43 теми сме изписали от ЮЛСКИ бебета орисани!

  • 14 337
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
Честити рожби на Дунайка и Мариса, да са живи и здрави !!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Димяни, истинските яки контракции няма как да ги объркаш  Laughing (БОЛИ ЗДРАВО) Радвай се, че имаш вече разкритие, което не означава, че автоматично веднага ще родиш, но с колкото по-голямо разкритие отидеш да раждаш, толкова по-добре за теб. Вероятно болките ти са предизвикани от скъсяване на шийката, разкритие, подготовка и т.н.

Моят убавец втора нощ успява да спази режима на 6 часовата почивка (ма и аз съм цербер - будя го в часовете за хранене и през останалото време никакво хранене) и уж гледам да се занимавам с него през дена, за да се поумори и да свикне, че нощта е за спане  Laughing Laughing Май скоро ще ни нападат колики - днес се присвиваше и помрънкваше горкото Cry

# 16
  • Мнения: 14
Zdraveite az riadko pisha, no pak sam ot redovno chetiashtite
TOKU STO POLUCHIH SMS OT SOFI BO RODILA E MOMICHENCE  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Да ви питам - вашите бебета имат ли този прословут страх от нещо което им минава през главата?
Аз се бях наплашила че всичките ни бодита са такива /не от онези които се закопчават отпред/, но не забелязвам нещо да го притеснява  newsm78

Ми не, ве му е едно май от къде му минава дрешката - ако е на кеф, нищо не му пречи. Ако е кисел, каквото и да му слагам, все ще мрънчи.

# 18
  • Мнения: 984
честито на SOFI BO  Hug nellyani и на вас честито  Hug Кога мина един месец...  newsm78

# 19
  • Мнения: 384
ЕХА-ЧЕСТИТО НА ГЕРИ!!!   ylinfant  ura ДА Я РАДВА И СЛУША МНОГО МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!!!   bouquetИска ми се да узная подробности,ама май няма да стане-даже се чудя ще изпишем ли въобще тая тема като гледам какво е пусто тука-като отпускарския сезон  в момента.Аз чакам днес новини и от Веси,а Фил сигурно ще си остане на линия докрая,ама то  термина й е от последните.Аз пия кафенце и ям течен шоколад.Тази сутрин съм на преглед и се надявам вече да има някакво радикално развитие,така че утре да съм родила.Много ме боли кръста,костите ниско долу,корема ми е на топка и едва се движа вече-обаче не мисля че са контракции това-по скоро от тежината и преумората.Ще видим какво ще каже апарата и доки днес.

# 20
  • Мнения: 4 300
Отивам по улиците и в 10 като отворят магазините мисля да си купя нещичко за радост на душата, както и нещо за ядене. Че след размразяването на хладилника е празен като пещера Mr. Green
Малко ми е терсене че снощи се скарах с мъжа ми и пак всичко тръгна от майка у, аман вече. Обмислям дали да не се преместя временно някъде или просто да се правя че не я забелязвам , направо ми писна вече. Тържествено и пред всички обещавам че когато синът ми порасне няма да бъда властна майка и да му се меся в личния живот Naughty

# 21
  • Мнения: 238
беболинчо на нас повечето бодита са с копчета отпред, но имаме едни блузки които се обличат през главата, и не я притеснява обличането им.
Марти ЧЕСТИТ ВИ ЮНАК! МНОГО ЗДРАВЕ И ДА ВИ СЛУШКА МНОГО, И ВИЕ ДА ГО СЛУШАТЕ   bouquet Бързо прибиране у дома  Hug
Честито на Софи бо много да ви радва маалката принцеска   bouquet

Да ви почерпя днес мишоната става на един месец  newsm38 beer Misc Baby Bottle
по този повод ще ходя да си подам документите за еднократната помощ  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 766
Честито на Софи  Hug  bouquet
Бързо да се оправят и да се прибират вкъщи да се гушкат с двете принцеси   smile3501
Ianamama аз пък чаках новини от теб  Mr. Green Поне нещо те боли  Wink
И моят корем е на топка но нищо друго  newsm78 Ако днес или утре не стане нещо - вкарват си ме в неделя в патологията и там вече ще видят какво ще ни правят с моята бамбучка  Crazy Ама и тя един инат - въобще не ще да слиза надолу  Tired Стои си ми под ребрата и това е  newsm78 А и от вчера нещо е много кротка - нехарактерно за нея  newsm78
ПО-късно отиваме на запис и пак за преглед - трети тази седмица   #Crazy
После мъж ми ми е обещал градска отпуска  Mr. Green newsm68
Разписах се момичета - ще ме извинявате  Embarassed Hug
Татьяна честита ви месечница   bouquet
Мале вашите бебоци станаха на по месец два, а моята не ще да излиза  smile3506

