Без ваксини, как?

  • 11 500
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Christian, не ми се спори с теб! Факт е, че в БГ имунизациите са задължителни! Какъв е проблема, че ги определя в наредба?! Това не противоречи на закона, тъкмо обратното!

аз съм отказвала да ми правят ваксина. преди около 15 години в училище. повикаха, позаплашваха, пък се кротнаха.
нищо не могат да ти направят.нито да те задължат!!!

никой педиатър няма публично да огласи, че нарушава закона. и го покажете черно на бяло тогава ще се съглася!
погледнах дадения от теб линк. в закона за здравето няма думичката ваксина. кой закон нарушава? закон, не наредба.

никой не може да ме накара да си сложа ваксина!!! ако ще и 100 наредби да ми цитира.ако ме принудят, то ми нарушават човешките права.
съгласна съм с Christian.



Проблема ти очевидно е в начина на търсене в текст... Laughing Потърси "имунизации"

Аз също съм отказвала ваксина на 15 г. с/у рубеола, НО обърни внимание ЗАЩОТО бях боледувала вече от рубеола!!!!

Приятел ден! Не ми се разваля хубавия ден с безмислени спорове. Само бих искала да имате предвид, че не е хубаво хората да бъдат подстрекавани да нарушават законите на държавата, в която живеят!

# 16
  • Мнения: 5 468
Ааа... мен пък ми втръсна от подобни спорове. Нека направят училища за ваксинирани деца и за неваксинирани и да си гледат работата Close. С вашите "съвременни разбирания" и "богато обща култура", ще пламне някоя епидемия Sick. Направо бесните ме хващат от такива многознайковци #Cussing out.

# 17
  • Мнения: 46 518
Ааа... мен пък ми втръсна от подобни спорове. Нека направят училища за ваксинирани деца и за неваксинирани и да си гледат работата Close. С вашите "съвременни разбирания" и "богато обща култура", ще пламне някоя епидемия Sick. Направо бесните ме хващат от такива многознайковци #Cussing out.

Тук сме на едно мнение  Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Ааа... мен пък ми втръсна от подобни спорове. Нека направят училища за ваксинирани деца и за неваксинирани и да си гледат работата Close. С вашите "съвременни разбирания" и "богато обща култура", ще пламне някоя епидемия Sick. Направо бесните ме хващат от такива многознайковци #Cussing out.

Станахме трима!  Rolling Eyes Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 468
Ааа... мен пък ми втръсна от подобни спорове. Нека направят училища за ваксинирани деца и за неваксинирани и да си гледат работата Close. С вашите "съвременни разбирания" и "богато обща култура", ще пламне някоя епидемия Sick. Направо бесните ме хващат от такива многознайковци #Cussing out.

Тук сме на едно мнение  Flutter
Разгеле newsm44!!!

# 20
  • Мнения: 4 150
Иzвинете тогава.Неzнаех,че нямате желание да си zнаете правата. Peace
Вие сами се откаzвате от тях.
И не бьркайте наредби сьс zакони и конвенции.
Ще пламне епидемия... hahaha  ей такива неЩа говорят "zнаеЩите". Епидемиите са ви по темите на Бьрди и по целия форум "Здравословен" кьдето всяко дете е болно по 5 пьти в месеца и се чудите с какви имуностимулатори да процедирате.За аутиzьм и други епидемии не говоря иzобЩо.
Полzвайте си правото на zдраве,ако zнаете как и го раzбирате правилно Peace

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 20:55 от Christian

# 21
  • Мнения: 5 468
А не бе... ще слушаме тебе - интернетския лекар! А на другите да им цитираме от нета, какво знаем от теб ли? Всеки да си гледа пациентите, които сами са го избрали.

и се чудите с какви имуностимулатори да процедирате.
Аз като бях против имуностимулаторите, откарах 2 години в къщи, вместо да пратя дъщеря си на ясла с имуностимулатор. Защото бях против тях и исках да си изгради собствен имунитет, за това се скъса от болести в яслата, стигна се до болница и всички лекари казаха, че е време да я спра от ясла. А децата, които пиеха имуностимулатори, още си ходят на ясла.

# 22
  • Мнения: 4 150
Цитат
А не бе... ще слушаме тебе - интернетския лекар! А на другите да им цитираме от нета, какво знаем от теб ли? Всеки да си гледа пациентите, които сами са го избрали.
Напротив,правете обратното.Аz Ще гледам само отстрани.Нали това може?
Мен ме иzбират пациенти по неволя.Ако раzбираШ.

# 23
  • Мнения: 5 468
Цитат
author=Christian link=topic=199060.msg4237099#msg4237099 date=1182098474
Мен ме иzбират пациенти по неволя.Ако раzбираШ.

