Лятото дойде и АПРИЛЧЕТО вече тръгва на море!!!

  • 10 481
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 290
Да им е честит малкия юнак!!!
Слави, да ви е жив и здрав, много щастие и радост да ви носи и много да се обичат с кака Зори!

Това ми напомня, че наближава и Жужка да роди.

# 46
  • София
  • Мнения: 676
  Слави, честито ви момченце  ! Да расте здрав, жизнен, заобиколен с обич и кака Зори да помага !
Бързо възстановяване на Слави  Peace.

# 47
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честита ти втора рожба Слави.
 

# 48
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз пък вчера бях на консуктация и се оказа че тази панделка от подписа ми трябва да я махна.Ще имам пак момче,снощи си поплаках.Толкова силно исках да е момиченце....
Е нищо

# 49
  • Мнения: 2 242
майчета огромно благодаря   bouquet Hug
Крум се роди на 1 август 3.800кг, 52см. Вече сме у дома, аз се възстанових доста бързо - има няма 2дни (с всяко следващо става все по-лесно Mr. Green Wink Flutter, Ели твой ред е  Whistling), а Зори е особено щастлива кака (не се отделя от 'батчето'). Постоянно му дава сокчета, филийки и даже ... подръчни материали ... не е стиснато детето всичко дели  Joy
ето за зяпане ... ох изчез че гладника ме зове Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,

Дааа, наистина дойде и моят ред - в понеделник на 06.08 ми е насрочено секциото.
Стискайте палци Praynig и до скоро Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 6 290
Слави, много сте сладки, да са ви здравички и усмихнати!
Като имаш време пиши, нормално или секцио беше, наистина ли по-леко е второто.
При мен пак се очаква да е едро бебе - 4 кила и нагоре (той и Крумчо не е много малък Simple Smile), питах за секцио, ама доктора вика, че няма смисъл от операция, щом Емко се е родил 4 кг., сега ми гарантирал, че мога да родя спокойно и без толкова много шевове бебе до 4.600-4.700. Shocked При което аз се опулих де.

Жужка, ще чакаме новините и от теб. Simple Smile Мислех си, че ти имам тел., но го нямам.

pavletutka, недей чак да се разстройваш. И ние много искахме момиченце, дори Иво до последно ще се надява доктора да е сбъркал (нали и за Емко до средата на 9тия месец все казваха момиче), но пък от друга страна се радвам, защото ще са двама братя с малка разлика и ще са си много близки. Heart Eyes

Да се оплача, Емко пак е с вирус, трети ден с много висока температура и възпалено гърло. Аман вече от вируси! А на мен тази седмица ми е последната в офиса и сега търся пак кой да го гледа следобед докато съм на работа.

# 52
  • Мнения: 97
Слави, Честито и от мен. Нека малкия Крум много да ви радва, да бъде много здравичик, а вие с таткото и малката Зори да ще най-щастливи на света.  bouquet
С нетърпение чакам да се похвали Жужка, която може и да е родила вече.
Ваня, на теб ти пожелавам много леко раждане и бъди уверена, че всичко ще мине по вода  Praynig

Поздрави на всички  bouquet

# 53
  • Мнения: 50
Честити бебчета на Слави и на Jujka.Нека мъничките Крум и Ирен да растат здрави,весели и усмихнати,а Зори и Лазарчо да ги научат на всички белички Mr. Green
На Ванчето и Pavletutka леко бременеене.
Целувки и усмихнат ден на всички

# 54
  • Мнения: 2 242
Едно бързо включване, че се кърмим на повикване и шефче може всеки момент да се присети за мен

Ване, родих пак нормално, пак без упойка (за мое огромно съжаление) и пак с шевове. За по-лесно ... не бих казала (но Крум се роди 3800кг, а Зори 3кг). Беше много по-бързо – постъпих в болницата в 6ч и в 7ч бебо проплака. И се възстанових доста по-бързо – първият път мина почти месец, а сега на вторият ден вече бях човек. Та не се притеснявай – ще мине много бързо, пък и ти имаш тренинг с едри бебета и сигурно ще е и по-лесно.
И на мен ми писна от сополи, но при нас са по-скоро настинки. Зори от както откара 1 месец с баба си и е просто неконтролируема – казвам ‘не ходи боса’ – ‘не, няма обувки’ и отпътува в другата стая, ходи я гони... та през няколко дена сме със сополи. Към бебето се адаптира доста добре засега, само малко са ни мечешки ласките, но пък помага много, носи шишета, реши косичката, дава водичка... абе кака мечта, само да слушаше мама повечко...

Дори малко късно ти отговарям, но за друг път ако ти помогне- за запек давам ябълки с кората, сини сливи, круши (и на сок)... винаги е действало. А сини сливи + вода водят до разстройство

# 55
  • София
  • Мнения: 6 290
Слави, мерси много, дано и аз бързо се възстановя. Praynig От това най-много ме е страх, че трудно излезе Емко и после след шевовете беше кошмар. Упойка пак ще си искам, освен и аз като теб докато постъпя и родя и да няма време за нея (ама дай Боже всекиму такова бързо раждане!). Hug

Разбирам, че Жужка вече официално си има и дъщеричка. Да ти е честита и много, много да се обичкат с батко Лазарчо! Heart Eyes

Павлета, на теб кога точно ти е термина?

# 56
  • Мнения: 663
Записвам се да ви попрочитам когато ми остава време, най-интересно ми е да разбера как се адаптират големите деца към бебетата, защото и ние чакаме бебе през януари, а Пресиан още от сега казва, че не го иска и не го обича. Confused

# 57
  • София
  • Мнения: 6 290
zdravi4, вярно, че и ти от априлките също чакаше второ бебче. Simple Smile Също и Еми и Вилиан Вилиан сме заедно при септемврийките). Ами тя и Еми май беше сега за началото на август. newsm78

Емко още от самото начало се радваше, че ще става батко, сега мисля, че все повече разбира, че мама има бебе в корема, идва и го целува и гали. От време на време проявява ревност като купим нещо и кажем, че е за бебето, затова се старая да има и за него или да му обясня, че това е малко и няма да му стане, а той има еди какво си. Мисля, че няма да имаме никакви проблеми. Пробвай, ако имате приятели с малко бебче, да го заведеш да го види, може само така да приказва, но всъщност да му е интересно и да е много гальовен с бебето. Какво очаквате да е? Simple Smile

# 58
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ваня термина ми е за 2-4 януари,а бе за нова година.
zdravi4 да аз те забелязах че сме от един отбор тук и в януарската тема.  hahaha

# 59
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
За Жужка,да ти е жива и здрава дъщеричката.
 

Общи условия

Активация на акаунт