Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 103
  • 177
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Довечера ще напиша от книгата за тип Е нещо си

# 46
  • Мнения: 638
Довечера ще напиша от книгата за тип Е нещо си
Ще е страхотно!  smile3525

# 47
  • Мнения: 6 958
Довечера ще напиша от книгата за тип Е нещо си
Ще е страхотно!  smile3525


Щом Тони ще ти го напише мога само да ти кажа гледайки книгата, че се припокрива с храната от тип C + телешко в твоя случай  Peace И като си гледам книжката тип Е май най много папате  Joy hahaha Joy Направо имате такъв набор от разрешени храни, че то не си е никаква диета, а цял пиррррррр  Crazy

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 193
                                  Тип Е-ecto-endo

Тъй като тялото ви е endomorphic , яденето на твърде много неправилни въглехидрати или само на въглехидрати без протеини, може да спре метаболизма ви. Затова трябва да ядете повече бавни въглехидрати и по-малко бързи и прости захари.Но за щастие вашия метаболизъм не е толкова бавен като при другите типове тяло.Това означава, че вашия хранителен план съдържа малко повече въглехидрати, отколкото други хранителни планове.Все пак трябва да бъдете бдителни какъв тип и количество въглехидрати ядете. В допълнение-стойте далеч от сладки плодове като череши, портокали и дини, защото те допълнително ще забавят и без това донякъде ленивия ви метаболизъм     

Телосложение-докато някога тялото ви може и да е било слабо и стройно и да сте приличали на клечка, то сега вие сте се закръглили, напълнявайки доста на определени места, и физиката ви е придобила цилиндрична форма.С други думи, имате слабо телосложение на места със значителна мастна тъкан. Вие имате съвсем малко мускулна тъкан, може да сте с много слаби ръце и крака                               
                               
                              Списък на позволените храни за тип Е

Птици-яйчени белтъци,пилешки гърди(бяло месо без кожа),пуешки гърди(бяло месо без кожа), крехко телешко:плешка, бут,филе, каре

Риба-треска, камбала, костур,морска треска, акула, писия,сьомга, пъстърва, риба меч,тон(прясна или консервирана,но без натрий),
бяла риба,червен берикс

Въглехидрати-кафяв ориз, дългозърнест ориз, див ориз

Плодове-къпини, малини, боровинки, грейпфрут,ягоди

Зелунчуци-аспержи, броколи, брюкселско зеле, зеле,карфиол,целина, краставици, патладжан, чесън,зелен боб,гъби, бамя,лук,грах,чушки(всички видове)малки лукчета,тиква(всички видове)тиквички

Зелени листни зеленчуци-зелено зеле,листа от глухарче,марули,синап,магданоз,спанак,листа от ряпа,кресон,градинска жлъчка

                                    Примерно меню за тип Е(за жени)

Сутрешна закуска 75гр крехко телешко или 2до 3 бъркани яйчени белтъци(или 50 до 75гр пуешко месо)

Предиобедна закуска-75гр крехко телешко (или пилешки гърди)и 1 до 2 купички различни зелени листни зеленчуци

Обяд-50 до 75гр пилешки гърди,1/4 купичка бобени храни и 1/4 купичка ориз, 1 до 2 купички смесени зеленчуци

Следобедна закуска-75гр телешко  и 1 грейпфрут(или 1купичка различни дребни безкостилкови плодове)

Вечеря-50 до 75гр пилешки гърди, 1/4 купичка бобени храни и 1/4 купичка ориз, 1 до 2 купички смесени зеленчуци

Късна закуска(незадължителна) 25 до 50гр пилешки гърди и 1/2 грейпфрут(или 1/2 купичка различни безкостилкови плодове)

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 19:31 от tonimirka

# 49
  • Мнения: 2 897
Мерси много, Тони. Определено е правилно, че някога съм била слаба като клечка и че имам тънки ръце, както и че метаболизмът ми не е бърз, a да и че пълнея на определени места. Не очаквах това тестче да познае толкова неща, бях изключително негативно предубедена. Не че ще го почвам Търманд де, поне не за сега. Но обмислям няколко ниско мазнинни, високо протеинни дни.

# 50
  • Мнения: 638
Определено съм този тип Е - винаги съм била слаба, а сега си имам мазнинки на корема, бедрата и паласки си имам  Embarassed .Но много месо има в това примерно меню. Не знам до колко бих могла да приложа Търмънд  newsm78

 Благодаря, tonimirka, за публикуването на особеностите на тип Е!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте bowuu
Днес ще опитам да изкарам деня на Търмънд, но не всички храни в менюто ще погълна-така и не си купих този див ориз,но имайки предвид, че не искам да го ям е по-добре.
Хайде днес ще се навъртам наоколо да ви споделям как съм, а може и неделята да мине под Търмъндовия график Grinning
Приятен ден Sunglasses

# 52
  • Мнения: 6 958
Успех в твоя Търмънд Тони  Peace

Аз вчера изкарах нещо като него с пуешкото месо, което ми беше останало... еми кантарю показва нагоре пак... Както и да е... Успех и на теб и на всички след теб  Hug

# 53
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 546
Имам въпрос.От къде се снабдявате с пуешки гърди?По магазините има пушени филета,бутчета но не и гърди.Мисля,че е важно стриктно да се спазва диетата.

# 54
  • Мнения: 6 958
Имам въпрос.От къде се снабдявате с пуешки гърди?По магазините има пушени филета,бутчета но не и гърди.Мисля,че е важно стриктно да се спазва диетата.

Аз имам точно пуешки гърди и са от МЕТРО  newsm78 И на други места съм виждала също...  Rolling Eyes И не става дума за пушени, а за такива в сурово състояние  Peace

# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ами аз нямам пуешки гърди-в няколко магазина ми предложиха цяла замразена пуйка, но си взех пилешки гърди и с тях ще карам днес.
А при мен настъпва глад и това не ми харесва Close, прекалено е оскъден този режим, сметнах си менюто за днес и излязоха 276кал-това си е направо глад и си мисля,че после-т.е. утре(понеже само днес реших да пробвам дали ще издържа)с първата салата,в която има домат и зехтин ще съм си сложа някой грам, а може и кръгло кило на мен си
Предстои ми обяд, от 50гр пил.гърди и зеленчуци и 1/2купичка ориз
Днес даже и спортувах-40мин бавни упражнения

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 546
БлАгодаря за информацията!
А дали някой е спазвал режима при интензивно трениране?Аз спортувам и много оскъден ми се вижда порциона.Най-много да колабирам на кростренажора Wink

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Доста е оскъден, на мен по 280кал ми е само закуската при ВМ-НВХ, а тук за целия ден.
Моите тренировки са 4 пъти кардио в седмицата и тренировка с тежести, храня се с 1300-1400кал и днес ми е много гладно, при все че направих 40мин тае-бо на земя и пак трениране с тежести.
Не мисля да продължавам, с толкова малко калории не се излиза от плато, а още повече се затъва. Усещам,че тялото ми е гладно, днес толкова енергия му трябваше, а аз почти нищо не съм му дала, добре че поне има малко протеини

# 58
  • Мнения: 6 958
БлАгодаря за информацията!
А дали някой е спазвал режима при интензивно трениране?Аз спортувам и много оскъден ми се вижда порциона.Най-много да колабирам на кростренажора Wink

Тренировките, за които Търмънд казва в книгата си и те не са никак малко - мисля, че режимът му е съобразен доста добре с тренировъчната програма и не е оскъдно папането кой знае колко...,  newsm78 но можеш да се пробваш както мен и Тони поне за 2 дена да видиш как ще ти се отрази този режим...  Peace

Не мисля да продължавам, с толкова малко калории не се излиза от плато, а още повече се затъва. Усещам,че тялото ми е гладно, днес толкова енергия му трябваше, а аз почти нищо не съм му дала, добре че поне има малко протеини

Тони, както казах мила - щом даден режим не ти понася/не ти е приятен без значение кой е той по добре го спри, без значение кой ден ти е... карай си по това, което те прави щастлива и което ти дава добри резултати  Peace Току виж с този 1 ден опит на Търмънд ти донесе раздвижването, за което желаеше, дори и да ти отнеме 2-3-5 дена, за да го видиш на кантарю    bouquet

# 59
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хм, имайки предвид,че ми е втори ден на МС и с този апетит, който едва контролирам.....но резултат реален не бих могла да отчета, защото имам задържана вода и ако утре съм поолекнала ще е от това-т.е. не от Режима
Дано другите момиче се справят по-добре от нас, аз както заявих не мога да гладувам, а това хранене си е чист глад
Ако пък се отрази някак си-т.е. положително, бих могла да си правя такъв ден на нискомазнинно хранене за разнообразие, но с по-големи количества, въпреки че не ми се вярва

П.П. Забравих да кажа, че до този момент съм изпила 4л вода, за да си запълвам стомаха-което си е добре, дори и да не съм на Търмънд Grinning

Общи условия

Активация на акаунт