# 23
  • Мнения: 984
Там-там и беболинчо беше високо и не беше слязъл в таза. Обаче като реши да тръгне и никой не можа да го спре  Joy
Не се притеснявй за това. На мен като ми изтекоха водите имах почти 3 см разкритие и те ме оставиха в предродилна зала като въобще не очакваха да родя същия ден. Дори не идваха за прегледите които са през 2 часа. Аз приплаках на 4тия час, че вече ме боли и казаха: Така трябва, за да има ефект. Била съм стигнала 6-7 см разкритие да съм дишала
След още около 40 мин ме почнаха напъните и вече ревях за упойка но нямаше за къде - имах пълно разкритие и след още 15 мин имах бебе  Heart Eyes
Знам че при elpet е станало точно обратното, но все пак да знаеш че може и бързичко да мине Hug

# 24
  • Мнения: 521
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЕТА!

Рокси, разбирамте. и аз имах разпривия на теми мойта и неговата мама. А за другото -трябва много да се постараеш. Да си свекърва е нещо като диагноза.В един момент и разбира се не слагам всички под един знаменател.
А за бодитата - ами наистина, ако бебечето е спокойно въобще не и прави впечатление от къде се облича. Аз лична предпочитам с копчета - за мое улеснение.
При нас проблема е в разходките - ако направим по малко от две на ден направо откача. Както и да спи,в момента в който я вкарам вътре се събужда и най-често с рев

# 25
  • София
  • Мнения: 3 414
Ние вчера бяхме в парка опитахме там да ги нахраним,ад не изядоха нищо успали се бяха.Докато не почнат нормално хранене само в къщи Sad Сега отиваме при логопед да види как Ради се храни,защо му изтича и тн,много съм притеснена,ужасно ме е страх. Cry
Рокси и ние сме така със свеки,нашата само ракийка бира и на риболов ходи.Точно заради нея оня ден се развеждахме с мъжо.Споко ние няма да сме като тях Laughing
Честито на Гери!!!!  bouquet

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 523
Честито на всички празнуващи!
Аз вчера само четох и нищо не писах.

Сега спряха водата!!!  ooooh! Направо не ми се мисли какво ще правя - а и никъде не пише защо и до кога?!?

Моя също ако е на кеф - няма проблем от къде му идва дрехата, обаче ако не е  ....
Иве, и Александър е така - един път се опитах да го нахраня навън - спи като пукал. А само да стигнем врата на блока - рев ... Стискам палци с Ради да е наред всичко  Praynig.

Искам да ви питам - учите ли вашите бебоци да гукат? Понеже на мен ми се скараха, че не съм го учела и сега като идиоти му гукаме с баща му, ама щом требе ... Не че има успех ... Той с усмивките още не се справя много добре, пък какво остава с гукането ...
Иначе си вдига вече главата и може да я мести наляво надясно от легнало положение.

Моя от вчера яде през 3 часа - направо ще се побъркам - а беше през 4!!!
Не му ли стига какво ли - яде си 120-130 (баща му пробва и повече да му даде - ама не ще!!!) и след 3 часа пак реве.
От няколко дни ака по 2-3 пъти на ден. Мисля да говоря с педито да му сменим храната - ама може и да не е от това.
Сега съм го оставила да спи по корем и е много кротичък.

# 27
  • Мнения: 4 300
В един магазин някаква тъпа леля ми каза че не мога да вляза с количката! Представяте ли си.....много прост народ има значи, и хем се ядосвам, хем се ядосвам на себе си че се ядосвам #Cussing out Направо да се чудиш как не ме накара да се събуя и да си измия краката преди да й вляза в магазина...

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 153
хай от мен! тая нощ беше малък ад. тва бебе става все по-ревливо. вече го прекръстих на Цвърчан. нема спане, малееееееееее
Гоца, дано всичко е наред- после да пишеш.
аркси, тва па за първи път го чувам- ние да ги учим на гукане. според мен трябва да му говорим, а не да се правим ана бебета и да гукаме. според мен на самите бебета им е заложено да гукат, ама знам ли... може да е някоя нова мода. ние следобяд сме на консултация и ще докладвам после

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 523
donsyy, и аз така реагирах - да съм заставала над него и да съм му казвала "А-ГУУУУ" ... абе знам ли и аз вече. А аз си му говоря като на голям човек ...

Общи условия

Активация на акаунт