Есен тука щом почука, СЕПТЕМВРИЙЧЕ ще ни гука!

  • 13 721
  • 313
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 194
Добър вечер момичета!!!!!Не можте да си представите,колко ме зарадваха вашите думи и колко кураж и сили ми дадоха...благодаря ви от сърце!!!Страшно много се радвам,че ви намерих и,че сте толкова добронамерени!!!От доста време не бях усещала някого толкова близък,не бях усещала подкрепата,от която имах нужда!!!още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!     Hug    Hug  Hug  ЛЕКА ВЕЧЕР,МИЛИЧКИ!!!!МН СЕ РАДВАМ,ЧЕ ВИ ИМА!!!  Heart Eyes

# 256
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Добро утро поспаланки ..........

Аз само да питам Петето-Гледам че никът тие  86 .Дмек си на 21 години нали?? Mr. Green Mr. Green
Ти ще си ни кадемчето с тези годинки да знаиш  Mr. Green Hug Hug HugПредполагам и таткото няма да е много по голям-може би се е подплашил че ще му свърши живота като му се роди детенце....

Но както и да е,ако искаш дай зодия,дата на раждане,година...от кой град си.....И едно от наще мамчета ще те вкара на първа страничка  с висчки тези данни..

Това важи и за другото мамче което се включи в нашата темичка.... колкото повече инфо толкова по добре

Даже и болниците сме си казали някой в който ще раждаме Mr. Green Mr. Green

Та такааааа Mr. Green От меня толкоз изплющях са рано сабахлямта Joy Joy Joy Joy

Саморасличе-ти къде се изгуби....айде бе мацко  къде ходиш по пътищата пак  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 194
Добро утро!!!! Simple Smile едва сме станали,но..бабата ми събуди да ходим на разходка! Simple Smile Ами...да почти на 21 съм,скоро ще ги навърша Simple Smileа
таткото е на 24,и той беше изплашен,че живота му свършва,но...по-изплашен беше неговия татко(дядото) от там дойде всичко!!!
А сега малко за мен....
аз съм от Монтана,но живея в София от 11 години Simple Smile
родена съм на 18.08.1986г.(зодия лъв,тази год ставам на 21 Simple Smile )
живот и здраве мисля да раждам в "Майчин дом"-София!
дано не съм забравила нещо,ако съм..ще го допълня Wink
ЛЕК И СЛЪНЧЕВ ДЕН,НА ВСИЧКИ СЛАДКИ МАМИ!!!  Hug   bouquet  Hug

# 258
  • Мнения: 502
здрасти на двете нови мамчета  Hug    bouquet
ани-бани като един английски иконом посреща с почести новодошлите, докато дойдем и другите мами да кажем здрасти  Grinning  Joy

аз имам да ви пускам снимки в албума, ама това ще стане утре  bowuu

# 259
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
приятна разходка мацка....

Ами така си и знаех че е станало с таткото---
Но това според мен зависи и от човекът защото предната ми бременност аз бях на 22 а таткото на 24 и си го искахме много бебчето даже си го правихме с голяма любов.
Явно зависи от човекът просто.Но все пак той е имал и намеса от Баща си за което ми говори че е мамино синче и слуша мама и тате.....

Но повече няма да я чоплим тази неприятна  тема.....

Коки гледам си тука кажи нещо как си какво прайкаш душа---вчера не беше ли тържеството ви???????? newsm78 newsm78 newsm78 Чи аз какват съм изкуфяла вече всичко забравям
Таз сутрин майка се хили с мене-замъкнах крема за лице в кухнята  и се заприказвахме с майка и  хукнах в хола и в спалнята да го търся тоя крем и се чудя "боже къде го оставих тоя крем "ама го търся 20 минути ти казвам.

