Обрив от бебешко олио

  • 6 839
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 625
От Джонсъна на детето ми започна да му се бели кожата-е,как може?Явно има много пострадали.

# 16
  • Мнения: 418
да,от него е!Като родих ,в болницата ми казаха да не вземам от него.Започнахме с Мустела и до ден днешен сме с нея.Няма никъкъв проблем!

# 17
  • Мнения: 84
С олиото на Джонсън в момента си лъскам обувките - чудна работа върши! Само те още не са се изринали. И аз и малкото станахме на ситни гадни пъпчици от него...

# 18
  • Мнения: 865
С олиото на Джонсън в момента си лъскам обувките - чудна работа върши! Само те още не са се изринали. И аз и малкото станахме на ситни гадни пъпчици от него...
Joy Joy JoyИдея-ще пробвам с нашия Бюбхен

# 19
  • Варна
  • Мнения: 252
И при нас се получи същата реакция от олиото на Джонсън.Аз също като другите ще ти препоръчам да си превариш зехтин-чиста работа. Peace

# 20
  • Мнения: 241
Момичета, защо толкова много държите да мажете бебетата си с "олио"? Идва лято, горещини....По-удачни са хидратантните бебешки кремове, които запазват хидролипидния слой на кожата и попиват лесно.

# 21
  • Мнения: 489
 Именно олио  на "Джонсън" се опитаха да ми продадат с изтекъл срок на годност. Дори и да е във срок не съм чувала добри отзиви за него. За да не експериментираш непрекъснато, по- добре използвай  преварен зехтин.

# 22
  • Мнения: 927
Подарих на моя приятелка преди няколко дена козметика на Чико и бебето се изрина от олиото  Cry.  За моят син от самото начало ползвам Мустела и никога не сме имали проблеми. И да, ползвахме си олиото през лятото, но аз пък не съм го мазала " обилно" - а защо ли трябва?!

# 23
  • Мнения: 3 164
И аз като мажех сина с олио на джонсън, той се обрина Confusedестествено го спрях и започнах със зехтин.марката джонсън е или менте или много долнопробна Stop

# 24
  • Мнения: 1 483
И ние се обринахме от Джонсън Cry

# 25
  • Мнения: 344
В никакъв случай не използвай Джонсън.Докато бях бременна се мажех с някакво бебешко олио (забравих фирмата) и аз се обринах.Сега детето ми го мажа със зехтин защото ме е страх да го намажа с бебешко олио независимо на коя фирма е.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син също се обриваше от всякакви такива продукти-Джонсън,Хип.Затова го мазах с преварен зехтин след банята до 6-месечна възраст и нямаше никакви проблеми.Сега вече го мажа с лосион,но хубава марка-Мустела.

# 27
  • Мнения: 234
Цитат
Момичета, защо толкова много държите да мажете бебетата си с "олио"? Идва лято, горещини....По-удачни са хидратантните бебешки кремове, които запазват хидролипидния слой на кожата и попиват лесно.

И аз съм против всякакви марки олио.
На авторката ще препоръчам поне за няколко дни да не маже с нищо детето си,за да може кожичката му да диша и да може да се изчисти от пъпчиците.
След това ще си намери подходящ за бебче хидратантен крем.  Party

# 28
  • Мнения: 2 388
От Джонсън има най-много оплаквания за алергични реакции.
Съгласна съм, че за този сезон мазането с олио е....абе по-добре хидратиращи лосиони или кремове.
Горещо препоръчвам всичко на Мустела. Аз с това мажа малкия и сме на 6

# 29
  • Мнения: 288
Спирай го веднга! Купи си 1 бутилка качествен зехтин-ще ти стигне за 1/2 година и няма химикали в него!
PeaceОт това олио на Джонсън аз поучих обриви,камо ли бебчо

Общи условия

Активация на акаунт