Лятото дойде и АПРИЛЧЕТО вече тръгва на море!!!

  • 10 477
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 019
Дори, къщичката не сме я наели , а ни я предоставиха наши приятели, като разбраха, че сме приготвили по 100лв. на вечер за хотел в Лозенец.
Мартина вече почти година няма проблем с гърнето, винаги си казва и дори може да стиска, ако пътуваме с колата по магистрала и не можем да спрем веднага. Преди няколко дни обаче седим с приятели на едно кафе, тя щъка около нас и тихом мълком се наака в гащите  ooooh!
emi_jamie, Мартина, че повтаря всичко което каже кака й - повтаря, че я гледа в очите и имитира всичките й движения - пак е вярно, но двете са коренно различни. Колкото на кака й не й пука какво ще облече, толкова Мартина е кипра. На теб не ти остава друго освен да влезеш в ролята на кака  Grinning Вадиш от гарбедероба твои дрехи и всеки ден правиш ревю и се фръцкаш пред огледалото, като не забравяш да се прехласваш колко си красива и т.н. Joy

# 31
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Здравейте!
 Шоши,ей в такава къща ИСКАМ да прекараме ваканцията newsm45,тези ваши приятели,не я ли дават под наем
 Мими,също няма проблеми с гърнето,но като я питаме нещо дето не и изнася го повтаря-като ехо е LaughingА като не иска нещо да яде го даваме на кучето,а играчките в кофата за боклук и ефекта е поразителен-всичко се изяжда и играчките са на мястото си

 Ем4о и ние сме Август отпуска,та ще се видим на всяка цена Peace
 

# 32
  • Мнения: 489
 Здравейте, Априлки!!! Отдавна не съм влизала, но все сме по лекари прегледи и т.н. Напоследък нали все боледуваме... Ходихме при УНГ, алерголози, правихме тест за алергии и накрая пак нищо. Май сме в период, на изграждане на имунитета, както казва наща педиатърка, който надявам се скоро да свърши, че направо не се издържа вече. Изпихме всички съставки на менделеевата таблица- сиропи, капки всякакви.Сега ще пием противоалергични известо време, ще видим дали ще помогнат. Оказа се, че не е 3-тата сливица, алергия имаме към някои неща, но в най- ниска степен- от 4 степени ние сме с 1-ва, така, че и това не е причина за нащо боледуване, остава мръсния въздух в София, затова ще ходим за 1-2 месеца в провинцията, също на море и планина. Да се надяваме, че ще се закрепим малко. На всички пожелавам весело изкарване на лятото, много усмивки и много здраве на палавите АприлчетаSimple Smile
До скоро. newsm51

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 10:53 от DEZIRELA

# 33
  • Мнения: 972
Момичета благодаря за информацията за магазините   bouquet
Ивето се сдоби с цветни гащички и боксерки, в началото бях против но по настояване на баща й и купих. Оказа се че много добре и стоят, а и тя много ги харесва  Grinning
Emi Jemi това с шоколада и аз редовно го използвам  Mr. Green Ако не става с шоколад, значи е нещо сериооозно  Hug

# 34
  • Мнения: 371
Здравейте,сладури!
Ние още десетина дни сме в София и после отиваме на планина и на моренце.По повод гърненото-не мога да се похваля много и затова днес и дъска ще ходя да купя,че се ядосвам вече.Вчера бяхме на консултация и тежи вече 15.200кг,а е висока 98см.На мама манекенката.Слабост и е да танцува-щом има музика,която и хареса става и почва да се върти като балерина с вдигнати ръчички и на пръсти(изцяло сама си го е измислила-никой не и го е показал).
Хубав ден на всички и доскоро

# 35
  • София
  • Мнения: 676
shoshi, браво на вашите познати   bouquet.
Dezirela, след дългата ваканция, която ви престои, да се сдобиете със здрава имунна система  Peace
wel, честит придобивки на Ивето  Laughing.
MariaYo, браво за мерките на Мони  Hug. Може да я запишеш при Маша Илиева  Flutter.

  След месец и ние сме на моренце. С нетърпение очаквам  smile3508.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 261
Здравейте априлки! Пак поутихна темата ни. Аз най-сетне качих снимките от нашата кратка морска почивка - Лято 2007.

Емко е сега с конюктивит  Confused и майка ще идва да го гледа, тъй като моята "разбрана" шефка не дава да ползваме болничен за деца. Close Но пък поне майка ще ни погостува. Wink Аз имам още точно месец на работа и излизам в болничен. Добре, че съм вече на половин ден, че иначе направо се скапвах. Whistling

Хубав ден!  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 676
Ваня, личи си че Емко е бил на върха на щастието Party.  Браво на теб, за куража да си шофьор в това положение   bouquet.
Как е Емко, дано е оздравял  Thinking. На теб лека работа и да не те товарят  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 6 261
Мерси, Дори, добре е вече, голям кеф беше за него да се гледат с баба си; ама от време на време се сещаше и за децата в градината. Слава Богу не се заразих.

# 39
здравейте пак от нас!ние вече намаме никакви проблеми с ползването на гърне и ходенето на ясла.е за яслата е малко сложно тати като си е в къщи ,защото иска да седи с него и малко плаче ама няма къде да ходи ,с рев се качва в колата.аз си имам големи проблеми с тати защото той много я глези и аз излизам лошата ама ко да направя.каквото аз не давам тати дава понякога ми е много криво за това и си плача от време на време ама нищо не мога да направя.за дрехите и обувките имаме друг проблем-тя не желае изобщо да се облича и си ходи гола в къщи.иначе аз съм много доволна от михаела много ми помага в къщи  и си ме слуша,играе си сама и  гледаме само барби,знам ги всичките на изуст! #Cussing outаз вече съм си в къщи и не ходя на работа и си се гледаме след яслата.на море ще ходим август ама този път ще сме сами тримата.от няколко дни ми вдига темперетура вечер и лекарката каза че не е болна, а и излизат последните кътници и е малко кисела. Laughingе това е за сега от нас много целувки на всички от нас!!!!

# 40
  • София
  • Мнения: 676
milka-mihaela, браво на Михи за новите постижения  Hug. Надявам се, че и зъбките са излезнали и няма температура  Peace. Весело изкарване на моренцето  Party.
 Момичета, имам въпросче относно запек. Освен дуфалак, помагало ли ви е друго нещо на дечицата  newsm78. Алексчо от 2 седмици трудно се изхожда. Това стана след като започна да си казва за гърнето.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 261
Дори, дай му киви на гладно или друг незапичащ плод сутрин на гладно, също и попара с овесени ядки. Динята, пъпешът също доста разхлабват. Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 676
Ваня, благодаря за отговора   bouquet. Диня не иска да хапва.
 Днес купи сок за разхлабване на Кинела, но не го хареса.Та го смесих с друг.

# 43
  • Мнения: 762
Здравейте,априлки!
Съжалявам за черния си постинг,но една майка-герой има нужда от нашата помощ.
Историята и може да намерите на:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0
Помолиха да ме да предупреждавам,че в тази тема има подробности,които могат дa ви разстроят.Все пак това са нещата от живота и всяка една от нас би могла да бъде на нейно място.Четете само колкото можете да понесете и за всеки случай прилагам само банковата и сметка:
 Елена Генчева Енева
Първа Инвестиционна Банка Варна
IBAN BG 66 FINV 9150 10BG N0JZ EN
BIC FINVBGSF


Искренно благодаря!

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 765
Момичета включвам се за да споделя една приятна новина

Slavi днес роди момченце!

Пожелавам на нея и щастливия татко здраве , безгрижни детски усмивки и сълзи от радост в очите с Зори и Крум!



Слави  Hug Heart Eyes

А след година -две може и трето, колкото повече толкова по-забавно  Party

Общи условия

Активация на акаунт