Октомврийската дружина не се предава и вече над сто мами наброява

  • 12 402
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Мда, ще трябва да заформим лятна морска или Пловдивска среща  Crossing Arms Малко ви завиждам; ама да се снимате!

# 16
  • Мнения: 28
мисля,  че ще мога да на срещата.

# 17
  • Мнения: 115
Мен ме е яд, че немога да дойда на срещата - на работа съм  atwork и няма как да се измъкна.
Дано за следващата среща да успея  Hug
Благодаря за съветите, за кошарката. Аз си мислех, че може да се ползва и като постоянна  Hug

# 18
  • Мнения: 276
Здравейте сладурани!!!
Много се радвам че пак заформяме групата!Чувам от колегата ми супер отзиви за Дон Домат!А дали имат открити местенца? Някой ако знае да каже!
Преслава благодаря за посрещането! Лелеее като се замисля каква свекърва дзвер ще съм  newsm78 Абе живи и здрави да сме!

# 19
  • Мнения: 384
браво мамчета много ви е хубава темичката. влизам просто да ви пожелая приятна среща и леко раждане  през октомври.
толкова хубаво ми стана като ви видях темичката и аз и брат ми сме родени през този месец. доскоро октомври беше най- хубавия месец за мен но от 3 месеца и февруари много ми харесва Laughing. хуляди Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 1 572
Здравейте!
Пишете и мен за срещата на 2.06.  Само кажете някое по-известно заведение та да не се лутаме.
На мамите, които знаят вече пола на бебо - честитоооооо!
Аз ще ходя при Марков във Фемина другата седмица и тогава ще разбера .... може би  Wink  Само да попитам мамите, които са ходили при него той прави ли запис на диск ? Аз ще нося за всеки случай, но ако не прави много ще се натъжаааааааааа.

# 21
  • Мнения: 276
dobra Марков е супер!Вчера бях при него и съм впечатлена от човека много е приятен!Прави запис на диск на мен преглед и запис ми струваха 60лв.
Моят диск беше Verbatim DVD

# 22
  • Мнения: 8
МАЛЕЕЕ НАДЕ аз дадох за преглед и диск /техен - куча марка/ при Димитрова - 80,00лв. Е тва е безобразие!!!! Ааааа седващата фетална ще си я направя при Марков, явно и ще бъде по-приятно /според коментарите ви, че е хубавец  Blush Flushed/

Кажи той препоръча ли ти да направите и фетална ехокардиография пак там при д-р Спасов???

# 23
  • Мнения: 1 572
Много ти благодаря Надя!
Радвам се, че си с добри впечатления от него. Аз реших да зваънна и да си препотвърдя часа, защото като се записвах дадох грешен телефон /обърках си номера/ и реших да се подсигуря.  Използвах да питам за диск и те ми казаха, че правят запис с техен, което ме устройва.  
Иииииии ще се запознаем с бебчо съвсем скоро  Hug На мен при все многото видеозони досега не ми обърнаха монитора да видя бебо, нито ми дадоха снимка и реално не съм виждала шушулчо от 9-та му седмица! А аз и не настоявах, защото доктора беше много внимателен и ми прави безплатни видеозони, макар да не ми се полагат толкова.

# 24
  • Мнения: 22 436
МАЛЕЕЕ НАДЕ аз дадох за преглед и диск /техен - куча марка/ при Димитрова - 80,00лв. Е тва е безобразие!!!! Ааааа седващата фетална ще си я направя при Марков, явно и ще бъде по-приятно /според коментарите ви, че е хубавец  Blush Flushed/

Кажи той препоръча ли ти да направите и фетална ехокардиография пак там при д-р Спасов???


Става въпрос за ДИмитрова отново във Фемина, нали.
Тъй като аз ще съм там другият месец, ако може малко отзиви за нея.

# 25
  • Мнения: 276
Преслава нали си спомняш като бяхме на срещата и като коментирахме цените как се учудих че са ти взели 80лв.? Предварително моят доктор ми беше казал че при Марков е 50 та затова много се учудих.Естественно записа нали не е задължителен и не бях питала колко струва.Е все пак останах приятно изненадана! И каза че ако всичко е наред
и следящият бременноста не прецени -  занапред няма нужда от нова фетална!

