Какво за вас е здравето?

  • 2 552
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 770
  Прав си за повечето неща, ама за диетата - разбира се че си цял живот на диета, какво като си я превърнал в нещо обичайно и задължително.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 678
В смисъл, аз се чувствам добре.Като седна на маса се пръскам от ядене и пиене,така и жената.Не се ограничаваме.За мен това не е диета.А че не ям хляб ,пържено ,захар и др. на мен не ми липсва, все едно на дъщерята да липсват алкохола,цигарите ,наркотиците.  bouquetКак да ми липсва нещо ,на което не помня вкуса.Човек свиква ,а и не ми е лишо по цял ден да маам пържоли,кюфтета и риба bowuu

# 17
  • Мнения: 4 770
  Да разбирам ли че е нещо като БВД?  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 678
От кой край на България си?

# 19
  • Мнения: 4 770
  Защо? Май никъде не съм писала неграмотно или на диалект...

# 20
  • Мнения: 4 678
Не става въпрос за граматика ,а за познаване Laughing

# 21
  • Мнения: 4 770
  Защо пък, да не би да ти изглеждам позната. Ако кажеш да - направо ме убиваш на място.  hahaha

# 22
# 23
  • Мнения: 4 770
 newsm09 newsm09 newsm09  Сигурно ще ти се прииска да ме убиеш, но и ти на мен.  newsm62 Още от първия път като ти видях снимката. newsm53  "Резервата" говори ли ти нещо?  smile3503

# 24
  • Мнения: 4 678
хе,не  bouquet

# 25
  • Мнения: 4 770
 Нещо много си се размързял... Както и да е... Не знам дали се майтапиш, че не знаеш, но резервата викаме на северозападн(ал)ия край - в частност Врачанско.  newsm53

# 26
  • Мнения: 4 678
пО скоро очаквах Габровско  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 770
  Това комплимент ли беше...  newsm78 още повече, че не ми приличаш на габровец, а съвсем на нашите си врачани...  Joy

# 28
  • Мнения: 4 678
Неееееееееееее,не съм Врачанин Joy Peace

# 29
  • Мнения: 4 770
  Жалко, наистина ми изглеждаше познат. Но пък може и да сме се засичали някъде, кой знае.
  By the way, защо не се прекръстим на СПАМО-ЧАТ - Извънредно издание.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт