Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 056
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 685
Страхотна работа Миранди  newsm10

Искам само да споделя, че 6 седмичната програма е недостъпна за българския пазар. В САЩ дори трудно може да се намери според източник от района. Дори и в Amazon's http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_b/105-4669064-5191623?url=sear … ;Go.y=9&Go=Go

# 16
  • Мнения: 1 424
vodka_s_led ти ще го спазваш ли режима  Rolling Eyes
В момента съм на череши и салати  Grinning  Но по-нанатък задължително ще го направя още един път  Peace
Първият път за 4 дни бях -2 кг  Party
П.С. сигурно питаш,защото ме знаеш колко съм несериозна, а?  Mr. Green Laughing

# 17
  • Мнения: 1 169
Опа и аз да се запиша. Темата е много хубава. Мирани просто си невероятна   bouquet
Ще видя кой тип съм и аз и ще опитам за 6 дена какво ще стане дано има добри резултати,
а може ли да се продължи след 6-те дена или е хубаво да се почине малко преди това  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 897
Само аз ли не виждам нищо написано за тип Е?

# 19
  • Мнения: 6 958
Първият път за 4 дни бях -2 кг  Party
П.С. сигурно питаш,защото ме знаеш колко съм несериозна, а?  Mr. Green Laughing

И аз ако изкарам 2 кг. за 4 дена ще бъде бижу  Praynig Praynig Praynig

Ти ако си несериозна, незнам аз как да нарека себе си тогава  Crazy

Ще видя кой тип съм и аз и ще опитам за 6 дена какво ще стане дано има добри резултати,
а може ли да се продължи след 6-те дена или е хубаво да се почине малко преди това  newsm78

Нека някой, който е правил режима каже дали може да се продължи, но доколкото разбрах може, но се разширява набора от въглехидрати вече съдейки по това, което уж разбрах, че е 6 седмичното преобразяване, продължение на 6 дневното  Rolling Eyes

Само аз ли не виждам нищо написано за тип Е?

Няма за Е защото не го намерих из нета, ако можеш да го намериш или напишеш го дай насам  Peace Това, което намерих не мисля, че е малко, за съжаление не върши работа за Е и т.н.

# 20
  • Мнения: 2 897
Ааааа яснУ.

# 21
  • Мнения: 6 958
Хелоу  Stop

Някой прави ли режима в момента   Rolling Eyes

Тони ти започна ли го или май от петък каза  newsm78

А при мене нещо незнам...  Mr. Green ден 1 - 300 гр., ден 2 + 900 гр. -> май не е за мене това  Rolling Eyes Хммм ще умувам какво да правя  newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Първоначално реших да почна от утре-петък, за да си накупя провизиите, но тая сутрин се пробвах да си изям варените яйца без жълтъците и преди малко ядох 1 зелена пиперка и едно корнишонче. Глупаво се чувствам-не ми е вкусно и като знам,че ме ограничават от мазнините и направо нещо ме бута отвътре към сметаната Laughing
Не ми харесва и това,че няма да мога да си играя тае-бото, а сега имам предостатъчно свободно време и огромно желание за джаскане и не искам да вървя против себе си.Пък и вечер след тае-бото съм като росна китка-що да се възпирам
Чудя се още какво да правя, може в събота да стартирам-щото си мисля,че първите два дни ще са ми критични за мозъка и по-добре да съм вкъщи
Миранди това покачване от режима ли мислиш,че е ? Да не би щото доскоро си гладувала и сега като ядеш да се запасяваш...знам ли и аз Rolling Eyes?

# 23
  • Мнения: 2 897
Леле яйца без жълтъци, толкова ли е стриктен Търманд?
Аз си мисля, че като изтрещя след някоя друга седмица може да направя една протеинова седмица - пилешко, бяла риба, никакво масло и сметана и т.н. - но май няма да е точно по Търманд.
Но за сега ме е страх да си сменям режима (което може да се промени във всеки един момент де, нали съм си хахо).

# 24
  • Мнения: 6 958
Глупаво се чувствам-не ми е вкусно и като знам,че ме ограничават от мазнините и направо нещо ме бута отвътре към сметаната - плодовете (за мен) Laughing

Честно никак не ми допадна това ядене, ама никак, днес не съм яла все още, иначе имам нагласено пуешко месо, но вътрешно не ми се яде  #Cussing out Казах, че веднъж го правих около 3 дена, но не се получи пак  Sick май и този път няма да го бъде  Sick

Май има нещо вярно като си си убеден в своята си теория за дадена диета, каквото ще да става нея не можеш да  я промениш  Peace Ти си за ВМ-НВХ, аз съм за Плодуване + Разделно хранене - едва ли ще си променя възгледите някога като си знам как те ми влияят на мене си  Peace

Миранди това покачване от режима ли мислиш,че е ? Да не би щото доскоро си гладувала и сега като ядеш да се запасяваш...знам ли и аз Rolling Eyes?

Да ти кажа уверявам те, че не съм плодувала нон стоп - от март насам имам плодуване с ядене 5 на 5 дни средно казано, защото почвам на плодове и после се дъня с храна и нито свалям нито качвам... задържам си едни от 1 до 5 кг. искам едно сериозно плодуване, но волята ми отслабна и нервите ми изиграват номера с издънките... Сега си пия кафето и умувам дали да продължа на Търмънд до край или да започна с плодовете веднага - от днес  Mr. Green

А това, че съвестта ме гризе за тоя режим и че никак не ми е приятен е най важната част  Sick съгласна съм с принципите на Търмънд за всичко останало, но не и с тази маса/тонове храна, не мога да спазвам и толкова често хранене, аз ти обясних вече...  ooooh! Не се оправдавам, просто с една дума - не мисля, че това е за мен  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 713
Щом не сте убедени, че е за вас, по-добре не се мъчете. Аз примерно не мога да спазвам ВМ, както и само плодове 10 дена. На мен при Търмънд много ми идва месото, но за 6 дена направих компромис.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 11:28 от Вери

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Така е  Вери-всичко,което се прави без желание и насила е обречено, освен това на мен и друго ми човърка мозъка-тия 6дни-възприемам ги точко като диета за 6 дни, и това че след като свърши тая 6дневна диета, ще кача килограмите
 Може би трябва да си попроменя моя си режим, за да изляза от платото.

# 27
  • Мнения: 2 897
Да, това може би е по-добра идея. От много мазнини - на никакви е някак драстично. Защо не си намалиш сметаната/маслото/зехтина. Така от само себе си ще вдигнеш протеина. Може да ти се отрази добре.. малко по-Търмандско би било.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз пък си мисля, че единственият начин да сваля килограми е да се пусна на някакъв стриктен режим, който ми е гаден и труден за изпълнение.Защото моят проблем е с мотивацията и волята.Ако успея да се насиял да ям по 100 пъти на ден някакви ужасни, безсолни продукти, значи съм надвила себе си.Това щее добро начало.
Но все го отлагам, защото осъзнавам собствената си неспособност да се справя.Мога глад, мога малко ядене, но ТОЧНИТЕ режими са ми ужасно сложни.
Просто трябва да си наложа и да го направя.Резултатите може и да не са умопомрачителни, но ще е стъпка към промяната.
А що се отнася до ефективността на този режим - всички, които са го правили и са споделили с мен, са имали добри резултати.

# 29
  • Мнения: 6 958
всичко,което се прави без желание и насила е обречено 

Може би трябва да си попроменя моя си режим, за да изляза от платото.


Подкрепям те, ти познаваш себе си най - добре и решението го взимаш поне с желание, а не защото така трябва или не трябва  Hug Значи си продължаваш на ВМ-НВХ - така ли? Но и аз те съветвам да внесеш някакви корекции чрез намаляване на мазното и увеличаване на протеина например  Rolling Eyes Успех  Hug

А що се отнася до ефективността на този режим - всички, които са го правили и са споделили с мен, са имали добри резултати.

Да и аз така съм чела и чувала от разни места  Peace

..........

Към всички останали - съжалявам, но аз абдикирам от трона - няма да стане моята работа с нежелание, а това пуешко дето го имам домашните ще го хапнат - не е за мен... Минавам на плод и ако се издъня за пореден път - тогава ще му мисля с какво да пробвам  Peace

Успех на всички   bouquet и дано темата бъде успешна за всички останали (мене не ме гледайте - аз съм изключение, защото моето няма оправия)  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт