Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 931
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 8
Чета все едно собствените си мисли и ужасно се ядосвам.  #2gunfire #2gunfire #2gunfireКакви са тези хора от НЗОК?! Сигурно ги избират с конкурс за безсърдечност. Как могат да оставят дечица и болни и страдащи хора без помощ, та нали затова са там!  Да не ми се оправдават с процедури, ако има желание има и начин, но нали трябва да си седнат на (с извинение) задниците и да поработят. По-лесно е да се ходи на почивки, да се пие кафенце и да се тюхкат калко много работа имат. #Cussing out Търтеи! Извинявам се за тирадата и то не по темата за малкото ни слънчице, но просто се нервирах. Понякога ми се иска да се махна от тази страна и да отида на по- нормално място, това което ме държи тук са хората, приятелите ми, това което чета в този форум и виждам, че не съм сама и че има хора които се борят и се организират. Вие мамчета ми давате надежда, че детето ми ще живее в една по-добра България. Ако някога имам нужда от помощ знам, че вие сте насреща и аз мога да гарантирам, че ще отвърна със същото. Извинете за дългия пост.
 Мисля всеки ден за Криско и за родителите му, надявам се и се моля всичко да се нареди. Hug

# 931
  • Мнения: 985
Аз и всичките ми близки, колеги и приятели
гласувахме за Елвира, Мария и Криско!!!

Само ме обзема безумна тъга и оправдан гняв!
Представяте ли си до къде ни е докарала системата ..........

Под мотото "Лятото обича свежите идеи"
да гласуваме за живота на ДЕЦА, на НАШИТЕ ДЕЦА

Думи нямам .............


и аз нямам,затова те подкрепям newsm10

# 932
  • Мнения: 376
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1667&s=3

Криско, Ели, извинявайте че разводнявам Вашата тема! Тя по-скоро се превърна в храм на благотворителността Hug

# 933
  • Мнения: 139
 Има тема Трябва ли да е в клюкарника?
[/quote]

не е нужно да е точно в клюкарника, макар че не виждам какво лошо има в това. Нали в крайна сметка целта е повече хора да я видят

# 934
  • Мнения: 4 195
Сладкишка не мисля, че разводняваш, защотот вярвайте ми, освен Криско ще се появят още много болни деца, още много пари ще бъдат нужни, пари, които са налице в бюджета, и знаете ли, ние моежм да помогнем, аз знма как можем да помогнем и то радикално и то на всички деца, въпроса е, дали всички имат сила да се борят, защото за да помогнем радикално, няма да е достатъчно само веднъж месечно да пускаме смс или 20-30 лв по сметка на някое дете. За да помогнем, трябва да сме единни, трябва да изложим исканията си, като граждани, като родители, като хора, и когато сме много, ама наистина много - ще постигнем желаното от всички нас, а именно - Държавата, в лицето на властимащите, да поема изцяло лечението и издръжката на ВСИЧКИ болни деца, без оглед на това, с какво заболяване са, и колко средства ще са необходими.......
Въпроса е, готови ли сте вие и вашите 9 000 близки, познати и приятели, да подкрепите едно такова гражданско търсене на права, защото на нас Държавата ни го дължи, длъжна е, особенно в това отношение - болните деца, трябва да получават адекватна, точна и безплатна лекарска помощ.........никое дете в тази държава, не трябва да разчита на смс-и, на кампании, на разрешението на някой дядка Професро, да бъде лекувано адекватно, където и да е по - света.
В този момент, това е Криско................утре, ще е някое друго дете, утре, може да е моето дете.........

# 935
  • Мнения: 7 263
Аз и всичките ми близки, колеги и приятели
гласувахме за Елвира, Мария и Криско!!!

Само ме обзема безумна тъга и оправдан гняв!
Представяте ли си до къде ни е докарала системата ..........

Под мотото "Лятото обича свежите идеи"
да гласуваме за живота на ДЕЦА, на НАШИТЕ ДЕЦА

Думи нямам .............


и аз нямам,затова те подкрепям newsm10

Да казала си го така както бих искала аз да мога да го кажа !!!  Peace Peace Peace

# 936
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Има тема Трябва ли да е в клюкарника?

не е нужно да е точно в клюкарника, макар че не виждам какво лошо има в това. Нали в крайна сметка целта е повече хора да я видят
[/quote]
да, и аз мисля че в клюкарника се четат най-много. затова и пуснах петицията тук - на мен лично не ми остава време да обикалям целия форум, то едва смогвам да обиколя темите които ме интересуват и почти не търся нови...все пак имам и две ремаркета, на които трябав да обръщам внимание!  Rolling Eyes
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1667&s=3

Криско, Ели, извинявайте че разводнявам Вашата тема! Тя по-скоро се превърна в храм на благотворителността Hug
мисля, че няма да имат нищо против - това и е най-хубавото на тази тема!

# 937
  • Мнения: 238
Всички се молим за вас.Дано малкият Криско събере всички положителни мисли и куража който му изпращаме. Praynig Praynig Praynig

# 938
  • Мнения: 8 769
Въпроса е, готови ли сте вие и вашите 9 000 близки, познати и приятели, да подкрепите едно такова гражданско търсене на права,
На думи всички са съгласни. По Интернет всички са силни.
На дела обаче се оказва друго.
Няма да давам примери-има ги в нашия форум достатъчно.
За съжаление, разбира се. Sad
мисля, че няма да имат нищо против - това и е най-хубавото на тази тема!
Темата е хубава, но вече започна да става голяма.
Ако искате, на 50-та страница можем да я заключим и да се обсъждат генерално нещата в темата за петицията, например.

# 939
  • Мнения: 4 195
Доня Туфиня заключи тази и нека пуснем нова, пак за Криско, нека я има.........така предлагам.
А относно другото - заради това, че на думи и на форуми винаги всичко се е случвало, а в действителност се е проваляло, написха постинга си.............и ти добре знаеш, за какво говоря, и ме е яд, наистина ме е яд, защото има кой да се занимава, няма кой да го подкрепи......и това знаеш Sad

# 940
  • Мнения: 8 769
Доня Туфиня заключи тази и нека пуснем нова, пак за Криско, нека я има.........така предлагам.
Има още теми за Криско, и в други подфоруми. Може тях да преместя тук и да се позапълнят, така да се каже  Grinning
Но нека тая чукне 50-тката

# 941
  • София
  • Мнения: 900
Доня Туфиня заключи тази и нека пуснем нова, пак за Криско, нека я има.........така предлагам.
А относно другото - заради това, че на думи и на форуми винаги всичко се е случвало, а в действителност се е проваляло, написха постинга си.............и ти добре знаеш, за какво говоря, и ме е яд, наистина ме е яд, защото има кой да се занимава, няма кой да го подкрепи......и това знаеш Sad

Подкрепям изцяло  Peace

Доня Туфиня
тази тема е символ за мен!!!
Нека съпричастността и истинската любов към децата
да си продължи 
Praynig Praynig Praynig

Естествено, ако го позволяват правилата!

# 942
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Има тема Трябва ли да е в клюкарника?
Не само в клюкарника
 , но и в готварския  форум, и навсякъде където има хора с добри сърца трябва да се пускат тези теми!

# 943
  • Мнения: 1 877
Ехоооо,виждам Лилибон он-лайн,ама няма инфо за Криско...
Ели (или Ицо),чакаме новини....

# 944
  • Мнения: 1 877
Къде изчезнахте???  Weary
Как е Крис?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт