На плаж Бургаски се печем и на бира форума четем

  • 12 217
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
аз пък противно на всички ужасии разказвани за бургаската болница съм доволна и от отношение приди и след ражсани и от условията и ....... абе пак бих родила тук ... и не съм била с леко и безпролемно раждане   Crossing Arms

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Записвам се да следя, че напоследък все ми убягвате

# 77
  • Мнения: 279
Добро утро!

Как мина срещата?Следващия път ако успея да се организирам и аз ще дойда да се запознаем лично.Хайде,хубав ден на всички!

# 78
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 771
Добро утро и от мен.Днес Мими не е на ясла и цял ден сме двечките.Вчера се е държала добре спала е и е ялар ама въпреки всичко сутрин не иска да влиза. SadНадявам се ,че сте си изкарали добре на срещата.

# 79
  • Мнения: 145
Здравейте някой може ли да ми каже има ли магазин Слънчо интернет сайт и какъв е той . Или има ли магазини в Бургас с интернет сайтове да разгледам кошарите .
Мерси

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 6 528
Ние към 9,30 заминаваме на плажа,ще бъдем около Самба до към обяд ,някой ако иска да се присъедини към нас . Simple Smile

# 81
  • България
  • Мнения: 3 622
Добро утро
Аз вчера не успях да намина, надявам се да сте се забвлявали. Ама бях забравила, че свекърите ще идват на гости вчера. Освен това и малката рева от 19 до 00 часа. много я мъчат колики,а освен това мисля че вече започва и да се глези и да иска все на ръце и не знам как ще се оправяме като се гледаме сами. Сега ми се спи , а тя не ще и не ще да се успокои та да си поспим. Айде ще се пробваме  Praynig

# 82
  • Мнения: 6 461
Добро утро и от мен Simple Smile
Момичета в питанка съм newsm78
Малкият ми Пламен...вече трета вечер спи без памперс.
Преди да си легне пишка в памперса или ако не съм му сложила в гащичките ooooh!
Но вечерта не се напикава .Когато стане в осем и нещо ....преобличам го ...слагам го на гърне и не иска да чурка вътре.
Стиска се докато му сложа памперс или гащички.
Давайте съвет....
При Тошко когато го приучавах на гърне ...нещата се развиваха по друг начин.

# 83
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Тина,и нас ни метнаха коликите-по цели нощи плаче слънчицето и също се успокоява само като го гушна и то прав.Не се глезят,четох че така се затопляли коремчетата и не ги  боляло толкова./дори в момента ми е в ръцете/.Ние даваме Кучоло и Саб,но единственото което помага са разходки-само навън е спокоен и спи WinkЗатова сега се оправям набързо и тръгваме пак по улиците. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 175
За раждането - и аз раждах във Варна. Едно че съм от там и второ, че за тукашната болница нищо поносимо не съм чувала...
Бях в майчин Дом - частна АГ клиника, при д-р Даниела Станева - секцио. Невероятна лекарка - и като човек и като професионалист. В петък сутринта ми беше операцията, в понеделник на обяд вече си бяхме в къщи. Тук разбрах, че държат по 7 дни  Shocked
Белегът ми  представлява една тънка червена линия, която почва да избледнява от краищата - с нищо не го мажа.
Ако с нещо друго мога да помогна - питайте  Peace

# 85
# 86
  • Мнения: 9 913
много сме доволни от снощната среща, интересно как е протекла по-нататък - имаше ли дискотека, никой не казва? Чакаме и снимки.
Останахме без едно червено гребло и една черна количка, ако някой ги е прибрал, да се обади  Wink

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 528
във Вери са,Сашко до последно я пазеше количката   Wink  Аз,тя и Солеада бяхме последни, диско нямаше как  Sunglasses  И аз чакам някой да качи снимки ,Снежи например ,Рибка и тя май правеше .

# 88
  • Мнения: 9 913
аа, супер Simple Smile
утре сутринта плаж?

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 380
качих снимка, ама то с моя палавник само една направих
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3113394
Галхен, жалко чак сега прочетох че и вие бяхте на плажа, щях да дойда при вас...ние винаги ходим на заведението с маси на пясъка срещу "мини русалка", и днес както винаги там се събраха мами с деца, добре си поиграха

Общи условия

Активация на акаунт