АВГУСТ кой ли ще дочака, още от юли сме в атака

  • 11 731
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 5 728
Много са хубави покупките наситина! А пелената и аз я имам само че ми е жълтичка Simple Smile
Аз си се чудя за изписването с какво да сме още Simple Smile В тези жеги май и пелена ням ада трябва!

# 271
  • Мнения: 3 388
Мариетка, много са сладки нещата  Crazy
И аз се чудя за боди с дълъг ръкав. Аз имам само без или с къс, а по-плътните ми дрешки са по-голям размер!
Трябва да взема да накупя няколко бодита с дълъг ръкав, явно. Какъв размер вземате вие? 1-3? Или колко см?

# 272
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
В тези жеги май и пелена ням ада трябва!

Май май има такава работа.
Е, тя ще трябва после - в количката, вкъщи, нали есен идва.
Искааааам дъжд #Cussing out!
Щом Калоян вчера каза "Мамо, Дядо Господ няма ли вече да прати дъжд, искам да вали 300 дни..." ooooh!

# 273
  • Мнения: 3 388
Аз за изписването въобще не съм мислила. Тук никой не прави такива грандиозни изписвания като в Бг. Разписваш, обличаш се, ти и бебето, тръгваш си и толкова  Rolling Eyes

# 274
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
... Какъв размер вземате вие? 1-3? Или колко см?

Ами аз вземам не първия, а втория или третия размер.
А бодито го взех, защото много ми хареса - толкова е мекичко и нежно. Все ще има по-хладни дни, в които ще трябва да се облича дълъг ръкав.

То изписването си го правят грандиозно някой хора - кой както го разбира. Но все пак ще дойдат бабите и дядовците, пък и снимки ще има...а гащеризончето и пелената ще се ползват и после - не са излишни Peace.

# 275
  • Мнения: 1 554
marieta го сладурски гащеризон4ето много ми хаяреса аз имам само 2 бодита с къс ръкав
другите ми са с дълъг

# 276
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Хоп, отново в темичката  Flutter

Каке, много хубави покупки, особено гащеризончето  Peace
Ментина, спрях Калоян вчера от градина/те и без това са до края на  юли, а август ваканция/ - ами направили са ги сборна група/включително деца от други градини/ - 30 парчета, с други учителки, а в градината е ад просто - сигурно в стаите е над 35 градуса ooooh!. Последните дни не искаше да ходи, защото ги извеждат навън и той много се поти, а е с много чувствителна кожа и после се обрива и го сърби. Освен това на обяд ги обливат с вода на терасата голи! /а вече са на 6,5 години/ и той не иска - знае, че някой части от тялото не се показват на чужди хора. На всичкото отгоре има едно хлапе, което в този момент редовно ги дърпа и щипе за бубите или пък момиченцата отдолу, а госпожата не реагирала, а само се смеела #2gunfire...
Това като го прочетох, направо  newsm09 Rage Голи  Shocked А това дете и госпожата, която му се радва на простотиите  #2gunfire

# 277
  • Мнения: 3 388
Абе това за детската градина е ужасно! Как така ще ги къпат голи, тея ненормални ли са????? Нализ наеш, че можеш да заведеш дело заради това?
Тук в момента текат няколко дела за педофилия из детските градини, лошо да ти стане. Едната се води сред най-добрите- близо до Рим. Да го е страх човек да си остави децата.

Аз моето съм решила да го давам на градина най-вероятно, такива ясли на янколко месеца хич не ми се нравят. Ако се наложи, зардаи работа ще го оставям на свекърва ми, а лятото на другата баба в Бг. Ако пък ми трябва гледачка мислим да вземаме почасово, но някаква англоговоряща. Аз съм като цяло много скептична към детегледачките, към гледането ежедневно от баби-също.
Детегледачка целодневно не ми трябва, тъй като работя осовно от вкъщи, а и нямам пари за пръскане ей така.

Тези пелени, за които говорите и които показвате са като леки одеалца, доколко виждам аз, нали така?

# 278
  • Мнения: 3 388
Ментина, верно ли че при вас било около 40 градуса???? Така каза баща ми. Всички заминали на вилата, само той останал да се мъжи на жегата, миличкия да бачка  Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 998
Мариетка, много са сладки покупките, със здраве да си ги ползвате.

Аз мисля да приготвя два комплекта за изписването един с дълъг и един с къс ръкав и в зависимост от времето ще избирам.


Аз чакам с нетърпение мъжо да се прибере и утре отиваме на покупки  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 138
герка мила, на какви покупки си тръгнала с тоя счупения крак Naughty

# 281
  • Мнения: 998
герка мила, на какви покупки си тръгнала с тоя счупения крак Naughty

АААА, цяла седмица не съм излизала, ще ходя до Пигиса и до Мола, толкова енергия съм събрала, че сигурно и Черни връх мога да изкача  Grinning

# 282
  • Мнения: 1 457
първо някой знае ли дали от Есграон да я вадя тая декларация или от паспортна и второ - тая луда ли е бе, къде да си ги нося аз?!!?!?

Ивченце декларацията се вади от ЕСГРАОН  Peace

# 283
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина, верно ли че при вас било около 40 градуса???? Така каза баща ми. Всички заминали на вилата, само той останал да се мъжи на жегата, миличкия да бачка  Rolling Eyes

Аха, вярно е. И прогнозират, че така ще е поне до вторник  Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 3 388
Гера, колко време ти дават да се възстановиш, мила? Аз не разбрах къде точно ти е счупен крака? ... много е гадно .. и в тази жега

Общи условия

Активация на акаунт