Октомврийската дружина не се предава и вече над сто мами наброява

  • 12 405
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 133
Книжката ти е съвсем точна.
Ето тук има проследено развитието на бебето месец по месец. http://www.bg-mamma.com/site/content/category/4/13/66/
Най-отдолу се намират и месеците. Първи, втори, трети и т.н.
В пети месец се влиза в 21г.с. и се приключва в 25г.с. Но там може да си ги видиш подробно с описание на това как се развива бебето.

Излиза, че до 5-ти месец ще сме с по 5 седмици в месец, а в 9-ти само 3 седмици  Shocked Нещо ме съмняват тези статии - не е честно, аз искам поне 4-ри седмици да съм в 9-ти месец..., ако може  Laughing
Ето това ми се струва доста по-вярно: http://www.maternitycorner.com/mcmag/calendar/pregnancycalendar/lunarmonths.html

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 16:57 от ushco

# 46
  • Мнения: 22 437


Излиза, че до 5-ти месец ще сме с по 5 седмици в месец, а в 9-ти само 3 седмици  Shocked Нещо ме съмняват тези статии - не е честно, аз искам поне 4-ри седмици да съм в 9-ти месец..., ако може  Laughing
Ето това ми се струва доста по-вярно: http://www.maternitycorner.com/mcmag/calendar/pregnancycalendar/lunarmonths.html

Ами по принцип един календарен месец не съответства на един месец от бременността. И за това се получава така. Аз първоначално ги смятах по 4седмици в един месец и излезе, че трябва цялата бременност да е 36седмици, а те я дават 40.

# 47
  • Мнения: 283
meggyv дали да не отложим срещичката за 09.06. - много майчета байчета са на работа на 02.06??? Иска ми се този път да се съберем повече - ще е много весело  Hug Hug Hug

Съгласна съм! Тогава Мола има  1 РД и може да се видим там, направо!!!

# 48
  • Мнения: 8
Bulechka_TS идеята ти за Mall Sofia е чудесна, хич не се бях сетила, че там има пицарий, ресторанти, детски кътове /за майчетата с по едно съкровище/ - въобще за всеки по нещо!!! Браво  smile3501 smile3501  love001

Сега остава и другите да са съгласни  newsm44

# 49
  • Мнения: 133
Mirama, ясно че един месец не е 4 седмици, а 4 седмици и половина, ама как пък им излезе, че 9-тия е само 3?!?!  hahaha
Най-добре да изчакаме Fancity до един/два дни лентичката й ще покаже, че влиза в 6-ти месец..., а на baby-gaga.com са съвсем равномерно разпределени седмиците

# 50
  • Мнения: 22 437
Mirama, ясно че един месец не е 4 седмици, а 4 седмици и половина, ама как пък им излезе, че 9-тия е само 3?!?!  hahaha
Най-добре да изчакаме Fancity до един/два дни лентичката й ще покаже, че влиза в 6-ти месец..., а на baby-gaga.com са съвсем равномерно разпределени седмиците


Ами не знам, явно това с отчитането на седмиците и месеците е доста сбъркано.))
Абе важното е, че ни остава още половината.))) Пък кой месец точно сме не е особено интересно.))))

# 51
  • Мнения: 283
Bulechka_TS идеята ти за Mall Sofia е чудесна, хич не се бях сетила, че там има пицарий, ресторанти, детски кътове /за майчетата с по едно съкровище/ - въобще за всеки по нещо!!! Браво  smile3501 smile3501  love001

Сега остава и другите да са съгласни  newsm44

Ами, дано и на другите им хареса и да уточняваме вече часа и точното място на срещатата!!!

# 52
  • Мнения: 1 593
Mirama, ясно че един месец не е 4 седмици, а 4 седмици и половина, ама как пък им излезе, че 9-тия е само 3?!?!  hahaha
Най-добре да изчакаме Fancity до един/два дни лентичката й ще покаже, че влиза в 6-ти месец..., а на baby-gaga.com са съвсем равномерно разпределени седмиците

Абе нали ви казах бе чада мои  Rolling Eyes , броите един месец назад от термина си. Лентичките на baby-gaga, се изчисляват ТОЧНО така. Разни таблички и измишльотини по интернет не важат, защото всеки си смята квото си иска.

Поли, бре, да не искаш да кажеш, че като съм била осигурявана в Щатите, няма да плащам тука за последните 9 години???
Е, разцелувах та  Hug  Hug  Hug

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 17:54 от silverarrow

# 53
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
меги смени ми термина моля те оказа се 4е освен 4е сме по малки и термина ми не то4ен 10/10 ми каза доки и как го сметна не разбрах като в момента според плода съм в 20г.с. и 3 дни незнам съвсем се обърках и бебо е само 300гр. незнам нормално ли е другите само със седмица или две напред имат много по големи бебоци май неЩо се попритесних

# 54
  • Мнения: 948
Така е, silverarrow, при това има давност на дължимите суми - само последните пет години се гледат. Ако през това време си била в чужбина, не си имала GP в България, не се плаща. Ако си имала GP, обаче, е друго. Провери на страницата на НОИ; пишеш си ЕГН и ти казва колко дължиш.

# 55
  • Мнения: 283
Така е, silverarrow, при това има давност на дължимите суми - само последните пет години се гледат. Ако през това време си била в чужбина, не си имала GP в България, не се плаща. Ако си имала GP, обаче, е друго. Провери на страницата на НОИ; пишеш си ЕГН и ти казва колко дължиш.



Ето линк-а за справка на здравните осигуровки: http://healthinsurance.nssi.bg/report_healthhtm_15_out.asp

# 56
  • Мнения: 283
Момичета, вижте какво открих, на мен ми беше много интересно това, което прочетох!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 844
Момичета, ако срещата е на 9 и аз ще дойде, че тази събота съм обещала на малката и племенниците да ходим до Зоологическата градина.

Да ви кажа с тези 80 лв. за преглед във Фемина ме разбихте, аз нали се бях оплакала, че на мен ми взеха 85 защото били две, ама на вас защо??? newsm78 #Crazy Иначе ако ще ходя втори път се решила да бъде при Марков.

Преслава, аз между другото те видях във Фемина, ти беше влязла вместо мен от 18 ч., аз нали съм си шматка, тръгнах по-късно от работа и закъснях. Но понеже знаех, че ще бъдеш на преглед оглеждах всички момичета в чакалнята и после те познах на снимките от срещата  Grinning

И сега да ви се похваля, май си харесах количка, днес ходих до Премаман и за мой късмет имаха количката за близнаци на XAdventure. Стори ми се много лека и маневрена и определено ще мога да я свалям по стълбите. Толкова ми хареса, че ми искаше вече да я бутам по улиците Laughing

# 58
  • Мнения: 22 437
Момичета, вижте какво открих, на мен ми беше много интересно това, което прочетох!

Доста интересна статия.))))

# 59
  • Мнения: 283
Момичета, вижте какво открих, на мен ми беше много интересно това, което прочетох!

Доста интересна статия.))))

И аз така мисля и затова реших да я споделя с вас!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт