Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 124
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 589
Renate_R, браво за резултата!  Peace Справяш се добре!  bouquet Чувстваш ли глад докъто си на тази диета и спортуваш ли? Вземаш ли някоя добавка?

# 76
  • Мнения: 721
С мъж ми правихме диетата преди 6 месеца. Аз отслабнах с 2 кг, но изобщо не си ги върнах, а понякога се уливам от ядене. Мъж ми отслабна 8-9 кг, като през 6-те дни свали 6 кг. Той също не си ги върна, даже отслабна с още 2-3 кг. Мисля, скоро да я започна пак. Това е най-добрата диета за мен.

# 77
  • Мнения: 912
 браво  Peace

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Renate_R, браво за резултата!  Peace Справяш се добре!  bouquet Чувстваш ли глад докъто си на тази диета и спортуваш ли? Вземаш ли някоя добавка?

Първите два дни си мислех само:  #Cussing out Това си е чист глад, само че хапваш по малко, за да не умреш.
Това дето го пише в книгата - "за първи път диета с толкова много храна" - чак бях повярвала преди да започна. При порция от 50 гр. която се стопява бързо-бързо - това си е чист глад.
Но след втория ден стомахът ми привикна към малкото количество храна и сега - днес ми е 5-тия ден почти не чувствам глад и когато дойде време за хранене не мога дори това да изям.
Може би стимулиращо действие оказва и свалянето на килограми - на третия ден сутринта бях - 2 кг. и влязох в дънките, които си купих преди три месеца, и които не можех да навлека на дупето си.
За тренировки време нямам. По цял ден съм на работа, а вечер съм толкова изморена, че и желание нямам. Работата ми е на стол и компютър по цял ден - само вечер с малката ми дъщеря се разхождаме по 1 - 2 часа.
Утре свършвам диетата и се надявам да не кача отново свалените килограми.

Но колкото и малко да се хапва при тази диета - никога с гладуване не съм сваряла 2 кг. за 3 - 4 дни.

Ще пиша за приключване за окончателните резултати.

Успех на всички   bouquet

# 79
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 546
Явно само на мен нещо ми е сбъркан организма.Свалих 1 килограм.При условие,че тренирам много здраво."Урочасана " съм да не ми помагат никакви диети май.Тази не е единствената претърпяла неуспех-уви.

Оставам си само на спорт.Желая успех на всички !!!!

# 80
  • София
  • Мнения: 3 127
Явно само на мен нещо ми е сбъркан организма.Свалих 1 килограм.При условие,че тренирам много здраво."Урочасана " съм да не ми помагат никакви диети май.Тази не е единствената претърпяла неуспех-уви.
Оставам си само на спорт.Желая успех на всички !!!!

Не си само ти! Аз също съм дието-резистентна! Sad Последният път с режима на Търмънд нищичко не свалих....

# 81
  • Мнения: 6 958
Явно само на мен нещо ми е сбъркан организма.Свалих 1 килограм.При условие,че тренирам много здраво."Урочасана " съм да не ми помагат никакви диети май.Тази не е единствената претърпяла неуспех-уви.
Оставам си само на спорт.Желая успех на всички !!!!

Не си само ти! Аз също съм дието-резистентна! Sad Последният път с режима на Търмънд нищичко не свалих....

Не на всеки действа, няма начин просто, но сме длъжни да опитаме иначе няма как да разбереме  bowuu Въпреки моя ''провал'' с тази диета, някой ден пак ще се опитам да я приложа, просто защото раздвижва доста добре метаболизма  Peace

# 82
  • Мнения: 1 290
Аз винаги съм твърдяла,че дебелея от въздуха,но за 5 дни с Търмънд свалих 3 кила и то видимо Sunglasses
Просто трябва да се яде наистина по 5 пъти на ден,без да се пропуска,да са най-много през 2,5-3 часа,да се пие вода и да се прави кардио,метаболизма хвърчи Peace
За съжаление нямам време цял ден да си приготвям храната и да я разпределям,нито да се наливам с вода,нито да ставам рано и да ям по часовник  Confused

