БИЛКИ И ПОЛИКИСТОЗА!!!

  • 13 672
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Имам Вяра,има ли ефект, или още е рано да се каже?Как вървят нещата при теб?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 123
аз пия билки от д-р Желязков и съм доволна - вече хормоните са ми на ред,цикълът също.

 За Токовите таблетки-много внимавайте с тях,има много постъпили в Пирогов със задръстен стомах от тях.Аз работя в аптека и не ги зареждам,защото мисля,че са боклуци.Но вие си решавате все пак.

# 32
  • Мнения: 1 715
Имам Вяра,има ли ефект, или още е рано да се каже?Как вървят нещата при теб?
ами аз ги пия 2 седмици,след около 15 дни съм на преглед,и ще видим,ще кажа тогава Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 715
аз пия билки от д-р Желязков и съм доволна - вече хормоните са ми на ред,цикълът също.

 За Токовите таблетки-много внимавайте с тях,има много постъпили в Пирогов със задръстен стомах от тях.Аз работя в аптека и не ги зареждам,защото мисля,че са боклуци.Но вие си решавате все пак.

newsm78какви са тези ТОКОВИ таблетки?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 381
Имам Вяра,има ли ефект, или още е рано да се каже?Как вървят нещата при теб?
ами аз ги пия 2 седмици,след около 15 дни съм на преглед,и ще видим,ще кажа тогава Simple Smile
Ще чакаме.  Grinning

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Да не би да се има предвид Тошкови?

# 36
  • София
  • Мнения: 3 123
уфф ,да Тошковите Embarassed Embarassed Embarassed,просто съм на работа и бързам.

# 37
  • Мнения: 67
изпратиха ми два пакета,единия е за поликистоза,


 Имам Вяра,това значи ли,че бих могла да ги получа по пощата,защото не съм от София? Thinking

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 14:09 от zebra

# 38
  • Мнения: 1 715
изпратиха ми два пакета,единия е за поликистоза,


 Имам Вяра,това значи ли,че бих могла да ги получа по пощата,защото не съм от София? Thinking
да,аз също не съм от софия,поръчах ги по телефона,на др.ден ми ги изпратиха по куриер

# 39
  • Мнения: 898
Здравейте на всички!
В крайна сметка какъв трябва да е резултата от тези билки за които се говори тук. Поликистозната структура на яйчниците ли изчезва, хормоните ли трябва да се регулират, какво трябва да се очаква точно?  И постоянно ли трябва да се пият или за определен период.

# 40
  • Мнения: 4 700
Ами предполагам, че регулират хормоните. А с регулирането на хормоните и цикъла, иzчеzват и кистичките.

# 41
Нещо се обърках. Здравейте - забравих да кажа.
На мен доктора накрая за кистите ми изписа ЯСМИН противо. Оказа се, че не съм с поликистоза, според него. На последния преглед кистите бяха на полувина, но все пак тези хапчета се базират главно на естроген и прогестерон.
Та ако не ми свършат работа да знам на къде да се насоча.
Не бих отказала такава идея от човек, който ги е изпробвал. Не за друго, ами аз съм малко резарвирана и към люкарства и към билки  newsm78

# 42
  • Мнения: 3 410
По отношение на поликистозата и аз да споделя опит с дъщеря си. Тя е на 16, мниалата пролет я заведох на профилактичен преглед и гинеколожката и откри поликистозен яйчник. Изписа и нещо от аптеката, но тъй като знае че аз се занимавам от години с добавки, решихме първо да пробваме с моите. Какво направихме:
От 1 април до края на юни тя изпи три бутилки алое, една опаковка Абета кеър- това е провитамин А, вит Е и селен и две опаковки Мака - по принцип маката е билка която в Перу използват за нормализиране производството на хормони . Отидохме на контролен преглед чак септември - от кистите нямаше и следа, но не мога да кажа кога са изчезнали, по простата причина че при нашата гинеколожка се ходи със записване, чака се повече от месец, та така отидохме чак септември.

# 43
  • Мнения: 1 715
По отношение на поликистозата и аз да споделя опит с дъщеря си. Тя е на 16, мниалата пролет я заведох на профилактичен преглед и гинеколожката и откри поликистозен яйчник. Изписа и нещо от аптеката, но тъй като знае че аз се занимавам от години с добавки, решихме първо да пробваме с моите. Какво направихме:
От 1 април до края на юни тя изпи три бутилки алое, една опаковка Абета кеър- това е провитамин А, вит Е и селен и две опаковки Мака - по принцип маката е билка която в Перу използват за нормализиране производството на хормони . Отидохме на контролен преглед чак септември - от кистите нямаше и следа, но не мога да кажа кога са изчезнали, по простата причина че при нашата гинеколожка се ходи със записване, чака се повече от месец, та така отидохме чак септември.
в каква пропорция се пият алоето и другите?би ли казала и от къде може да си купим?

# 44
  • Мнения: 3 410
По отношение на дозировката - Станислава все пак беше на 16 и аз и давах алое като за голямо дете - по 30 мл на ден, но ние още по -големите Laughing деца, трябва да пием 2х30мл, въпросът за по големи дози е лично решение и все пак финансов, но до 100мл/ден, от повече просто няма нужда. А от двете добавки тя пи 2х1, което и за възрастни е добре.
 Ако сте от София, можете да си купите направо от офиса на фирмата, а ако не - поръчвате по телефона и ви ги изпращат у вас. По самата технология на поръчката , пишете ми на луични, за да ви обясня как става. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт