулпт? Изчетох толкова много тук, изтеглих си 50 мин. занимание по боди скулпт плюс 25 мин. упражнения за коремни мускули, тренирам малко и с гирички у дома, но не знам дали съм на правилен път.

# 233
  • Мнения: 4 678
Какво? Тежести, обръч, въженце, бодискулпт? Изчетох толкова много тук, изтеглих си 50 мин. занимание по боди скулпт плюс 25 мин. упражнения за коремни мускули, тренирам малко и с гирички у дома, но не знам дали съм на правилен път.
..съвета ми е фитнес Peace

# 234
  • София
  • Мнения: 605
Поци-помагай със съвет Praynig
Много е изписано, а и то много си изприказвал по темата. Но все пак да попитам-отпуснат корем, как да се прибере, как да се стегне? Използвам режим на хранене, от който мазнините се понамалят, правя и на Синди някои от упражненията за корем-коремни преси, лицеви упори, вдигане на краката.И със серум за извайване нан тялото взех да се мажа. Коремните мускули се образуват, ама сланината над тях и меката кожа още от бренеността нямат махане. Миналото лято бях отслабнала доста, но проблемът с корема си беше на лице! Нямам абсолютно никаква възможност да ходя на фитнес за да правя кардио упражнения, не мога и да тичам Rolling Eyes

И друго-какво подходящо упражнение да правя за стягане на долната част на ръцете. (това, което виси като се вдигне ръката нагоре-бицепс ли е, трицепс ли е Joy). Използвам 3 килограмови гирички, правя си редовно упражнения за бюста и има ефект определено. За тази част на ръцете правя обратни лицеви опори, но ми се иска и някое друго упражнение за по-бърз ефект. Благодаря предварително  bouquet

# 235
  • Мнения: 4 678
Отпуснат корем или кожа Peace
..прави упражнения за трицепс Peace
..мазнините се топят с кардио и правилно хранене..ако ще и 1000 коремни да правиш на ден Peace

# 236
  • Мнения: 222
Моля ви помагайте! Аз съм на 43 г. Отслабнах много рязко /не че го исках, не знам как стана/. Облечена изглеждам страхотно и всички ми се възхищават, но гола ме е страх да се гледам в огледалото. Основен проблем ми е корема, вътрешната страна на бедрата, задните части, малко ръцете в раменната област и естествено гърдите. То май стана всичко  Cry. Има ли шанс да се стегна с подходящ спортен режим?

vessit,
аз не разбирам от тези неща но пред време се зачетох в една тема
 СТЯГАНЕ КОЖАТА НА ЦЯЛОТО ТЯЛО СЛЕД ОТСЛАБВАНЕ в която обсъждат твоя проблем .

Спорд  това, което прочетох там, образуването на мускули няма връзка със стягането на кожата, която се е отпуснала след отслабване. И това  ми звучи логично.

Мненията са донякъде противоречиви, но най-общо твърдят, че кожата макар и бавно се прибира, и още  че е трябвало да вземаш мерки по време на отслабването.
Препоръчват си мазане и студени душове.
Ако имаш търупение да я изчетеш, сред откровенните реклами на една дама, която упорито повтаря на всеки два поста  една марка кремове,
 има и интересни идеи.

# 237
  • Мнения: 97
s+chris, благодаря ти за желанието да ми помогнеш. Темата обаче не само съм я изчела, но и от 3-4 години работя по въпроса с редовната употреба на стягащи кремове, които действително имат ефект при умерено и разумно отслабване. По здравословни причини за 20 дни свалих около 10 кг и положението стана трагично. С кремовете продължавам, но ми трябва и спорт, така предполагам... Играя разни неща у дома с гири и балансираща топка, но от скоро и исках съвет дали съм на правилен път. Също и с други какви уреди и с каква продължителност на сериите да работя. Засега правя по 2 повторения по 10 бр. на упражнение с двата ми уреда, които разполагам.
Няма начин да няма начин!!!

# 238
  • София
  • Мнения: 605
Цитат
Отпуснат корем или кожа
..прави упражнения за трицепс
..мазнините се топят с кардио и правилно хранене..ако ще и 1000 коремни да правиш на ден   

Поци, сори, но пак ще задам глупави въпроси. Досега чета в нета, ровя се и не мога да разбера, затова питам директно:
1) въртенето на обръч кардио ли е?
2) аеробиката разбрах, че е кардио. Има темички с линкове към гимнастиката на Синди и други програми за отслабване. Дали някоя от програмите е кардио Embarassed???Някои от тах са си класическа аеробика, може би точно това ще ми свърши работа.
Пак да отбележа за моя случай- става въпрос за премахване на мазнини от корема само. Като цяло нямам нужда от сваляне на килограми, освен от корема.

# 239
  • Мнения: 4 678
Цитат
Отпуснат корем или кожа
..прави упражнения за трицепс
..мазнините се топят с кардио и правилно хранене..ако ще и 1000 коремни да правиш на ден   

Поци, сори, но пак ще задам глупави въпроси. Досега чета в нета, ровя се и не мога да разбера, затова питам директно:
1) въртенето на обръч кардио ли е?
2) аеробиката разбрах, че е кардио. Има темички с линкове към гимнастиката на Синди и други програми за отслабване. Дали някоя от програмите е кардио Embarassed???Някои от тах са си класическа аеробика, може би точно това ще ми свърши работа.
Пак да отбележа за моя случай- става въпрос за премахване на мазнини от корема само. Като цяло нямам нужда от сваляне на килограми, освен от корема.

..въртенето на обръч е кардио Peace
..класическата аеробика..ще ти свърши работа Peace

Общи условия

Активация на акаунт