# 26
Здравейте, момичета Simple Smile
Темата е бомба, а и пак сме се разбъбрили..., което също е бомба Peace
За софийската среща аз пак няма да мога - на работа съм и няма мърдане. Не, че много работя ама поне присъствие трябва да регистрирам.
Пожелавам да си изкарате приятно и вкусно   chef
Дано да има още шансове да ви срещна на живо.
ushko е поздравила първите, влизащи в 6 м. Аз много не се оправям с тези бременлийски сметки, но се считам за поздравена и мноого доволна да съм в 6 м. - някак си тежко звучи. Мерсиии Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте!
За съжаление ще трябва да пропусна и тази среща, но и аз съм на работа, нали е официален работен ден, пък работата ми е държавна и няма начин.Ще чакам за следващия път. Аз в петък съм на фетална и това в момента запълва цялото ми внимание. Обещах на сина ми да го взема с мен, за да види и той бебето, все пак като нямаме татко, имаме батко, но не знам дали Марков няма да има нещо против и дали въобще има такава практика там. Кажете ми, ако знае някоя от вас. А, и още нещо -феталната ехокардиография - отделно ли да си запиша час, колко ще ми струва и при кого да отида? Кога е добре да се направи, т.е.кога се вижда вече всичко, защото на мен преди два дена ми казаха при обикновен преглед, че сърцето е наред, с четири кухини, колкото трябвало да бъдат, и затова - какво друго ще покаже феталната ехокардиография. Извинявам се, малко дълго стана, дано да не съм ви отегчила.

# 28
  • Мнения: 8
Mirama да става въпрос за Фемина...ми какво да ти кажа за Димитрова, мила женица ама не особено разговорлива. Прегледът ми трая 25 минути, тя си гледаше и си записваше нещо, но не е обясняваше много-много. Задължително преди да започнете прегледа трябва да й кажеш, че искаш запис на диск /ако искаш разбира се/, защото в противен случай няма да имаш снимки от различните моменти на прегледа...Абе общо взето като слушам момичетата във форума направо съжалявам, че се записах при нея, а не при Марков.

last name за феталната ехокардиография - тя се прави от специаист кардиолог и Димитрова ми каза, че е по добре специалист да погледне сърчицето за евентуални изменения. Аз си записах час при д-р Спасов пак във Фемина на 06.06.2007г. Казаха ми, че цената на прегледа е 50лв, но аз за всеки сучай ще си взема 100,00лв, щот тия във Фемина нещо май не работят по единен ценоразпис!!!! А за това дали да вземеш и баткото - няма да има никакви проблеми, аз си заведох майчето и бъдещия татко и нищо не ни казаха  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 593
last name, взимай спокойно баткото. Нашият татко беше там и имам чувството, че то е нормално да сте поне двама на прегледа.

Luz, ако термина ти е 1 октомври, влизаш във 6ти месец на 1ви юни.  Съгласна съм за "тежкото" звучене, и аз се чувствам по-добре така  Mr. Green

Преслава нали си спомняш като бяхме на срещата и като коментирахме цените как се учудих че са ти взели 80лв.?

А ПЪК НА МЕНЕ МАРКОВ МИ ВЗЕ 80 ЛВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out

Наде, Дон Домат ми е едно от любимите места за хапване. Заведението дето е близо до Раковска (не се сещам точното име) има места отвън, но масата може да побере макс от 6 човека). Имайте го предвид.

Мишолина, аз доскоро не можех да виждам аватарите на другите във форума, но сега видях шаферската снимка на щерка ти, много е сладка!     bouquet

Рали, снимките можеш да видиш тука. Аз лично препоръчвам Тоскана за разглеждане, Рим все пак е един голям град - много хубав, но някак си прилича на всички останали известни европейски градове по снимкките.

www.minevi.com , travelling together, Италия е последния албум на втора страница

МЕГИ, Супер темичка както винаги!!!!!      bouquet

Общи условия

Активация на акаунт