ОКТОМВРИЙСКИТЕ кореми вече са големи, а и всяко бебче мило тайната си е разкрило

  • 12 463
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 58
Привет писателки! Ей, ама сте писали, писали..........
  typeuu  newsm10Някъде мернах питане на dobra къде изражда д-р Клисурски, та искам да питам  - мислиш ли, че той въобще води раждания където и да било? Аз останах с впечатление, че той е само в ЖК и не се занимава с друго. Ако имаш друга информация - свиркай, и на мен ми харесва човека.
За името - явно бързо преживях изненадата, че ще  имам пак момче, щом веднага му измислих име. То ние с мъжа ми се бяхме разбрали ориентировъчно, че ще бъде на моите родители и вече  според пола да е съответно Лилиан (или Лилия) или Цветозар. Е, сега ясно как ще е  - Цецко пристига наесен.
Вече едва издържам на работа, трябва да устискам още 2 часа до края на раб.време, затова дайте да се разговориме за нещо за минаване на времето.

# 16
  • Мнения: 133
last name мила, и аз така, ама 3 часа ми остават  Confused
Мога да ти разкажа за Майчин дом, вчера бях там да разглеждам и останах с много добри впечатления!
Много е чистичко и мирише на хубаво! Най-хубавото беше акушерката, която ни развежда и обеснява (за жалост не запомних името й, ама те и другите акушерки бяха като нея) - много мила, много компетентна и една такава топлина лъхаше от нея...  Blush Наистина 12-тия етаж е много хубаво направен: няма много мебели - в стаите са само по едно или по 2 легла и нощни шкафчета или хладилник и телевизов във ВИП стаите! Детенцето е непрекъснато при теб и само, като сестрата трябва да прави нещо си го придърпва и после го връща. Легълцата им са с преградки за памперси и кърпички, които са си тези, които вие сте донесли (вие си ги виждате през цялото време) и им бяха облекли дрешки, които са си от болницата - доста хубавички и в цвят спрямо пола на бебка  Laughing
Много спокойно и тихичко беше и жените си четяха или спяха!
В родилната зала беше малко по-депресантско, ама то не може иначе...  Sad Няколко жени чакаха разкритие и бяха целите в маркучета (системи де), но пак беше спокойно!
Понеже бяхме 10-тина майки повечето 8-9 месец и дежурния лекар, като ни видя и като се облещи  Shocked "Вие всички ли ще раждате?" - ни вика, а ние като прихнахме да се смеем и му обяснихме, че за сега само се учим, как ще раждаме и той се успокои човека  smile3532

# 17
  • Мнения: 405
 Здравейте, сладурки  Simple Smile
Не е истина, колко от вас са имали проблеми с компа, сигурно  са били най-каръшките компютърни дни, аз пък хванах няк'ъв вирус, ама като последната тъпачка се набих право във вируса  smile3511 smile3511 smile3515 и умрях от яд. Не успях сама да го изчистя, а доставчците ми съобщиха с такава обида в гласа, че "не се занимаваме с чистене на вируси" , все едно някакъв сифилис за компютър ще им пратя smile3513 newsm11  И се започна едно обикаляне с лаптопа по сервизи докато накрая се навиха на едно местенце  Crazy  К'во толкова му има на чистенето на вируси, че никой не ще ???  newsm61
Съжалявам на мамите, които не успях да включа в списъчето  Embarassed 
Меги, 10х за новата темичка !  newsm78
А  Света София /Тина Киркова/ я няма в списъка за "Отворени врати" предполагам защото всеки петък има Училище за родители, където след лекцията те развеждат из родилното. 

# 18
  • Мнения: 565
Писах писах в предната тема и по едно време се осещам че четох предната тема и имаше нова за четене след това та ще довърша тук  Joy
Bulechka_TS ние с тия нерви май по полека трябва да я караме. Ама мен ме е яд че се ядосвам за глупости само.  Crossing Arms
mimi_mimi поне те оставя сама да си избираш именце. Аз си бях избрала 2-3 имена ама като казах на мъжлето нещо не ги хареса,  а пък искам и двата да си го харесваме. Нали ще си е нашата принцеска а не само моя. Та в крайна сметка се двоумим между Ивайла и Иванина. Абе въпроса е да е Ивка.
dobra аз доста често получаам сърцебиене, особено, когато тръгна да правя нещо. Уж не си давам зор за нищо а така се получава. Онази вечер докато готвех ми прималя така. Но такива болки съм нямала. Дано да не се повтаря това при тебе, че не е шега работа. Направи си една консултация с докито ти.
tsvetentse завиждам ти за тази почивчица. И ние бяхме замислили една малка такава до Родопите, но ден преди това нещо ме заболя корема, май контракцийки бяха това и аз доста се изплаших. В крайна сметка реших да не си правя експерименти и да си остана да си полежа и да си почина тези почивни дни. Че и в тоя джандем сами и като слушам за тези наводнения. Абе размина ми се почивката, но не съжалявам.

# 19
  • Мнения: 1 593
Аз се "излюпих" и по стар навик тичам да чета.

Днеска си чакам количкатаааааа newsm44

Вчера пък говорих с някой за болницата, в която ще раждам (съвсем случайно избрана) и ми я похвалиха, че била супер модерна, с интернет, плазмени телевизори, била направо като хотел... дано имам време да гледам  Joy  А отделението за родилки било отворено от 1.5 години!!!! Ми то ний направо, живот и здраве, ще го сефтосаме  Crazy Иначе кабинета на доктора ми е там, само, че в друго крило, и още не съм разглеждала родилното.

