Кога ще ми кажат пола на бебето?

  • 7 035
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 447
Имаш срамежливо бебе Laughing. С първата бременност се видя чак в 32 седмица, че ще е момиче. Иначе се криеше.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 217
Ама не ми казаха, че не се вижда от позата на бебо, а че просто не са сигурни и че имало зачатъци на мъж, ама можело и да не е....Бля-бля....

# 17
  • Мнения: 4 496
Крие се,че да ти е по-голяма изненадата!! newsm08

# 18
  • Мнения: 3 268
Алекса,защо си толкова припряна?Тъй или иначе до две-три седмици ще ти кажат,а и да е по-късно ,какво толкова.Май много ти се иска да е мома,а?Мома ще е,сигурна съм.Ще видиш.Моята малка сладурка се показа  чак края на шестия месец,но пък така добре беше застанала,че нямаше никакво съмнение.По-добре по-късно,но да си сигурна,отколкото първо да ти кажат едно,а после друго.

# 19
  • Мнения: 1 251
Моят малък мъж се кри до седмия месец чак-то не беше въртене, не беше криене, тъй че зависи много и от позата на бебо в корема. Колкото и да са добри лекарите, при които ходим, ако то се е завъртяло и се крие-просто нищо не може да се направи по въпроса. На мен ми казаха чак, когато вече на 100% се виждаше какво ще е. Преди това нищо не споделяха докторите относно пола на бебето, а аз все си питах и питах, ама нямаше кой да ми отговори. Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 2 217
Е, ами с мъж, двама сина и мъжко куче - надали не ми се иска една мома Laughing

# 21
  • Мнения: 2 825
Много зависи как е застанало бебето, но на 3Д би трябвало да се види .
Пожелавам ти да е мома  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
На моето бебе пола също се видя много късно.Някъде към 6-ия месец и то не 100%.После паднах по едни стълби в 7-ия месец и ходих спешно при случаен гинеколог,чак тогава го видяхме,че е 100% момче. Laughing
Иначе фетална морфология можеш да си направиш и при Д-р Марков в мед.център "Димитров".Струва 50 лв. и е повече от 30 минути преглед,много подробен и изчерпателен.За мен лично Д-р Марков е най-добрият лекар в тази област.

# 23
  • Мнения: 438
В 16 седмица най-рано защото тогава на бебето му е достатъчно голяма пишката и може да се  види. Не Мазнейкова ми позна пола,наблюдавах бременността си в МЦ Лора, в 16 седмица докторката ми позна от раз!Малкия си показа морковчето от рано!!!  Laughing Мазнейкова я споменах заради дисковете.  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 100
При мен бебо се кри също, големи врътки бяха, голямо дупене, само и само да не го видим  Laughing...и така не успяхме след 1 час мъки (чак ме заболя корема от натискането на машинката). После се отказахме да ни казват какъв е пола...пък и не бяха ме гледали на видеозон. Чак в 28ма седмица разбрахме какво ще е бебето Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз съм се записала за 8.08 в Св. София за ФМ. Там е 25 лв. Незнам колко са добри обаче....

# 26
  • Мнения: 660
Чух, че в Перник вече имало 3Д-ехограф и тази, която гледала на него, вземала по 30 лв.

И ако продължавате да ходите всички само при Мазнейкова, тя ще продължава да си напомпва егото, да си вдига цената и да й остава все по-малко време да отделя за отделния преглед. Има и други. Peace

# 27
  • Мнения: 3 456
Явно исака да те изненада. Пожелавам ти да е момиченце, щом така искаш !

# 28
  • Мнения: 3 268
Аз съм се записала за 8.08 в Св. София за ФМ. Там е 25 лв. Незнам колко са добри обаче....

Много са добри

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
В 4 - тия месец, ако се вижда, ще узнаеш! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт