Юлската дружина вече се сдоби с мнозина.

  • 10 868
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Леле леле какво става тука, дъжд от бебетааааааа! СТрахотно!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

ЧЕСТИТОООООООО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА! Много здраве, пухкави бебунчета и много много радости!

То и мойто не остана, направо не мога да повярвам, че утре е петък, а във вторник вече, дай Боже ще сме трима!

# 16
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Най-сетне облаци в небето  newsm44 .... така се молех за тях  newsm20 ..и така ги чаках...
Дано завали!!!!!
Аз едва сега се заемам с гладенето  1ironing

# 17
  • Мнения: 298
Честито на всички майчета, много радост да ви носят малките слънчица  Hug  bouquet Hug
Мен отново ме натисна безсънието, спя буквално по 2 -3 часа, през 2-3 часа,  и съм като зомби  Tired Започнаха по-чести контракции, болки в кръста и т.н. "екстри" и тъкмо си мисля, че великия момент настъпи, взема си душ, приготвя чантата, и ми мине  Crazy.

# 18
  • Мнения: 312
Теди, ти за вторник ли си планирана?
Стискам палци, а ти после ще разправяш за Шейново Wink

# 19
  • Мнения: 2 011
Всеки ден влизам тук да видя как вървят нещата и всеки ден - бебенца    smile3501  браво. ЧЕСТИТО НА ЩАСТЛИВИТЕ МАМИ И ТАТКОВЦИ   И мен ме обзема едно такова радостно  вълнение и притеснение,че и моят ред ще дойде.   bouquet    bouquet    bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравейте момичета!Честито на всички щастливи жени станали вече майки!Да са им живи и здрави бебенцата  ! smile3541 . Скорошно възстановяване на всички за да могат да се радват и грижат за рожбите си пълноценно.
 breastfeeding
Имам едно въпросче- Как се справяте с всички къде добронамерени, къде от любопитство обаждания по телефона /у нас са повече от 20 на ден/ с въпроса - Роди ли вече? или Кога смяташ да раждаш? или Айде какво стана? smile3511
Знам ли може би аз съм малко повече изнервена , но всичко това допълнително ме депресира .

# 21
  • Мнения: 910
Току що приключих с гладенето и направо уврях, седнах да си почина малко и в банята да се разхладя, но аз все още не съм гладила нищо за бебо.

# 22
  • Мнения: 741
Честито и от мен на новите мами!Да са им живи и здрави бебчетата!
Вчера бях при доктора,всичко е наред.Правих изследвания на кръв и урина,и те са нормални
А днес се живее навън та се възползвах и до сега се скитах.
Приятен ден на всички!

# 23
  • Мнения: 766
..........
Имам едно въпросче- Как се справяте с всички къде добронамерени, къде от любопитство обаждания по телефона /у нас са повече от 20 на ден/ с въпроса - Роди ли вече? или Кога смяташ да раждаш? или Айде какво стана? smile3511
Знам ли може би аз съм малко повече изнервена , но всичко това допълнително ме депресира .
Аз не вдигам вече телефона Wink Само ако е човек с който искам да разговарям /майка ми, сестра ми/ Иначе ужасно много се изнервям  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Това му е предимството на плановото секцио Wink - никой не се обажда да пита кога. Обаче в навечерието на секциото ми с Цвети ме бяха побъркали - кой ли не се обади да пожелае успех, а аз всячески се опитвах да не мисля за това... Дори и по-нощите звъняха, та на два пъти ме събудиха. Този път просто ще изключа телефона Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 178
Честити бебчовци на Татьяна и Вики!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts Да ви носят много щастливи мигове!

Вчера освен на кардиолог, където се оказа, че всичко ми е на 6, ходих и при доктора в Шейново.  Бебчо вече е 2900 гр,  Heart Eyes дългокрак и с големи топки Embarassed За секциото - чак на 11.07 ще определи дата. Има стаи с тоалетна и баня към тях, също и клима, но всичко било запълнено за м. Юли?! Какъв бум на бебета очакват Hug Така че и с това ще съобразим датата, ако моят бебок не реши друго...
А днес от 3 часа в жегата на ж консултация в ТК Mr. Green

BOOTY, засега само който не знае кога ми е термина (в края на юли) като ми види огромния корем ме пита: Още ли не си родила? Но чак такъв терор по тел като твоя няма, слава богу Mr. Green

Ядосвам се на доставчиците на минерална вода - от мин четвъртък ги чакам за 2 бидончета и ги няма, а вече трябва да излизам. ...зимата ми звъняха през 10 дни дали нямам нужда. Ще потърся друга фирма Sick
Лек ден! Hug

# 26
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Нещо е много спокойно тук  newsm78
То и при мен е едно затишие...без контракции.болки...нищо  newsm78
Дайте идея за нещо лесно и бързо да правя за вечеря...че се ощурих и не мога да измисля   chef newsm78  chef

# 27
  • Мнения: 135
 Simple SmileЗДРАВЕЙТЕ!САМО ЗА МАЛКО...НИЕ СМЕ ДОБРЕ,МЪ4ИМ СЕ ДА ВЛИЗАМЕ В 4АС Simple Smile EmbarassedИ ДА КАЖА НАЙ-ВАЖНОТО-ДНЕС ИВА С ТЕРМИН 15.07.07 РОДИ  baby_neutralМОМ4ЕНЦЕ ПЛАНОВО СЕКЦИО.КАЗВА СЕ ВИКТОР 2850кг. 47см.ВСИ4КО Е МИНАЛО БЪРЗО И ЛЕСНО И ДВАМАТА СА ДОБРЕ :)4ЕСТИТО НА ВСИ4КИ МАМ4ЕТА СДОБИЛИ СЕ ВЕ4Е С БЕБ4ЕТА,НА ДРУГИТЕ КУРАЖ.

# 28
  • Мнения: 1 098
Честито на Ива! Да са живи и здрави!
Максилена, аз днес ще правя пилешка кавърма на маги малки тайни, става бързо и вкусно Peace
Е, днес се живее, не е толкова топло, дори поспах и на обяд Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 3 524
Миксилена, може и тиквички пържени или печеи на фурна с чесново сосче с мляко, ммм вкусно, че и бързо че и леко  Peace
Честито и на мама Ива   bouquet

Верно много тихо тука бре, аз мислех че сте изписали пак много страници ама явно всички се наслаждавате на хладинката днес  Laughing
Аз се смачках от бачкане, обаче корема адски ми тежи и направо кръста ми е на нищо  #Crazy Чакам да дойде кухнята а тях ги няма още, не знам що така вече и аман и от тях Crossing Arms
Aganka  пиши как е минала ЖК-то  Peace
Айде пак изчезвам, до после!

Общи условия

Активация на акаунт