Бихте ли сложили своя снимка за аватар?

  • 9 933
  • 260
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 393
Бих, и съм си сложила. Peace

# 241
  • Мнения: 728
Аз съм си я сложила! Hug

# 242
  • Мнения: 511
 Ако някой ден се случи пак да се харесвам, бих!

# 243
  • Мнения: 1 339
Не само, че бих, ами и съм го направила  Crazy

# 244
  • Мнения: 13
Не, не бих  Joy Joy Joy

# 245
  • Мнения: 338
Да,защо не

# 246
  • Мнения: 619
Бих... ама за по-интересно не съм Wink
Ще взема с чара си да изплаша някой  Mr. Green

# 247
  • Мнения: 1 938
Да, бих!  Peace Няма от кого да се крия.  Grinning

# 248
  • Мнения: 1 095
Бих и съм си сложила Simple Smile
Нямам какво да крия  Flutter

# 249
  • Мнения: 6 155
Не бих  Crazy

# 250
  • Мнения: 1 800
За дълго време нямах снимка, използвах картинка от прeдлагащите се във форума. Една мама едва ли не ме обвини в едно изказване, че съм и взела картинката. По това време се роди сина ми и реших, за да няма повторения с някой друг да сложа него Laughing. Снимката и лентичка с възрастта имам само за ради един подфорум, където едни и същи мами си пишем почти всеки ден и се познаване доста добре виртуално. Все пак форума се казва бг-мамма. Защо не е нормално една майка да се гордее с децата си и да си ги покаже, а е нормално да се пускат такива теми от скука Peace

И за да отговоря по темата Laughing- засега не бих си сложила, но не се знае за в бъдеще какво ще ми хрумне.

# 251
  • Мнения: 139
Да, аз даже съм била тук с моя снимка. Но повече се кефя на разнообразието в аватрите и затова сега съм с друг.

Някой ден като си имам детенце, ще си го сложа да ми краси профила Simple Smile  Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 10
Сложил съм си. Изглеждам като надрусан на тая снимка, но имам особено отношение към нея... Simple Smile

# 253
  • Мнения: 669
Еми, да. И не само моя явно.

# 254
  • Мнения: 17 546
Слагала съм, за малко. Не се случи нищо различно, само дето ме разконспирираха веднага. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт