Малки СЕПТЕМВРИЙЧЕТА засмени, ще ни радват, есен щом настане!

  • 10 762
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Коки не само, че може, вярвам това е удобство за всички... благодаря, че ми обърна внимание... не съм догледала  Crazy... и изобщо ако някой види нещо относно фасадата Laughing да ми напомня, моля! Hug
О, и няма за какво да ми благодарите, моля.... не съм направила нищо особенно. Simple Smile

Катринко честито ви возило.. със здраве и кеф да си го ползвате и безаварийно каране!

Утре съм на у-ще и аз ... казвайте коите ще идвате, да се знае каква маса да хващаме/колко места.

Добре са ни дошли Мишето и Бенича!  Heart Eyes

Май имаше още нещо ама newsm78 ooooh! ... нали си знаете. Laughing

А,  Бебо браво за заглавията! Hug

Джиа повтарят се лекциите ( за сп.9 месеца конкретно говоря), но каква е периодичността не мога да кажа иначе виж програмата( има я при линковете някъде), там има тел за записване, но и да не се, не е фатално. И не е жажно, че някои сме "напред с материала" , смятам, че можеш да наваксаш. Grinning

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
айде и аз да се запиша Peace

Охх момичета аз да ви се оплача,щях да пукна тоя лсетобед.бях в прединфарктно състояние Sick Sick
Следобяд си лежах най спокойно и като взе да имам едни бодежи в сърцето Sick..аз дишам а то ме боде яко отвътре,завъртях се по гръб,цък не спират тез бодежи  Sick завъртях се на другата страна,цък пак не спират Sick Sick.взех та станах и седях седнала..Уж ми поотмина Praynig..да обаче бебо взе да ме ръчка че неще да седя седнала Sick и отидох да си легна пак.
И пак ме почнаха тея бодежи..станах аз пак обаче неспират...викам е гати ще пукна..влязох и си хакнах един хладен душ  и всички симтоми отминаха Sick #Crazy...сега се чувствам по добре..явно е от топлото тва сичкото...еййй ще ни умори тва вреем да знайте #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

За малко да пукалясам Sick,мъжо си спи сладко сладко  и му се чудя на акъла как спи в тая жега...ама ние нали сме 25 % повече кръвоснабдени заради това ние по топло  Sick Sick

Аз днеска няма да съм на лекар...остана за петък лекаря Mr. Green Mr. GreenДоки си купил някъв климатик че имал проблеми със слагането Sick Joy Joy..та остава за петъчен отчет Joy

И днеска хем ми е зле ,хем бебока решил да ми отмъщава за нещо,,,,ръчкааа като за световно милото.Сигурно и на него му е топло Sick Sick SickГоркичкото,ама и аз горкичката

Моренка таз вечер щи прая каприза..да видим какво ще сътворят мойте златни ръчички  chef  chef..че и аз си падам готвачка от малка...и много обичам да експериментирам и да готвя вкусничко..абе да си угаждам..Чревоугодник съм си и тва е  chef То си ми и личи -особенно сега най вече  chef Joy Joy
айде мацки пазете се да не  ви стане нещо като на мен   bouquet

# 17
  • Мнения: 83
ей феми, ама съм заспа  ooooh! забравих да ти кажа, че кученцата ти са супер готини  Wink
катрин, честити ви возило и аз се присъединявам към пожеланията на морена  Grinning
ани аз бях онзи ден така, докато спях през нощта ми се случи, направо си изкарах акъла и аз  Sick ама като седнах ми мина и си доспах седнала, подряна на канапето. явно е от жегата наистина, защото никога не съм имала подобни оплаквания
и да не забравя, че сложиш снимчиците  Wink

# 18
  • Мнения: 1 896
Мале, да се пазиш, Ани!
И аз имах снощи някакъв такъв момент в жегата - събуди ме поредното возило решило да премине с мръсна газ посред нощ по наща тиха уличка и докат се въртя после и се чудя как да се разпльоскам по успешно и като взе да ми става едно такова тежко на сърцето, чак се уплаших и аз като тебе и си викам леле как ще се даяни цяло лято, то само по-тежко ше става, едни такива мисли среднощни ме обзеха, ама ми мина постепенно де и съм заспала.
Не знам, да се махаме към Варна, че там поне ще сме на климатици навсякъде - то аз не ги обичам, ама поне за малко да си разхлади човек стаята като види зор пак вършат работа.

# 19
  • Мнения: 76
Kameliya,

Съгласно Чл. 6. от ЗСПД  Майката има право на еднократна помощ при раждане на живо дете, независимо от доходите на семейството, когато детето не е оставено за отглеждане в специализирана институция за деца. Т.е. ще получиш 200 лева.

Това се отнася за всички майки на живородени деца.
Подава се молба в социалните служби и се прилагат документите както ще прочетеш в ЗСПД, а не се кандидатства чрез работодателя.

# 20
  • Мнения: 9
Здравейте момичета  Hug

Привет на Мишето и Бенич! Добре сте ни дошли отново, пуснете снимки да се порадваме на морето и ние  Wink

Бенич, аз съм от Младост, от 3 част. Точно до моя блок има детска градина, но не знам дали ще ти е удобно да карате детенце до тук. Ако проявиш интерес все пак къде е, кажи и ще ти пиша на лични. Пък може и да се видим и да те заведа да я видиш  Wink

Честито на мамите с новите придобивки - покупки за бебчетата, коли и нови къщи!
И аз вчера си получих едната интернет поръчка на бебешки дрешки smile3521. Много са сладурски и много им се изкефих  newsm44 - едни такива мъничкиии, толкова миличко ми стана... Бях ги подредила по облегалката на дивана и мъжа ми като се прибра и ги гледа и се хили. Вика: "Ми те много дребосъчести бе жена, не трябва ли по-големи?". Мъж - кво ли разбира  hahaha Решила съм обаче да ги изпера първо и после ще пускам снимки.

На мен най-после ми пристигнаха и последните изследвания, та утре пак ще си провися следобеда в поликлиниката Whistling Дано пенсиите да са се кротнали и да си стоят по къщята в тези жеги, че хич не ми се чака  Tired .

За училището утре и мен ме бройте  Wink
Днес си свалих половината коса и като че ли малко по-добре се чувствам в жегата.

Отивам да се бухна в банята, че в къщи не се живее  sweating , пак е 30 градуса въпреки че ми вее вентилатора #Crazy

Чао и цунки от нас   bouquet

# 21
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
macko, супер покупки! Аз да питам нещо: жълтото бодинце с копченцата отпред каква марка е? Също и за пелените и одеалцето да кажеш откъде са?
Ади, снимай и показвай! От кой интернет магазин пазарува?
Аз миналия ден си набелязах бодинца и гащеризончета, но още нищо не съм купила.
Катринко, много се радвам за добрите новини покрай вас! Честити ви придобивки, със здраве да си ги ползвате!

# 22
  • Мнения: 83
инче, веднага давам отчет  Wink дрешките всичките (без първото комплектче с розовите ританки)  са на захитекс (аз по принцип си падам по бг нещицата за дечица, освен това ни гони професионално изкривяване вкъщи и гледаме всичко да е чист памук и да е хубава самата материя). розовата пелена и тя е бг, от бебе маркет я взех, ама на коя фирма беше не помня  newsm78 .  одеалото е от пигис хаус, ама ги имаше и в бебе маркет (даже там изборът се оказа по-голям, ама аз вече го бях взела) - на етикета пише, че е abc design, хубавко ни се стори като материя и най-важното е, че пак си е памук.
ако не можеш нещо да намериш, свиркай, ако трябва ще ти вземем от тук и ще ти ги пратим по пощата, нп  Wink
ади, снимай да гледаме, пък после ще ги переш  Wink

# 23
  • Мнения: 229
Здравейте на всички вече познаващи се мами септемврийки.  Laughing
Аз съм не само нова, но и малко ни рак, ни риба.
Терминът ми единият лекар вика, че бил на 30 септември, а другият на 1 октомври.
Включих се в октомврийската тема, ама като за там изглеждам много напреднала в седмиците. Реших да проверя как са септемврийските мами и видях, че тук царят смях и закачки.
Та така, ето ме и мен, присъединявам се към лафчето, пък макар и с двоен термин, половината, от който не е през септември...  newsm12
В резюме, аз съм бъдеща софийска мама, чакаща първо бебе със синьо 'етикетче'.  newsm44
За съжаление, няма да мога скоро да се запозная наживо с някои от вас, защото имам да работя до края на юли и лекциите на "9 месеца" ще мога да ги започна едва след това - сега ми се падат в работно време.
Но с най-голямо удоволствие се включвам в дискусиите.  smile3521

# 24
  • Мнения: 9
Инче, от Пакостник си поръчах повечето неща. И от Кикиморско царство 1 комплектче за изписване и жилетчица, но са с еднакъв десен и стават да се носят заедно. И за двата магазина има линкове на главната страница на темата. Само да те предупредя, че от втория магазин доставката става за около седмица. От Палавник ми ги доставиха на следващия ден ( е, това е защото и магазина и аз сме в София  Simple Smile ), за страната мисля че беше 2-3 дни.
Мацко, ми те мойте покупки май ще повторят малко твойте. И ние като вас гледаме всичко да е памучно и БГ. Мойте покупки са на фирмите  Захи и Сали. Едното комплектче е на Азиз, другото на Бебето и едно много сладко палтенце купих - розово на овчици, то е на Жорал. И един комплект пелени купих - 2 бархетни и 2 тензухени за 5 лв, щото ми казаха че по-добре попиват вода.
По принцип и на мен ми се ходи по магазините - дето се вика очо да види, ръка да пипне, ма нещо хич ме няма с ходенето в жегата. Много ми се подуват краката и след половин час ходене ме и болят, та едва се тътря  newsm27. Даже като казах на мъжа ми че ще поръчвам по нета и той беше доста скептично настроен - да не ни били пробутали някакви боклуци и т.н. Ама снощи като ги видя и се кротна  Peace. Та аз май с повечето неща от нета ще се снабдя  newsm12.
Айде ще ходя да поснимам малко, че трява после и размерите на снимките да оправя преди да ги пусна.  smile3503

# 25
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
 ааа айде първа д акажа добре дошла на мамчето  bouquet  bouquet

споко даже и да си за 1-ви октомври може и да родиш септември средата..така че добре си ни дошла миличка..Виж къф лаф му удряме тука...

Момичета,моя мъж с еприбра от плаж,и ми вика аа водата една топла,ама чайче ти казвам..И аз се наежих веднага..викам слушай ко стига си ме дразнил щото щи скоча на водата и на плажа и на сичкото най накрая  #2gunfire #2gunfire.И му казах в петък съм на преглед  при доки..ще го питам дали може да влизам във водата...във сегашното ми състояние...Ни мЪ интересуват Никви Коелги дето жените им не с екъпали и си мазали със свинска мас децата...ама вЪобще даже..ако каже доки че може отивам на плаж и даже ще се цопна като първата  хипопотамка в морето.Ясно ли е...той горкия мълчи и ми вика е добре де...ако каже че може може....аа така набрах вече че то туй неговото на нищо не мяза Sick Joy Joy Joy
Насметох го както се насмита черга със метла Joy Joy и той като  седи и мижа На пАрцали hahaha hahaha

Тука във Варна валя ама много малко...сакам ощееееее Peace Peace Peaceгърмя трещя и накрая ливна се малко дъжд и вече улицата суха..се едно съм я припикала аз hahaha hahaha Гати ужаса..Ако синЬоптиците на туй чудо му викат разхлаждане да  имат мнооо здраве...
Той и Минчо Празников един ден го чух като съобщава прогнозата че през ноща ще преобладава слънчево време....ама нИстана тоз номер със слънцето по нощите.Само ЛунЪ видех hahaha hahaha
амо утре да е жега ще се обадя в метрологията да им похортувам #Cussing out

# 26
  • Мнения: 9
Hexina, добре дошла  Hug   bouquet  Hug
Желая ти леко бременеене и едно сладко и послушно бебче наесен! sling
При нас наистина е весело, влизай по-честичко и ще се убедиш  Wink

# 27
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
macko, мерси за инфото  Heart Eyes Аз, като мама с опит, търся такива бодита, дето са памучни с копчета отпред и отдолу и единствените, които съм виждала тук май, са на "Вис Виталис" с дълъг ръкав. А тези май са от "дишащата" материя. Благодаря и за предложението, ще поразгледам наоколо и в краен случай ще се възползвам  Hug

Hexina, добре дошла сред нас! Ние не отказваме на никой   bouquet

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Ади тия от Пакостника са върха... два пъти съм поръчвала от тях, като втория не отдвна и направих поръчката в 1 нощеска... като определено си мислех, че на другия ден ще трябва да я повторя.. ама аз докато се наканя и наобяд ми цъфнаха на вратата и отваря мъжо и ми вика "имаш ли доставка от пакостник" и аз отивам като приказвам вървейки... че видиш ли това едва ли е за мен, че късно съм правила поръчката и заставам на вратата ей така #Crazy ...и си беше моята поръчка Crossing Arms Crazy... и са супер любезни....брях се едно ми е бащиния ...к'ва релама им спретнах ама не е незаслужено де Laughing

Изобщо си гот да си пазаруваш от нета ама трябва малко да обръгнем дет' се вика.

 Joy Joy Joy Joy..Анич утепа ме с твойте препикаване бе жена... бива ли така да ме зориш от смях в тая жега?! Joy

Инче я да те питам аз.... ти какво по-точно не отказваш newsm78 Crazy... пък аз да не съм разбрала Laughing

За у-щето сме си баш обичайните като гледам 4 + зълвичката= та 5 места

Хексина добре си ни дошла!  Hug  Искаш ли в списъка на Шиндлер опссс Wink нашия де.. или  newsm78 Rolling Eyes

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет и от мен в новата тема,
току що гледах новините и казаха, че утре сме щели да си отживеем на хладно, ама кво хладно бе 38 градуса, ама то щото днес било 42. Тая синоптичка направо ме уби. На всичкото отгоре някакъв пожар има и в целия град мирише на пушек, много гадно.
Моята свекърва днес като дойде и се забрави да си тръгне, 4 часа седя и само искаше кафе, кола, сладолед, ама помощ не ми предложи. Като се върна мъжа ми аз вече бях като побесняло животно и викам ,майка ти направоме отегчи до смърт, а той ами що не я накара да свърши нещо. Е викам как бе, помолих я да изглади 3 парцала, обаче тя ми отказа. И той е, ами поне си имала компания, направо щях да го гръмна.
После му предлагам друго за името на бебо. Като се роди, на когото ми заприлича на него да го кръстим, обаче той пак не е съгласен. Направо нямам думи.
Сега ще ходя да лягам и повече няма да говора с него за днес
Лека нощ момичета
А добре дошла на новата мама, весело да й е с нас!

Общи условия

Активация на акаунт