# 83
  • Мнения: 369
И аз като Tristania, само с тази диета съм успявала да сваля бързо килограми и да ги задържа.Колкото и да пробвах различни диети, а съм пробвала много,вярвайте ми, от тази бях най-доволна.Свалих към 4кг за 6 дни, а после от само себе си още 2кг.Само дето ми се виеше свят, заради липсата на сол.Видимо също изглеждах добре.Сега я почнах от днес, дано отново имам супер резултат Hug

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте отново!
Писах по-горе за моята диета на Тръмънд и след като приключих с нея ето окончателните резултати при мен:
Тегло - 3 кг.
Обиколка на талията  - 4 см.
Обиколка на ханш - 2 см.
Всички други обиколки - 1 см.
Днес 4 дни след приключване на диетата останаха - 2 кг. при условие, че вече не се ограничавам драстично със солта, пия 2,5-3 литра вода дневно, храня се 3 пъти дневно - предимно зеленчуци.
Аз лично не мисля да продължавам с диетата в по-разширен вариант / с включване на повече храни и порция от 50 гр.  #Cussing out /
Не мога да приема в дългосрочен план абсолютната липса на сол, липсата на всякакви млечни продукти, които много обичам, порции от 50 гр. и задължително петкратно хранене.
Ще се опитам да се храня 3-4 пъти на ден - пилешко месо, зеленчуци и плодове, вода 2,5 - 4 литра дневно.
Ще пробвам и друг продукт / хранителна добавка / и ако има резултат ще пиша.

Успех на всички   bouquet

# 85
  • Мнения: 6 958
Здравейте отново!
Писах по-горе за моята диета на Тръмънд и след като приключих с нея ето окончателните резултати при мен:
Тегло - 3 кг.
Обиколка на талията  - 4 см.
Обиколка на ханш - 2 см.
Всички други обиколки - 1 см.

Поздравявам те за резултатите  Hug Това ме кара да се замисля, че явно се топят мазнинките, защото разликата в мерките е зашеметяваща  bowuu и това само за 6 дни  Shocked

Пак ще го направя режима, но пълен курс от 6 дни следащия месец... Тогава и да не сваля, няма да има за къде да бързам, но поне ще си похапна както трябва ако не друго...  Peace

# 86
  • Мнения: 1 209
преди година спазвах режима, свалих за 6 дни 6 кила (от 25 излишни), задържах временно и изведнъж за нула време ка4их 10 кила. посетих бая лекари и се оказа, 4е ми се е отклю4ил хипотиреоидизъм. според еднокринолозите и диетолога силно протеиновият режим с  лишенията от сложни въглехидрати е нарушил ензимния ми баланс и оттам - 4естито.
хем по-дебела хем на хап4ета.

моми4ета, просто внимавайте. явно си е до организъм, не искам да плаша никого излишно, но го имайте предвид Simple Smile

# 87
  • Мнения: 485
Имам въпрос за дивия ориз, прочетох че Вери го е ползвала и затова да попитам от къде го купи, понеже аз търсих в нашия район като правих първия път диетат и не успях да намеря никъде, дори във фантастико и Била.
така че
Вери,
кажи моля те от къде див ориз?
Много искам да го пробвам и него защото след седмица ще повтарям диетата и то с мъжа ми и искам да съм подготвена.

Благодаря

# 88
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Светла, аз когато се опитах да правя Търмънд не си намерих див ориз, но в книгата пише,че може и кафяв ориз-такъв се продава

# 89
  • Мнения: 5 713
Аз дивия го смесвах с кафевия.  В Пикадили на щанда с китайски хран. стоки го има. 2лв 200гр мисля, че беше. Но на упътването пише, че на 500гр обикновен се слага 100гр див.

Общи условия

Активация на акаунт