Октомврийското мъниче с мама към морето тича!

  • 10 044
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 373
leni01 блазе ти, че си наддала толкова малко Stop тепърва има да пълнееш Mr. Green
Аз нещо доста съм качила и се чувствам много зле, като теб съм в 23-24 седмица, а съм качила 7 килограма и то само този месец Embarassed В тия жеги съм направо като слонче, вървя и пуфтя Sick

# 271
leni01 блазе ти, че си наддала толкова малко Stop тепърва има да пълнееш Mr. Green
Аз нещо доста съм качила и се чувствам много зле, като теб съм в 23-24 седмица, а съм качила 7 килограма и то само този месец Embarassed В тия жеги съм направо като слонче, вървя и пуфтя Sick

О, сладур. Аз пък се притеснявам, че съм много слаба. А, наистина са жеги. Но пък колко в хубаво да си ги споделяш с други мами.  Grinning Една колежка е наддала като теб, така че ти си си съвсем ок. Иначе как се чусвтваш като е така топло? мен малко ме е шубе да не би да навреди на бебока (жегите имам впредвид).

# 272
  • Мнения: 373
Какво да ти кажа, вървя по 1 час пеша, за да се прибера вкъщи.  #Crazy Рейса е ужасен претъпкан и смърдящ, всички се блъскат CryТакситата не се навиват за кратки разстояния, нали могат да спечелят повече от някой който е за другия край на София  Twisted Evil Вървя като кон в жегата, но показателите ми са добри и това ме успокоява. Преди хвърчах сега поне гледам да ходя бавно. Не се тревожи гледай да избягваш жегата доколкото можеш, нищо му няма на детенцето. Явно си слабичка, гледай само да не ти пада кръвното и да не ти става лошо Wink

# 273
Браво, че вървиш толкова много пеша   Simple Smile Аз като излезна от работа се чувствам уморена и нямам сили за такива полезни разходки  Simple Smile Рейсовете наистина са кошмарни и смърдящи. Супер и за показателите ти.

На мен наистина ми пада кръвното. Вчера ми беше лошо и се оказа, че съм с 100/60  Confused. Какво да се прави....

# 274
  • Банкя
  • Мнения: 823
mimi123
Мерси! Simple Smile
Това в жегите си е истински проблем. През деня в офиса е добре с климатика, но докато се прибера от Младост 4 до Княжево и ми се разказва играта. С мъжа ми се преместихме наскоро в новото ни жилище ( най-сетне след повече от половин година ремонт Rolling Eyes ) и още нямам дори щори, та жегата от деня ме посреща вечер #Crazy


leni01
Привет и на теб Hug


.... иначе за килограмите... аз съм вече с 11 отгоре Embarassed , но се опитвам да консумирам главно плодове и зеленчуци..
това поне ни е предимството на нас есенните мамчета, за сметка на жегата имаме богат избор на плодове Joy

# 275
  • Мнения: 229
Аз пък съм наддала само 3 килограма. В 23 седмица и 2 дни съм. Това стръва ли ви се много малко? Confused
Лени
leni01 блазе ти, че си наддала толкова малко Stop тепърва има да пълнееш Mr. Green
Аз нещо доста съм качила и се чувствам много зле, като теб съм в 23-24 седмица, а съм качила 7 килограма и то само този месец Embarassed В тия жеги съм направо като слонче, вървя и пуфтя Sick
Уффф, направо да ви намрази човек и двете! Няма справедливост на този свят при разпределението на 'дебелите' и 'слабите' гени! #Cussing out
Аз съм качила двуцифрено число и то никак не малко, а вие ми се фръцкате там с някакви си 3 и 7 килца!
Хич и да не се оплаквате, ей!  Naughty
Лени, не се тревожи, че си слаба, то бебето от каквото има нужда, си го взима. А и сега лекарите препоръчват общо за цялата бременност да се наддава макс между 10 и 12 кг, така че засега най-вероятно си в норма. И не се притеснявай, радвай се, че не ти личи и че движенията ти не са затруднени от товара на излишни килограми и огромно шкембе.

# 276
Axi, и аз се пробвам да ям плодове и зеленчуци, но май се разсейвам и не знам дали ям достатъчно  newsm78.

И при мен е добре докато съм на работа, нали сме с климатик и после почват едни горещи бани... ужас.

# 277
Аз пък съм наддала само 3 килограма. В 23 седмица и 2 дни съм. Това стръва ли ви се много малко? Confused
Лени
leni01 блазе ти, че си наддала толкова малко Stop тепърва има да пълнееш Mr. Green
Аз нещо доста съм качила и се чувствам много зле, като теб съм в 23-24 седмица, а съм качила 7 килограма и то само този месец Embarassed В тия жеги съм направо като слонче, вървя и пуфтя Sick
Уффф, направо да ви намрази човек и двете! Няма справедливост на този свят при разпределението на 'дебелите' и 'слабите' гени! #Cussing out
Аз съм качила двуцифрено число и то никак не малко, а вие ми се фръцкате там с някакви си 3 и 7 килца!
Хич и да не се оплаквате, ей!  Naughty
Лени, не се тревожи, че си слаба, то бебето от каквото има нужда, си го взима. А и сега лекарите препоръчват общо за цялата бременност да се наддава макс между 10 и 12 кг, така че засега най-вероятно си в норма. И не се притеснявай, радвай се, че не ти личи и че движенията ти не са затруднени от товара на излишни килограми и огромно шкембе.

Здравей  Hug ми ми ми.. какво да кажа... аз имам корем .. и общо взето нищо друго.

# 278
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз съм качила двуцифрено число и то никак не малко, а вие ми се фръцкате там с някакви си 3 и 7 килца!

Споко, Hexina, в един отбор сме Hug

# 279
Аз със сигурност ще наддам и ще ви се похваля тогава  Wink

# 280
  • Мнения: 373
Аз същ съм с ниско кръвно по принцин, но се чувствам добре Simple Smile
Не се притеснявай, ако се чувстваш добре всичко е нормално Sunglasses

# 281
  • Мнения: 229
leni01, аз не че ти го пожелавам наддаването. Остави това, че естетически е неприятно за една жена, но и физически няма да се чувстваш добре.
Къткай си коремчето от 3 килца и си се радвай на това, че още си напипваш кокалите по тялото.  Joy

axi, не че се радвам за това, че си качила, ама е хубаво да знаеш, че имаш другарка по съдба.  Peace

# 282
  • Мнения: 373
Hexina ти си малко по-напред от нас Wink И ние ще те достигнем, аз особено  Simple Smile Напоследък апетита ми е за 3ма Embarassed Мъжът ми се чуди къде ги събирам тези количества храна  Sick

# 283
  • Мнения: 27
Аха тумбаци здравейте бе,
 Ей много жега, много чудо  sweating
Имаме си нови мами а? И едната даже ми е комшийка. Аxi ако в княжево видиш да се разкарва един слон с видими външни белези на прасе, да знаеш аз съм!  Animal Pig  261uu
Аз си продължавам с мойта диетка и хич не ми е зле да ви кажа, само дето резултати още никви...  badscale Ама има време де, та се надявам скоро да се види нещо....
Абе ние на шега, на майтап и ей пак привишихме лимита. ИВОНКА пускай нова тема мило.... Пък ако не ти се занимава, някой доброволец да се заема   smile3519
Аз обаче пак отивам да зубра, че ей къде е четвъртък, а още съм доникъде  smile3529....

# 284
Аз същ съм с ниско кръвно по принцин, но се чувствам добре Simple Smile
Не се притеснявай, ако се чувстваш добре всичко е нормално Sunglasses

Добре съм, само дето ми е мота главата понякога  Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт