Лятото дойде и АПРИЛЧЕТО вече тръгва на море!!!

  • 10 484
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 6 291
Ами и аз не знам точно. Мислех си, че е за деца с 1 г. разлика, но аз вече пиша в темата Майки на породени деца, повечето там децата им са с по-малка разлика, има май само една мама - разликата им е 2г.6м. (на моите ще е 2г.5м.)

# 106
  • Мнения: 663
Да де аз щото видях, че пишеш там и затова се зачудих.  bouquet

# 107
  • София
  • Мнения: 6 291
Ами аз започнах да пиша там, защото видях, че имаме сходни интереси и грижи с мамите. Wink А и те ме притеха и така. Simple Smile

# 108
  • София
  • Мнения: 6 291
Хей мами, какво стана със срещата ни? Rolling Eyes

# 109
  • София
  • Мнения: 2 019
Да си кажа честно тая жега много ни мори и не излизаме преди 7. Днес се очертава отново горещ ден, а ние в неделя заминаваме, та май ще пропусна срещата.

# 110
  • София
  • Мнения: 6 291
На мен също хич не ми се излиза в тази жега (вчера рано сутринта напазарувах и никъде не излизам). Но се сетих, че ти и Кала заминавате, кога се връщате?

# 111
  • София
  • Мнения: 3 271
Ванче, дай линк моля те, за тази тема - Породени деца, не я откривам във форума, а ми е интерсно да поглена какво пишат там. Може и аз да се включа Wink.

# 112
  • София
  • Мнения: 6 291
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210995.0 - ето я, в Нашите деца.

# 113
  • София
  • Мнения: 2 019
След седмица или две. Не съм решила още.

# 114
  • София
  • Мнения: 6 291
Как сте бре априлки?
Съвсем утихна пак темата ни?

На Емко му избил единия кътник, сега чакаме и другите, да видим кога ще се появят и вече ще сме приключили с всички зъби. Другата седмица яслата им е в ремонт, така че ще се гледаме двамката. Heart Eyes
Ох, аз нямам търпение да идва време да раждам вече, мноооого ми тежи. Но ще устискам поне още дестина дни, че и не са изгладени още дрешките на бебо (в тези жеги нищо не ми се прави  Tired).

Хайде всички на отчет! Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 6 291
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!!!

Дори, честит ти именник! Да е здрав и щастлив и много да ви радва!

# 116
  • Мнения: 2 242
ми аз докато седна да пиша и трябва да ставам Mr. Green

Ване как се оправяш с големият корем и баткото? Аз от едно 'мамо ГУШ гуш' и едно вдигане от люлка за малко да родя в 8-ми месец (починах си няколко дни в патологията hahaha).

Ние чакаме с нетърпение другата седмица - Зори тръгва в нова ясла, дано всичко е наред Praynigче иначе не ми се мисли

А сетих се да питам - махнахме пампата много лесно, но нощем като се буди да ходи до WC се разсънва и го удря на купон Sick. сега я оставяме да спи с пампа, в случай че се събуди по никое време. Чудя се обаче дали така няма да я объркаме и да я върнем в началото? Вие кога махнахте нощният?

пс.кой имена имат имен ден днес  newsm78  Embarassed

# 117
  • София
  • Мнения: 6 291
О, снощи гушках и него и възглавницата му (така искаше) + огромния ми тумбак.  Laughing Какво да се прави, пък и вече влязох в 9-тия месец. Mr. Green Но доскоро много внимавах (че съм с болки от самото начало), не го вдигах, бягах надалеч като се борят с баща си или реши да скача по дивана от облегалката (това му е любимото занимание вечер, но поне пък ни оставя да изгледаме някой филм). Обясняваме му да внимава, къде внимава, къде ме ръчка и после идва да ме целува, че мама имала "ох". Имаме една голяма възглавница, та снощи я ползвах за преграда.

При нас с памперса е обратното - вече повече от година не пишка през нощта (стиска) и сутрин в гърнето, но през деня си е с памперс. Понякога вече казва за акито, но още не е готов да махаме пампата. Пък и ми се струва, че като дойде бебето ще иска да го имитира и ако е махнал памперса, пак да го иска, та не си давам много зор, а и той като не е готов. (Слави, ти забелязваш ли "вбебенявания" при Зори? - тоя термин май аз го измислих  Laughing)

пс.кой имена имат имен ден днес  newsm78  Embarassed
Александър

# 118
  • София
  • Мнения: 676
    Честит Имен Ден на всички празнуващи! 

  Ваня, мерси за пожеланията   bouquet.
  Слави, ние сме без дневен, но с нощен памперс. Засега не се обърква  Peace

  Ето и нашата почерпка
         

# 119
  • Мнения: 182
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
Виждам ,че не съм пропуснала срещичката и много се радвам.
Анелия е станала голяма бърборана,всичко копира и повтаря от нас.Употребява изрази и думи,с които направо ни изуми.Нопример:"Не говори глупости","комбайн"и др.Видя ми се много пораснала и нахитряла.
За съжаление Полина се разболя от някакъв летен вирус и трябваше да се прибираме.
За памперса :Махнахме памперса,когато се роди Поли(преди 11м.),а вечер когато си лягаше тя сама си го сваляше  и сега си става през ноща да пишка.За сметка на това,обаче голямата нужда си я върши в гащите. Поли  също я пускам през деня без памперс и от няколко дена насам пика по 2-3 в гърнето.

Общи условия

Активация на акаунт