А той ще ми избоде очите в куФнята Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Е на туй му се казва хамава история hahaha hahaha


p.s.ЕЕЕЕ ама КОКИ нали съм "класната " тука във форума бе Joy Joy Направо съм бетер иконом ти казвам  Joy hahaha hahaha  Но погледни от добрата страна -като станем девтия месец ако ме няма един ден във форума поне ще знаете къде съм отишла  hahaha Joy Joy Joy в болницата да раждам  Joy Joy Joy

# 260
  • Мнения: 99
Здравейте мамчета,
тези дни все се каня да седна на пиша и така и не успях. Хайде сега ми се е паднало:)

Добре дошли на новите две мами! лека бременост и септември вече наближава и най-добрите бебчета ви желая.
Uinnki дай повече инфо и пиши често при нас.
Ние сме един много готин отбор, всички сме задружни и тук може да намерим много приятели. а и срещичките са супер ( нищо че бях само на една) и аз съм съгласна за нова среща в София.

Peteto_86 при нас ще имаш много подкрепа. Виждам, че си силна и ще се справиш сама. Таткото не го мисли, за съжаление той ще се сети един де, но ще бъде късно... ще е пропуснал най-хубавите мигове със сина си. затова ти си багословенна да ги изживееш.
Имам една приятелка, която е малко по голяма от теб, но е в същото положение и повярвай ми се справя с подкрепата на майка си. Разбирам, че и ти имаш подкрепата на твойто семейство и ще успееш, а и ние сме тук да помагаме с каквото можем.

Evterpa относно изследванията, някои лекари не изпращат на други изследвания, но ние сами си ходим на тях, защото те са платени и скъпички и всеки сам решава дали да ги направи. Но в твоя случай ( заради възрастта ти) всичките тези изследвания са безплатни, от здравната каса се поемат и ти трябва да си искаш правата. макар че си закъсняла за БХС ( той се прави 16-20 г.с.) не съжалявай за него. Това изследване според мен само ни натовари всички нас тук и не е точно. При следваща бременност аз няма да го правя. Но би могла да отидеш на фетална морфология към 28-30 седмица. Поне ще бъдеш по- спокойна като видиш бебо и че всичко е наред.

Кали радвам се че всичко с малкия разбойник мина добре.вече сигурно се е възстановил и си хапва. Ама дай му и сладолед, това е най-голямото му удоволствие в момента. Хем ще му хареса много, хем е препоръчително след операцията Simple Smile

Тиара много хубави предложения зазаглавия.

Аз май ще запълня темичката сега:) ама като не писах толкова дни.
Благодаря за поздравите! Сега да се похваля бях на бал с учениците на 24 (това му е хубавото да си учител). Е не ходих на дискотека Sad но в ресторанта постоях, въпреки че не посмях да танцувам. Като започна силната музика и това бебе като се разрита, няма спиране...но беше много хубаво.
Сега пък ми предстои среща на бившия ми клас, но още не се знае кога точно и аз ще отида да ги изненадам такава дебеличка Simple Smile

На 23 май бях на консултация при мойта гинеколожка и тя ми вика" Няма да гледаме бебо, нали преди 5 дни си била на ФМ" ама аз и се примолих и тя се съгласи Simple Smile Предишния ден и бяха докарали нов ехограф ( същия като във Фемина) и вече и в тази клиника, кадето ходя ще правят ФМ. Там ще преглежда д-р Карагьозова. та сега се чудя дали да отида при нея за ФМ в 28 седмица или да си отида при дрмарков, както до сега.
Аз май съм повече за др Марков, но моята гинеколойка работи с нея и може би и тя ще присъства на прегледа. Някой чувал ли е нещо за Д-р Карагьозова?Мойто доки ме успокои че това за което се шашнах от фм ще се оправи и на следващата фм всичко ще е наред, ама си чакам аз с нетърпение юли месец.
Ама съм много доволна от последната консултация. Доки много се радва на новия апарат и аз и бях като опитно зайче...Simple Smile гледа тя първо на 2D и с този апарат се вижда много добре, даже и малко гръклянче видяхме, толкова подробно. после пусна да гледаме на 4D, ама бебо си скри лицето в плацентата и не му се порадвах, но му видях много добре мъжкото достойнство:). Искаше да ми направи снимка и запис, ама така и не се сети как става докато аз лежах. И всичко това безплатно. Аз няхам нищо против тя да разучава новата апаратува върху мен, а аз да се радвам на бебко:)
После лекарката ме хвърли в смут. тя по принцип не ме мери и т.н. а само ме гледа на ехограф, но сега ми каза че вече трябва да се придържат към това което поема здравната каса ( защото този апарат отчита всичко) и че ми се полага само още един безплатен ехо в 34 седмица, а ако искам да ме гледа по време на посещенията ми при нея струва 25 лв. Та сега се чудя кога пак да ходя при нея.  В 28 седмица съм на ФМ, та затова няма смисъл да ходя в 26 или 30 седмица тя да ме гледа и то с пари.
А и още нещо, седя си аз там с една мама октомврийка предполагам и доки излиза за да ни приеме и вижда другото момиче и я пита, ти в коя седмица си вече и тя казва в 20,ама още нямам почти никакво коремче. После лекарката ме гледа мен и вика" като те гледам с това коремче ти си в 27-28 седмица, а аз бях в 21-22." изкара ме месец и половина повече, представяте ли си...Е после каза че било така защото съм била много слаба преди да забременея...

Та така мами изписах цяла страница и сигурно много ви отегчих, ама така става като не влизам толкова дни. Приятен ден и нека по бързо мине следващата дълга работна седмица!

# 261
  • Мнения: 99
Ау  от толкова писане забравих най-важното за днес:
Dji-djo Честит Рожден Ден!!! newsm59 Много, много щастливи мигове ти желая. И най-послушните бебо и татко Simple Smile   bigdance2

# 262
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ей ама голяма съм блейка бе

ДЖИ-ДЖО честит празник и от мен мила.....да си изкараш хубаво през днешния ден с много емоциии и усмивки  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 263
  • Мнения: 2 825
Джи-джо, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!! МНОГО ЗДРАВЕ, РАДОСТ И ЩАСТИЕ   bouquet  bouquet  bouquet

Добре дошли на новите мами, леко до края   bouquet
Петето, поздравления за взетото решение   bouquet

Къде се изгуби jungle, никаква не пише... надявам се, че всичко е наред при нея  Praynig

# 264
  • Мнения: 518
Ани, тука съм си, ама няма нищо интересно за писане край мене освен че ще си загубя главата някъде - толкова съм разсеяна ooooh!
В сряда звъннах да ми пуснат новия болничен, но акушерката вече си беше тръгнала
 Sad ooooh! - и сега съм на тръни, макар и записана в журнала, дали в понеделник ще могат да ми го пуснат болничния от 23-ти
Джи-джо, Ч.Р.Д. и от мен - весело изкарване на празника

# 265
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
хмммм Саморасличе-аз доколкото знам болничните НОИ ги връщат със задна дата...Искат да са издадени точно на деня.Не че да те плаша.....ама четох го някъде тук из форума

# 266
  • Мнения: 9
Е-хей, здравейте мамчета! Hug

ЧРД на dji-djo   newsm51 Много здраве, щастие и късмет и весело изкарване на празника!
Добре дошли на новите мами, надяваме се да ви бъде интерсно с нас smile3503
Петето, поздравления за направения избор! Важното е че семейството ти те подкрепя, а ти бъди оптимист все така и ти пожелавам наесен да те радва здраво и послушно бебче.

Като гледам днес май повечето си почиват Simple Smile , няма лошо то и от почивка има нужда човек, дето се казва  Wink
Ние се завърнахме от гостито при мойто майче още вчера, ама нямах сили за нищо  Tired , даже половината багаж го разопаковах днес. Сега моя мъж отиде на боулинг и аз се включих да ви дочета и да понапиша туй-онуй.
Въпреки че бях при мама и тя си ме поглези  Blush, не успях да си почина, щото бяхме поканили и гости - нали не бяха на сватбата, та сега да ни видят с младоженеца. И беше една какафония... Tada Добре че дойдоха сутринта и си тръгнаха следобяд  travel , щото с  милото вече бяхме подлудели  perko на кого да обръщаме внимание по-напред. За наша радост никой не прояви инициатива да ни подарява одеяла или кристални сервизи - бяхме ги предупредили, че приемаме само бели пликове newsm53
Времето беше средна хубост Wear Umbrella  Nature Partly Sunny  Nature Sun With Face, но все пак успяхме да се разходим в гората и из града и беше много приятно на свежия въздух Simple Smile

ani-bani, кошарката може да се използва и като кошара за игра, когато бебето започне да сяда и да се изправя и като проходи. Направили са отвор с цип, за да не се опитва детенце да се катери и прекатурва през парапета, а да излиза и влиза когато реши. Тъй че май са ударили с един куршум два заека - хем легло, хем кошара за игра smile3503

Момичета, да ви попитам, на някоя от вас появили ли са се петна по лицето - тъй наречената маска на бременността? При мен започнаха да се появяват smile3518. Купих си едно кремче на Чико, което уж премахвало  старите и не позволявало да се появяват нови. То върши работа засега, но не е достатъчно мазно и кожата ми стои постоянно изпръхнала. А това ужасно ме дразни - като се погледна в огледалото имам вид все едно не съм се мила сумати време и полудявам   smile3511. Моля ви, ако някоя има такъв проблем и се маже с нещо, което е по-мазно да помага   newsm17
Ние утре сме на ФМ при д-р Марков, така че чакайте отчет  Simple Smile

Хайде чао засега от мен, че имам да  wash hang  food002

p.s. На този линк има полезна информация за витамини, минерали, въглехидрати и т.н., които се съдържат в различните храни ( пък и други интересни неща ). Разгледайте и ако решите, че информацията е полезна за мамите може да го сложите на главната страница.
http://zdravoslovno.com/Index.html
 

# 267
  • Мнения: 1 896
Мацки, хайде казвайте някоя иска ли час за фетална ехокардиография при Спасов във Фемина. Часът е за четвъртък, 31 май, 11.30
Ще чакам да свирнете до утре на обяд, след това се обаждам да го отменя.

# 268
  • Мнения: 734
Момичета, привет от слънчева Калифорния!
Надявам се през изминалите седмици да сте били в кондиция и прекрасно настроение;)
Виждам че темите преливат от интересна информация, днес благодарение на бабата ще имам време да ви изчета.

Новините при нас са, че вече се записах при гинеколога от Кали, който ми асистира при първото раждане. Миналата седмица гледаха бебка на видозон, става все по силна и се усеща почти 50% от времето, когато рита.
Килограмите ми са 59.

Джи-джо - честит рожден ден, желая ти здраве, щастие и красиво майчинство!

# 269
  • Мнения: 258
Здравейте сладурки!
Честит рожден ден на Dji-djo!  bouquet Много здраве, усмивки и положителни емоции ти желая!
katrin радвам се, че са ти харесали моите произведения  Crazy  Hug
Добре дошли на новите майчета  bouquet Peteto поздравления и от мен за смелото решение. Сигурна съм, че си направила верния избор. Т.нар "татко" само ще загуби от това, че няма да вижда как расте детенцето му. Бъди силна  Hug
Аз на 26 имах ехографска среща с бебчето, като пак ми потвърдиха, че ще е момиченце  Heart Eyes Доста е пораснала и както миналия път изоставаше с 1 седмица, сега е наваксала и е с една седмица напред yes Според доктора вече е 1кг.и 75гр.  Shocked А за тази седмица според таблицата в линковете отпред трябва да е 670гр. newsm78 Странна работа!
Това е от мен за сега. Приятна вечер на всички  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт