Какво правите с празните бурканчета от пюрета?

  • 3 878
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Практикувам разделно изхвърляне на отпадъците, така че не съжалявам, че изхвърлям въпросните бурканчета.

# 16
  • Мнения: 4 399
Когато сме си вкъщи ги изхвърлям като стъклен боклук (разделно). КОгато съм в БГ ги раздавам на съседите, но не знам те за какво ги използват.

# 17
  • Мнения: 2 957
На Ганчев ги изхвърлям,защото не стават за нищо,а останалите често ги запазвам.Миналото лято си затворих в тях пукани люти чушлета.Понякога и си замразявам бульон в тях.Става нещо като дозичка за гозбичките на сина ми.После вадя,размразявам и ето ти бульонче точно за една детска манджичка.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
И на мен ми беше много съвестно да ги изхвърлям, но след като разпитах насам-натам се оказа, че никъде не мога да ги предам. Всъщност открих един пункт, в който приемаха, но ми беше неудобно да ходя до там.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз също ги хвърлям запазила съм си 2,3 с винт.

# 20
  • Мнения: 46 518
Събрах си, колкото ми трябваха за подправки, другите ги изхвърлих Simple Smile

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
аз ги хвърлям...

# 22
  • Мнения: 2 587
изхвърлям ги.

# 23
  • Мнения: 553
Опитвам да събирам боклука разделно... та отлепям етикета, изплаквам и отива в зелените контейнери  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 54
Хвърлям ги защото капачките им нестават за повторна употреба

# 25
  • Мнения: 451
Иаз ги хвърлям, разделно.

# 26
  • София
  • Мнения: 248
и аз ги изхвърлям в контейнерите за стъкло  thumbsup

# 27
  • Мнения: 441
Изхвърлям ги.За нищо не стават  Wink

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Отиват на боклука.Не всички марки стават за повторна употреба.

# 29
  • София
  • Мнения: 978
Благодаря Ви, момичета, явно ще ги изхвърля, а никак не ми се ще. Мислех си, че мога да ги предам някъде на вторични суровини и предстоящата седмица ще се разтърся още по-подробно и ако не намеря нищо, оп в кофата за боклук

Общи условия

Активация на акаунт