 Mr. Green Всеки с начините си Peace.

# 24
  • Мнения: 4 150
Не ме раzбра.Анестеzиолог сьм.Слагам упойки и поддьржам живи пациентите си,които са претьрпели неумиШлено zлополуки.
Рано се присмя.

Видях,4е си допьлнила постинга си...

Цитат
Аз като бях против имуностимулаторите, откарах 2 години в къщи, вместо да пратя дъщеря си на ясла с имуностимулатор. Защото бях против тях и исках да си изгради собствен имунитет, за това се скъса от болести в яслата, стигна се до болница и всички лекари казаха, че е време да я спра от ясла. А децата, които пиеха имуностимулатори, още си ходят на ясла.
Т.е. Ню си вади иzвод,че имуностимулаторите правят децата zдрави или децата,които пият такива неЩа ходят на детска градина и ясла.
ПО твойта "логика" Ще ти покажа друг пример.
Аz пия вода всеки ден в 13часа.В 13 часа винаги ми се и доспива обаче.Иzвод..от водата ми се доспива.
Добре,че в медицината не се вадят такива плитки zаклю4ения от подобни примери, иначе тежко ви и горко ви.

# 25
  • Мнения: 5 468
Christian, аз не ти се присмивам. Не съм доктор, за да знам, кога си прав и кога не си, за да успея и да ти се присмея.
Примерът за водата ти, обаче, не е особено добър. Познавам доста деца, които тръгнаха заедно с моето дете на ясла. Еднакво боледуваха, от едни и същи болести. Моето, което не пи имуностимулатор продължи да боледува и се принудих да го спра от ясла, децата, които бяха като моето и почнаха да пият имуностимулатори - още ходят на ясла и са живи и здрави. Това ми е достатъчно, за да си направя изводи, че имуностимулатора помага. И не ти говоря за единичен случай. Ами това е.
А това, че си анестезиолог, го знам.

# 26
  • Мнения: 4 150
Добре,добре...
Друг е вьпроса ,че имунната система практически не може да се стимулира с ниЩо.Но zа това Ще трябва да пиШа стотици страници,zа да го раzбереШ,а и тогава може да е напраzно...Щом не си доктор...

# 27
  • Мнения: 5 468
Добре,добре...
Друг е вьпроса ,че имунната система практически не може да се стимулира с ниЩо.Но zа това Ще трябва да пиШа стотици страници,zа да го раzбереШ,а и тогава може да е напраzно...Щом не си доктор...
Ами хайде, когато нямаш работа, да напишеш по-сбито, защо твърдиш, че имунната с-ма, не може с нищо да се стимулира? Сигурна съм, че това не интересува само мен, а ще заинтересува и други майки, които дават на децата си имуностимулатори.
Току-виж пък, разбера нещо...

Christian, във всеки твой постинг, промъкваш лека обида към моето мнение, правейки намеци за умствените ми възможности, което представяш ли си?!?!, забелязвам и естествено - не ми е особено приятно. И тъй като, ще си адски учуден, от това мое откривателство, си направих труда да ти ги събера на едно място, за да ги видиш:
ей такива неЩа говорят "zнаеЩите".

Не ме раzбра.Анестеzиолог сьм.
ПО твойта "логика" ......................
Добре,че в медицината не се вадят такива плитки zаклю4ения от подобни примери, иначе тежко ви и горко ви.
Ще трябва да пиШа стотици страници,zа да го раzбереШ,а и тогава може да е напраzно...

И за да не се обиждаме (защото и аз мога), по-добре защити позицията си, а не се цупи с "добре, добре" и във всеки постинг да ми ръсиш обиди по повод ума ми. Честно казано, се чудя, как ли се държиш с пациентите си, които смеят да са на друго мнение от твоето или зададат някой въпрос, който не ти допадне особено.

# 28
  • Мнения: 4 150
Хайде да не спамим пове4е темата,става ли? Аz не сьм zапочнал с това.Погледни надолу и виж кой прьв ги zапо4ва теzи дебати и беzсмислени спорове.

И неzнам дали Ще ми повярваШ,но не сьм искал да те обидя в никакьв случай.Просто преценявам,че от таzи гледна точка на вижданията ти няма как да раzбереШ дадена тематика.Това е.

Имунната система не може да се стимулира.Това го zнае всеки лекар.Питай своя. Peace
Оставам с добри чувства колкото и обратно да си мислиШ. Peace

# 29
  • Мнения: 5 468
Хайде да не спамим пове4е темата
Tired ами хайде... въпреки, че според мен не е спам

Общи условия

Активация на акаунт