Ето снимки:
Отделение за родилки




# 20
  • Мнения: 133
Nigella, ти ходила ли си в Тина Киркова да разглеждаш - разкажи, ако имаш впечатления, моля те!

# 21
  • Мнения: 283
katalina, и аз за глупости, ама и половинката не ги спестява глупостите, де!!!! #2gunfire Но се разходих малко из квартала, купих си 5 толумбички с мноооого сироп и 2 кутии сладолед и сега се утешавам, дано има ефект!!! Heart Eyes

silverarrow, браво на теб, много добре изглежда този "хотел" Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 58
Ushco и аз видях 12тия етаж в МД и ми хареса, пък и не очаквам да е петзвезден хотел. Не са важни толкова условията, за 4-5 дена всичко се търпи. Важното е отношението на персонала и лекарите. Първия път раждах във Втора градска - не е супер лошо, не е и много хубаво , обаче изобщо не ми пукаше. Екипите бяха страхотни, държаха се изключително мило, през цялото време, докато получавах разкритие до мен седяха две акушерки и ме занимаваха с приказки, доктора беше голям симпатяга и времето мина даже приятно ( е от един момент нататък).
Детенце си беше при мен почти от началото, даже си спяхме двамата в моето легло, защото беше голям ревльо, а мен ме болеше да ставам непрекъснато. А какво реване беше - не е за разправяне newsm45.Целия коридор кънтеше и всички идваха да видят кой е тоя ревлив мъж и к`во му има, а моя приятелка ме посъветва да му дам валериан. newsm47 Нищо му нямаше, но ината си му е от тогава до сега и се засилва все повече. Сега ако и това  newsm30е такова, наесен след раждането му не ме чакайте повече.

# 23
  • Мнения: 133
Като гледам, колко са ни близки датите, второто ти може и аз да го чуя  newsm53 , ама не може и второто инат да ти се падне, споко!   newsm32 Чувала съм ( и моето семейство е пример за това), че вторите са много по-спокойни и мирни бебета!  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
Rori ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ ТЪЩИТЕЕЕ да пишеш по-често и кажи повече за сладката мома, колко тежи ит.н. Пусни снимка ако имашшш. newsm51

last name , а не едно инатче ти стига, сега ще имаш най-послушното бебче,
Това за валериана ми хареса,  Joy  Joy  Joy, но се сетих как баба ми е разказвала, как са топили бибата във вино за да млъкнат едно време бебоците  Shocked - то ясно що има толкова пяници в Б-я, от малки и вече с виното в леглото.

silverarrow яка болница, заради нас като влезнеш да раждаш ще направиш снимки и от вътре, хич не ме интересува че ще имаш контракции и изобщо няма да ти е до това  Mr. Green ама съм гадна, в замяна и аз ще ти направя снимки, та после ще сравняваме и ще се хилим, а правейки снимки поне мислите ще са ни другаде, ех ако стане - ще видим

ushco ще докарате инфаркт на дежурния лекар  Joy  Joy Joy

Fancity ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И ОКТОМВРИ МЕСЕЦ ДА ГУШКАШ ПОСЛУШНО И ПРЕКРАСНО МОМЧЕНЦЕ

# 25
  • София
  • Мнения: 1 228
Меги, излових те в друга една тема - да те питам тук - намери ли си бански и какъв? Купи ли си, откъде и колко струва?
Утре смятам да пообиколя за парцали, извинявай, че така питам  Embarassed (ама в неделя съм пак на работа, после пак, после заминаваме за Брюксел, после идва морето ...)
Благодаря  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 524
rally не намерих, те тези половинките са с потничета, а мойте цици са големи и тежки, а тези целите са ЧЕРНИ и грозни и не ми харесаха, та съм без бански ще си търся за баби от Варна и ще си купя голям шал или там каквото се казва да си скрия тлъстинкте, но голям срам ще е да се съблека на плажа направо незнам как ще стане.

# 27
  • Мнения: 133
И аз много се интересувам за бански костюм! Дайте инфо МОЛЯ  Confused
Аз утършувах целия нет, но тези които доставят до България или не ми харесват или са над 100$ ... толкова няма да дам  Sad
Мислех да си купя бански за дебеланки и да му пришия воалче, което да пада ефирно до най-дебеличкото на бедрата, под дупето... и ще стане като рокличка!  Sunglasses Проблема е, че и бански за дебеланки не се намират лесно....

# 28
  • Мнения: 22 433
И аз много се интересувам за бански костюм! Дайте инфо МОЛЯ  Confused
Аз утършувах целия нет, но тези които доставят до България или не ми харесват или са над 100$ ... толкова няма да дам  Sad
Мислех да си купя бански за дебеланки и да му пришия воалче, което да пада ефирно до най-дебеличкото на бедрата, под дупето... и ще стане като рокличка!  Sunglasses Проблема е, че и бански за дебеланки не се намират лесно....

Виж в http://laredoute.fr/, имаше хубави неща, има и бански за бременни и не са над 100долара.)

# 29
  • Мнения: 133
Благодаря ти много Mirama
Отивам да разгледам веднага, а ако някой се интересува - това е моята идея:



 - черното е банския за дебелки
 - червеното е тюлено воалче, защото тюла съхне бързо пък все пак прикрива нещичко  Blush Joy

Общи условия

Активация на акаунт