Kоремчетата вече ни личат, а до НОЕМВРИ има още път

  • 10 712
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
 wavey stelad
Клер лекинко ми олекна, че на съм само аз  Wink На обаче мен взеха и петънца и пъпчици да ми излизат по лицето. Е, не са кой зане какво, ама аз си ги виждам.
Дрешките по бременилските магазини лично за мен са доста скъпички и не бих направила тази краткосрочна инвестиция. Добре, че имам една приятелка дето ражда преди 2-3 години и си пази разни нещица, че сега ме е снабдила с 3 роклички и 2 гащеризона, но ми се струва че няма да мина май само с тях, че тя беше по-слабинка то мен  Laughing
А как сте с обувките? На мен почти всичко ми е неудобно вече, идея си нямам защо, краката не се подуват още  newsm78 Ще трябва да си купя някакви чехлички за лятото, ако някои се сети за подходящ магазин в широкия център на Сф ще съм благодарна  Hug
На вън май пак ще завали, ииии че досадно време! отгоре на всичко и студено  #Puppy dog

# 16
  • Мнения: 1 546
Привет от мен!
Здрасти,stelad!
ProstoAz, хубаво, че ти и бебо сте добре.И браво, че не си им останала длъжна на тия военни! #Cussing outОтносно изследванията - както съм казвала,слушай си лекаря все пак той вижда и знае по-добре от всички нас събрани заедно. Wink
Коремчетата на мамите ни са чудесни и много сладки.Аз...съм като повечето от вас - с нещо като корем, който ту спада,ту се издува.Иначе, магазина за дрехи за бременни в Търново е просто подигравка с нас! StopУжасно грозни дрехи, скъпи и кофти ушити.Ще разчитам на  моите летни рокли и поли и на това да си намирам дрехи по нормалните магазини.
marusj, леко ви завиждам за активния сексуален живот...нашия татко май ще постиска зъби.... Mr. Green на мама хич не й се ще напоследък... Flutter
Лек ден от мен!  bouquet

# 17
  • Мнения: 369
Здравейте момичета  Hug много отдавна не съм писала  наистина отдавна  Embarassed , само ви четях . Даже не съм включена в списъка дали ще е възможно сега да стане  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed EmbarassedТермина ми е на 17 ноември
Сложих си снимки на коремчето в албума но понеже сама се снимах е по отблизо. За изследванията чак сега си ги направих и те не са готови още но като чета вашите какви са , моите са само кръв и урина и за кръвна група. Може после да трябва да си правя още newsm78 .Днес ще ходя при доктора да видим бебока как е .
За дрехите за бременни и аз мисля да си понося моите  докато мога , но някой наистина вече много ме стягат . Не знам какви са цените при вас но тук във Враца ми се струват доста високи . За сега имам два панталона малко по широки и две три блузи по голям размер , но лятото ще се наложи нещо новичко.
Забелязах че сега корема на 4месеца ми е по голям отколкото при първата бременност на толкова , наистина е вярно твърдението.
Лек ден ви желая   bouquet

# 18
  • Мнения: 421

   Момичета благодаря ви за подкрепата! Сигурна съм,че ако бяхте с мен тез военни хептем щяха да отидат по дяволите  newsm66Пумпал ,така е ! Бременната жена е готова на всичко! Аз съм станала като орлица ...един познат,като разбрал,че с мойто мило ще си имаме бебче и казал "Абе то хубаво,ама не и ли е малко рано на майката" ...Лелее ако знаете какво го сполетя! Сега съжалява силно!  А вас  Hug силно! 
 
