Предизвикване на цикъл няколко дни по-рано?

  • 139 257
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Касиди, не така, де! ooooh! Като нищо някой няма да ти разбере шегата, а това с оцета е  Sick

mariel444e, ще го имам предвид за екстрени случаи. Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 815
Касиди, не така, де! ooooh! Като нищо някой няма да ти разбере шегата, а това с оцета е  Sick

mariel444e, ще го имам предвид за екстрени случаи. Peace
newsm10

# 17
  • Мнения: 1 558
Уф, моя начин да предизвикам цикъла си по-рано е изпитан (при мен действа безотказно). За съжаление го открих случайно като реших, че искам корем с плочки и никога не съм се възползвала от него по същество. 500 коремни преси сутрин и 500 коремни преси вечер - имало е случаи и 10 дни по-рано да ми дойде. А плочки на корема така и не получих Mr. Green, много по-късно разбрах как точно се правя.......

# 18
  • Варна
  • Мнения: 815
1000 коремни преси на ден... SickПо-добре да ми дойде когато си иска.

# 19
  • Мнения: 1 558
Е, на всеки 50 си правиш малка почивка (5-10 секунди)  Mr. Green Ама така пък исках плочки Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 815
Е, на всеки 50 си правиш малка почивка (5-10 секунди)  Mr. Green Ама така пък исках плочки Wink
LaughingИ аз правех едно време много коремни преси, ама плочките............само в банята Grinning

# 21
  • Мнения: 4 733
Касиди, не така, де! ooooh! Като нищо някой няма да ти разбере шегата, а това с оцета е  Sick

Шега е!!! Не предполагам, че някой би помислил че е истина. Не го правете, моля!!!

# 22
  • Мнения: 84
Мене ми е изненадвало идването на месечния, след като съм взимала аспирин. Навярно защото действа отпускащо за организма.

# 23
Сега ще се смеете и на мен, но ми казаха много изпитана рецепта за предизвикване на цикъла 2 пакетчета ванилиа се разбъркват в чаша кока-кола пиеш и на другия ден ти  идва
.Сутринта глътнах една такава доза пък ще видим утре, ще пиша.
Няма начин ще изпробвам и канелата ако не дойде до утре, че на море в цикъл................... : Sad

# 24
  • Мнения: 4 733

Няма начин ще изпробвам и канелата ако не дойде до утре, че на море в цикъл................... : Sad
Не си правете експерименти със здравето си!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И аз съм чувала за горещ чай и затопляне на тялото. Колко е вярно- не съм пробвала да видя.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Сега ще се смеете и на мен, но ми казаха много изпитана рецепта за предизвикване на цикъла 2 пакетчета ванилиа се разбъркват в чаша кока-кола пиеш и на другия ден ти  идва
.Сутринта глътнах една такава доза пък ще видим утре, ще пиша.
Няма начин ще изпробвам и канелата ако не дойде до утре, че на море в цикъл................... : Sad

По-добре да беше взела от хапчетата, дето със сигурност забавят, докато ги пиеш.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 815
Успех ти пожелавам, дано да подейства поне едното..............

Общи условия

Активация на акаунт