Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 100
  • 177
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 485
Благодаря и на двете.

Аз кафяв ползвах първия път.
Значи за див ориз ще се разходя до Пикадили- на китайския щанд

Успех на всички с диетата- и на себе си разбира се !

# 91
  • Мнения: 2 897
Аз пък си карах само на кафяв Simple SmileОбаче ще се възползвам от инфото занапред Peace
Днес ми беше шестият ден и съм страшно доволна от резултата.Чудя се как да продължа със захранването и да превърна този начин на хранене в свой режим като цяло Thinking

# 92
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Можеш да си хапваш нормално всеки ден-без издевателстване и тъпкане, а през почивните дни да си правиш Търмънд
Аз съм на режим ВМ-НВХ, но събота си правя ден по Търмънд-ей така за разнообразие, ако мислиш да си поддържаш килограмите, но все пак излезе някакво "издънване" през седмицата можеш да си правиш след това Търмъндски дни-хубавото на режима е,че бързо се изхвърля задържаната вода, иначе на мен ми е гладно и не искам да го прилагам за отслабване

# 93
  • Мнения: 6 958
Чудя се как да продължа със захранването и да превърна този начин на хранене в свой режим като цяло Thinking

Според мен следваш принципа на книгата - с увеличение и разширяване на списъка с въглехидратни храни и си се храниш по тази 5-6 кратна система... просто включваш повече видове храна, а самото отслабване и поддържане на теглото идва от многократното хранене + малкия грамаж порции  Peace Така мисля аз пък незнам  newsm78

Тони незнаех, че си продължаваш да си правиш Търмъндски режим от време на време, надявам се това да ти донесе желаното раздвижване на метаболизма и оттам сваляне  Hug

# 94
  • Мнения: 1 269
Миранди, поздравления за темата. Аз през април се пробвах с тази диета и свалих 4 кила за 2 седмици. Сега пак ще опитам след 8 юли, че до тогава няма да мога да съм стриктна..
Успех на всички диетуващи!  bouquet

# 95
  • Мнения: 2 897
Чудя се как да продължа със захранването и да превърна този начин на хранене в свой режим като цяло Thinking

Според мен следваш принципа на книгата - с увеличение и разширяване на списъка с въглехидратни храни и си се храниш по тази 5-6 кратна система... просто включваш повече видове храна, а самото отслабване и поддържане на теглото идва от многократното хранене + малкия грамаж порции  Peace Така мисля аз пък незнам  newsm78

Така го планирам и аз  bouquet
За тези дни така добре се чувствах и ми харесва системата,която си изградих-не искам изобщо да се връщам към старите си вредни навици(преди да забременея-горе-долу така се хранех).Ще следя темата и ще споделям как върви процесът Wink

# 96
  • Мнения: 1 424
Zorie ще споделиш ли колко кг свали? А на обиколки мръдна ли ?  Peace

# 97
  • Мнения: 721
Аз пак я правя и днес ми е 3 ден, обаче се чувствам доста уморена. Ще видим сега с колко ще отслабна

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Чудя се как да продължа със захранването и да превърна този начин на хранене в свой режим като цяло Thinking

Според мен следваш принципа на книгата - с увеличение и разширяване на списъка с въглехидратни храни и си се храниш по тази 5-6 кратна система... просто включваш повече видове храна, а самото отслабване и поддържане на теглото идва от многократното хранене + малкия грамаж порции  Peace Така мисля аз пък незнам  newsm78

Пробвах диетата преди половин месеци и за 6 дни свалих 3 кг., но за съжаление след това престанах да се храня правилно - по 5-6 пъти на ден и резултатът е + 2 кг. Не че съм преяждала, но престанах да закусвам, понякога поради липса на време дори не обядвам и вечер хапвам нещо малко / основно зеленчуци и месо / - но резултатът на кантара е + .... кг.
Четейки постингите тук и в още една тема за Суплемементите и аз тигнах до извода, че дори и да не продължиш да се храниш точно по Търмънд, за да не качиш свалените килограми трябва да се храниш поне 5 пъти на ден.
От днес започвам отново да се храня по 5-6 пъти на ден с определени храни / но не по Тръмънд / + Липозан + черен чай + витамин С и ще ви пиша за резултатите.
Със сигурност ще повторя диетата на Търмънд след известно време, но ми се струва, че се губи повече вода отколкото мазнини
Успех на всички

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 11:08 от Renate_R

# 99
  • Мнения: 2 897
Zorie ще споделиш ли колко кг свали? А на обиколки мръдна ли ?  Peace

Не свалих нищо,даже съм качила половин кило Laughing
На обиколки съм минус два номера(без бюста-не е мръднал Shocked),мускулите ми се очертават,а единственият спорт,който упражнявам последните десетина дни е тичане след детето в градинката Crazy
Днес изядох едно парче кекс със шоколад и ми стана лошо Sick.Определено продължавам по тази схема(М.Т.),утре ще мисля как ще я разширявам постепенно и ще си правя менюто.Не знам вие как мислите,но на мен този начин на хранене ми е доста икономичен.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Не знам вие как мислите,но на мен този начин на хранене ми е доста икономичен.
Искаш да кажеш, че ти е леко гладно като го прилагаш, или че е икономичен откъм разнообразие на храни

# 101
  • Мнения: 6 958
Не свалих нищо,даже съм качила половин кило Laughing
На обиколки съм минус два номера(без бюста-не е мръднал Shocked),мускулите ми се очертават

Странна работа  Rolling Eyes Но мерките са доста значими, даже си мисля много повече отколкото килограмите  Crazy

# 102
  • Мнения: 2 897
Не знам вие как мислите,но на мен този начин на хранене ми е доста икономичен.
Искаш да кажеш, че ти е леко гладно като го прилагаш, или че е икономичен откъм разнообразие на храни

От чисто финансова гледна точка Mr. Green

Странна работа  Rolling Eyes Но мерките са доста значими, даже си мисля много повече отколкото килограмите  Crazy
Разбира се,килограмите изобщо не ме интересуват,като се има предвид качественият резултат.Все пак теглото на мазнините е много малко,когато губиш само от тях стрелката на кантара едва мърда  Peace

# 103
  • Варна
  • Мнения: 5 193
аахааа паричките Laughing-ами да, ако и хапваш почти едно и също излиза на сметка. Аз когато опитах Търмънд не ядох всички видове храни по менюто за Първи ден, но спазих всичките пропорции на храните и часовете, на мен ми подейства отпушващо, защото имах дълъг застой в кг при моя режим. И въпреки че много го критикувах-Майкъла Laughing свърши работа

# 104
  • Мнения: 2 897
Майкъл е моят човек! Mr. Green(другият е Били Бланк,но това е друга тема Wink)

Общи условия

Активация на акаунт