   Скорпионка,и на мен само такива - най-баналните изследвания.Но Azade  ме успокои.Дълго време ме беше срам да попитам,ама какво да направя.Аз като кажа нещо на Док и той само ми се смее "Абе яаа" Да не съм се притеснявала. Сега,понеже нли си взехме котенце (ще го снимам да ви го покажа) и си го накара за токсоплазмоза да ми пусне изледвания.Дано всичко да е наред! Стискайте палци,след седмица ще имам изледванията  Peace

Ditta , caramelche , lonita - и аз,както предполагам и другите мами,имам малко проблеми с тия дрехи.Но знаете ли какво направих вчера - разкарах се малко по магазините.Къпих си дънки - много готини и на нормална цена.Малко по-голям номер и сега съм ги дала на една шивачка горе да им сложи ластик...като така ги прави тарикатски,че след това да си върне колана на дънките! Simple Smile и то срещу некви дребни парички...таа аз мисля да се обръщам към по-големи номера и прекрояване на дрехи,защото са ми много гадни тия в магазините за бременни.
   Иначе и аз нямах търпение да кажа,че съм бременна,защото само ме гледаха под вежди и сматаха,че съм станала дебела Simple Smile Нооо какво би пука! Най-важното в човека е аурата и гордо вдигнатата глава - а сега всички можем гордо да я вдигнем,защото сме специални! Има време - ще влизаме в норми.

    stelad  добре дошла при нас! Дай малко повече информация за себе си Simple Smile
   
    marusj ,ако си повече време в Плевен и случайно намериш време (което не ми се вярва особенно... все пак) Но можеш да се обадиш за по кафе. Сравнително често ходя по София (поне докато не бях с бебо Simple Smile ) Та бихме могли да се видим. 0886433538 ми е тел. И е валиден за всички мами,които идвата насам или са в близост Simple Smile
   

   
 

# 19
  • Мнения: 8
Здравейте! И добре дошли на новите мами в тумбата!  Hug

драго се притеснява дали е хубаво да правим още секс.аз си имам желание.не е толкова като преди да забременея,но ....................3-4 пъти седмично си правим секс.при вас как е?
При нас 3-4 пъти месечно  hahaha Но по принцип до 8 месец няма проблеми, ако всичко е ОК. И ако има желание, ама аз нещо... тц  Embarassed Само ми се гушка за ужас на тати Mr. Green

   Момичета благодаря ви за подкрепата! Сигурна съм,че ако бяхте с мен тез военни хептем щяха да отидат по дяволите  newsm66
Представяте ли си картинката  Joy Стадо военни натупани от група разбеснели се мамчета.  smile3534

Момичета, и на мен започнаха много да ми излизат пъпчици по лицето. Сутрин като стана кожата ми е много омазнена. Аз досега не съм ползвала кой знае каква козметика, защото не ми се е налагало, ама май-май ще трябва. Препоръчайте ми нещичко, моля!   bouquet

Прегръдки и весели празници!  bouquet

# 20
  • Мнения: 421

 
Момичета, и на мен започнаха много да ми излизат пъпчици по лицето. Сутрин като стана кожата ми е много омазнена. Аз досега не съм ползвала кой знае каква козметика, защото не ми се е налагало, ама май-май ще трябва. Препоръчайте ми нещичко,

nunka   аз винаги съм имала мазна кожа и проблеми.А от какво съм бременна ми излизат пъпчици - по една,по две.Но от месец съм добре.Сега ще ти кажа с какво се оправих - Крем за лице за мазна кожа Zeniac LP Fort  - те са два крема,единия е 14 лв и е по-слабичък,а другия е 16лв и по-силен,зависи от какво имаш нужда.Крема е 30мил.  но свършва доста бавно,защото съвсем малко е необходимо за намазването,но гарантирам,че мазна кожа няма да видиш повече никога! А и пъпчиците ги премахва.Страхотен е! Гарантирам! Simple Smile
 

Представяте ли си картинката  Joy Стадо военни натупани от група разбеснели се мамчета.  smile3534   

  hahaha[/b]

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 15:54 от ProstoAz

# 21
  • Мнения: 62
привет на новите мами. май станахме много момчета. smile3501   newsm44
ProstoAz аз утре пристигам в плевен към обяд.много ще се радвам ако се запознаем. ще запиша телефона ти и ако ни остане време ще се видим.ние ще слиза ме към центъра и ще ти дрънна да се видим. моя номер е 0898246776/Мими/ да го имаш за всеки случай.а твоето име как е че като ти звъна да не викам търся ProstoAz,въпреки че така ще те запиша в телефона си.
относно секса..............чувала съм,а и вече имам доказателства,че скорпионите са много сексуални.аз съм скорпион и драго/съпруга ми/ е скорпион и за това имаме желание за секс постоянно.ние сигурно всеки ден щяхме да го правим,но не постоянно имаме сили.
за дрешките:аз си нося летните дрешки.купих си само една пола за бременни,но нещо не ме кефи.
ProstoAz идеята ти за дънките е много добра.като дойда на плевен ще трябва да ми ги покажеш.

# 22
  • Мнения: 421
Simple Smile Деси ! Приятно ми е. Записах телефона ти,ако намриш време,звънкаш час по-рано и съм на линия Simple Smile Но и да не намериш,ще те разбера! Предполагам не сте всеки ден на гости на родителите на съпруга ти
А за дънките,дано да станат,че с тия почивни дни...но все пак това със шивача наистина си е рахат Simple SmileСтига да се намери готина шивачка - всичко правят Simple Smile

# 23
  • Мнения: 62
деска приятно ми е.ще гледам да намеря време да се видим.

# 24
  • Мнения: 3 416
Ей аз няколко часа не съм влизала и новата тема сте изписали-браво!
ПростоАз-браво на тебе,добре си се справила с войниците Mr. Green
Това за дънките го разкажи по-подробно,по-голям размер си взе и под колана ще слагаш ластик ли? newsm78Че и аз съм в неведение какво ще нося,но исках 3/4 дънки,защото с дълги ще ми май топло. А по въпроса за секса....3-4 пъти седмично си е мечта направо EmbarassedНо поне за нашите деца няма да се притесняваме-да са живи и здрави,хич няма да страдат от липса на секс,щом ще са скорпиони.
Днеска почти цял ден ме измъчваха едни болки ниско долу,бая силничко си ме прорязваше #Cussing out
Добре дошла на новото ни попълнение stelad  bouquet

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 238
Това за болките и мен си ме тревожи имам си ги отвреме навреме,но предполагам че са от разпъването на матката.
Sladurka ти справи ли се с проблема с тоалетната?

# 26
  • Мнения: 3 416
Sladurka ти справи ли се с проблема с тоалетната?
не съм и явно без да пия някакъв чай няма да стане,даже вече не ми се и говори,то мойте пъпки поне знам,че от това излизат Confused

# 27
  • Мнения: 421
Ами sladurka един номер по-големи дънки си взех с ниска талия и свлечени джобове.Дори сега ми стоят добре и мога да ги закопчавам лесно.Но все по-некофортно се чувтсвам,особено когато седна в колата или се сгъна в някое заведение на някой по-нисък стол...а и сле най-много месец няма да мога да ги закопчавам.   Таа точно над джобовете е пришито парче,в/у което пък е пришит колана. (почти всички дънки са така) това ще семахне и ще сложи един много готин ластик и пак ще си остане всичко това с ниска талия.Аз си го представям много добре,особено по това,което тя ми показа.А и да си призная не съм спряла да си купувам дрехи - потничета туники нам какво си друго... но всичко което купувам така го голдеам,че да мога след това да си го нося със или без преправяне.В Плевен има много шивачки,които за такива елементарни работи взимат по 1-2 до 3-4 лв най-много.След като бебо се роди ще ида при една със всички дрехи и срещу 50-60 лв ще си ги пригодя за после.Но не мога да не си купувам...искам и сега да изглеждам добре  Blush

иии  sladurka  почни да ядеш много плодове с активия.Аз така правя.Взимам си сутрин на гладно 1кг череши с една активия (ям  ги едновременно) и не искам да ти разказвам по-нататък какво се случва  hahaha 

# 28
  • Мнения: 3 416
ПростоАз,чак с един кг плодове не съм пробвала Laughing,но определено плодове с млако ли било с какво не ми помага и то като си представите,че аз обичам да ям ориз,спанак,коприва,супи,пълнозърнест хляб,а месо почти не ям,сладко от дъжд на вятър и то под сладко разбирайте най-вече мед......

# 29
  • Мнения: 17
Мами,предлагам ви като си слагаме снимките да си пишем на кого са и в коя седмица.

Общи условия

Активация на акаунт