антидепресанти и забременяване ?

  • 58 614
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 40

Извинявай, исках да напиша "искаш дете и имаш приятели", но от бързане без да искам съм те натъжила...Sad Съжелявам, но ..имаш хубава цел, както и всички ние, която си заслужава Simple Smile Аз утре съм на хидротубация и да ти кажа съвсем не ми е до антидепресантите. Бори се Hug

# 106
  • Мнения: 136
Късмет мила...Пиши как е минало тука в тази темичка и какви са резултатите....Стискам палци всичко да е наред....Не се притеснявай за грешката си и ти сега си притеснена за утре.... Praynig Praynig PraynigВсичко ще е наред и ще мине успешно.....Пиши ми как е минало...Дано да са хубави резултатите....Стискам палци с цялото си сърце и душа........

# 107
  • София
  • Мнения: 40
Късмет мила...Пиши как е минало тука в тази темичка и какви са резултатите....Стискам палци всичко да е наред....Не се притеснявай за грешката си и ти сега си притеснена за утре.... Praynig Praynig PraynigВсичко ще е наред и ще мине успешно.....Пиши ми как е минало...Дано да са хубави резултатите....Стискам палци с цялото си сърце и душа........

Благодаря ти от все сърце  bouquet Hug Simple Smile Определено ме окуражи, ще пиша веднага щом мога Wink

4.05 Мина хидротубацията, резултат проходими тръби. Изненадващо се оказа, че не съм само аз причината...продължаваме да се борим, нали за това сме се родили Simple Smile.

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 13:16 от mishell

# 108
  • Мнения: 136
Еееееееееееее браво мила.....Няма по хубава новина от тази...Радвам се че са проходими чудесно....Хайде сега скоро да ме зарадваш и с бременна новина....

# 109
  • Мнения: 136
Мишел какво се случва с тебе??????Една година мина...Не съм влизала тук......Аз съм си сама от година и половина и вече не правя никакви опити за бебче,но с тебе какво се случва.....Пиши ми ако влезнеш мила......

# 110
  • София
  • Мнения: 40
Здравей мила Simple Smile Радвам се, че пишеш. Защо си сама, какво стана? Напоследък много сватби видях, но и много раздели и хора сами. Аз също не правя опити, сега сме разделени с моя човек, аз си тръгнах, защото много време мина без да се случи нищо. Т.е. той не направи, каквото ми беше обещал преди 6г. Сега се опитва да ме спечели обратно, не знам...попаднах и на други мъже, до един неподходящи, та малко съм се по-отчаяла. И не искам да го мисля, защото се натъжавам. Но пък винаги може да се случи нещо хубаво Simple Smile Никога не се знае, по неприятното е, че часовникът цъка, аз имах и проблеми с цикъла, почти цяла година едвам едвам 3 пъти ми дойде. Обиколих какви ли не лекари, клиники...никой не можа да помогне, сега съм на хомеопатия, всъщност от доста време, май има някакъв ефект. Но най вече е на емоционална причина. Просто няма мъж, няма любов...Ще чакаме Simple Smile

До скоро мила, и много хубава седмица

# 111
  • Мнения: 43
ЗДРАВЕЙТЕ, БРЕМЕННА СЪМ 6ТА СЕДМИЦА А ПИЯ РИВОТРИЛ И АД КСЕТАНОР.
ОПИТВАМ СЕ ДА ГИ СПРА НО НЕ МОГА Sad
ДНЕС НЕ ИЗПИХ АД И СЪМ МНОГО ЗЛЕ, ЦЯЛ ДЕН МИ Е МНОГО ЗЛЕ, ТРЕПЕРЯ НЕ МОГА ДА ИЗЛЯЗА НА ВЪН, ПОВРЪЩАМ. МНОГО МИ Е ЗЛЕ. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ...

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Гери Simple Smile ама то нали вече не се продава Ривотрил?

И друго нещо, интересно е следното - ако се пропусне хапче антидепресант, обикновено няма последващ нервен срив, а напротив- той се забелязва при пропуск на успокоителното (ривотрила в случая).
Някои антидепресанти са съвместими с бременност, защото не преминават плацентарната бариера. Но ривотрила мисля, че не е съвместим, и е добре да го махаш постепенно или както ти каже лекар. Задължително се консултирай с психиатъра, който ти води лечението!

Успех! И да гушкаш и се радваш на здраво бебе  bouquet
Помни, че дори сега да ти е нервно, то е възможно да е от бременността.
А повръщането - със сигурност ти е от бременността, момиче Simple Smile не е от липсата на ривотрил!

# 113
  • Мнения: 43
Не знам, преди да почна анти депресантите пак имах същите симптоми.
Много ми е зле, страхувам се.

# 114
  • Мнения: 433
Ривотеила не е съвместим с бременност. По схема го спри. Да не говоря, че комбинация ад и успокоително не ае прилага освен в самото начало на лечението. През бременността може да се пие АД, най-често изписват зулофт, но мисля, че чакат да мине поне третия месец. Задължително консултация с гинеколог и психиатър. Всичко ще е наред

# 115
  • София
  • Мнения: 2 968
А аз искам и тук да попитам: има ли проблем когато съпруга пие лекарства за нервите? Влияе ли върху  плода и какви са рисковете, при това положение?

# 116
  • Мнения: 2
ako pravish planove za zabremenqvane imali problem da piesh lejarstva koito ti e predpisal doktora.NA MEN na 7.02.14 mi pravixa bezkravna operazia na trabite zashtoto bqxa i dvete zapusheni,imax problem s xormonite sega sa tip top,pravim s moq opiti da zabremeneq no zasega nikakak rezoltat,molqvi ako nqkoi e imam podobni problemi da razasnite imali oshte neshto koeto propuskam.Doktorite mi kazaxa che vsichko e nared sega,vsachnost i sam obarnata matka tova problem li.she se radvam da mi spodelite.Blasgodarq predvaritelno

Общи условия

Активация на акаунт