Труден въпрос

  • 4 557
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Сега, две години след като го загубих, установявам, че някои неща, които ми е казвал и са ме обиждали, са били истини. Абсолютно неподходящо поднесени. Както е могъл... Сигурно ще открия и повече... Мир на душата му, дано ми прости, както аз съм му простила отдавна. Мъчно ми е, че не мога да му поискам прошка лично.
Сигурно отдавна ти е простил, не се тормози. Аз загубих баща си преди 10 години и също се обвинявах за много неща, сега си мисля, че той знае всичко и ми е по-леко, намирам черти от характера му в едното ми дете и сякаш продължава да живее до мен. Едва ли има родител, който да не може да прости на детето си.
Благодаря ти.  bouquet Hug

# 46
  • Мнения: 2 908
У нас е същото положение както при Валерия.Абсолютно същото Sad..Освен че нямам брат.А с майка ми не съм имала никаква връзка 10 години преди това,така че и сега нямам никаква стабилна връзка.

# 47
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Причината беше, че казах няколко истини на баща си, не  му хареса - той си мисли, че е винаги прав и никой нищо не може да му каже (камо ли пък дъщеря му).
И при нас долу-горе така се получи.

да,позната история.

вси4ко беше перфектно докато преди години не се опита да казва ма мъжа ми как да си гледа семейството и там му беше грешката.Стана страшно Rolling EyesНе си говорехме и ние известно време ,имаше доста търкания.Е,нещата се пооправиха,но никога няма да е същото.

Дали бих прекратила окон4ателно отношения с родителите си?Едва ли,незнам.........не мисля Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 4 966
Няма причина.Никога не би си преустановила оттношенията.Никога!

# 49
  • Мнения: 256
Ако застрашават семейството ми, не зачитат и не уважават мен и/или съпруга ми или вредят на детето. Но скъсването на връзката с тях ще е най-последната мярка.  Първо ще пробвам с разговори, съвети, молби, дори ако трябва заплахи да не ни виждат известно време и т.н. 
И те са хора и имат недостатъци, но въпреки това са ми родители и ги обичам.

# 50
  • Мнения: 3 268
Нищо и никой не може да ме раздели с родителите ми,освен смъртта.Дано този момент е някъде далече в бъдещето.Имам прекрасни родители,които ме отгледаха с много любов и биха дали живота си за мен и сестра ми.Делят ни 300 км,но няма ден,в който да не ги чуя.Днес мама има рожден ден и искам да е жива и здрава още мноооого години.Обичам те ,мамо!

# 51
  • Мнения: 1 250
За себе си мога да кажа, че сигурно няма нещо, което да ме кара да не проговоря на родителите си цял живот. Свекър ми не си говореше с неговите родители. Не го разбирам.

# 52
  • Мнения: 80
Imam  samo  maika,koqto  obi4am  mnogo  i  nqma  ne6to  ,koeto  ne  bih  i  prostila...

# 53
  • Мнения: 193
Да се скарам с родителите си така, че да прекъснем всички връзки, би било кошмарно за мен.
Дай боже да няма нещо, което да не мога да простя.
Но моите са си общо взето свестни - ако и да се сдърпваме понякога... и тогава се чувствам #Cussing out!
Обичам ги много!

# 54
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Каква би била причината, която да ви накара (принуди ) да прекратите контактите с родителите си, това ми е въпроса?
Единствено тяхна умишлена постъпка, която неоправдано е насочена срещу мен или съпруга ми, или детето ни, или брат ми, или един от тях. Но, доколкото ги позвавам, никога не биха направили подобно нещо! Вярвам им и ги обичам, така както те мен, и както са ме научили.

# 55
  • Мнения: 141
ne ti e truden ?,trudno e da vzeme6 re6enie.ne sam saglasna,4e kato sa ti roditeli,vsi4ko trqbva da im pro6tava6.ne moje da bade prosteno neprekasnatoto prenebrejenie,predpo4itanie kam brata ili sestrata,absolutnoto li6avane na ednoto i saotvetno palnoto oblagodetelstvane na drugoto dete

# 56
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


Ако се изправят срещу мъжът ми.Мачкам всичко заради него.
Shocked

# 57
  • Мнения: 4 733
Кое те втрещи така? И на мен мъжът, с коготосподелям живота си  ми е по-важен.

# 58
Прекъсвала съм си отношенията и с баща ми и с майка ми. Разведени са, но не това е причината, много хора са разведени и остават добри родители въпреки това.
... Причините са в самите тях, лошо, бих казала, криминално отношение към децата си, незаинтересованост, отказ за помощ в безизходни моменти. Сега не разчитам на тях и съм хиляда пъти по-добре...

За съжаление - това е и моята история Sad

# 59
  • Мнения: 1 942
За мен родителите са над всичко...ни мъж, ни приятел ни нищо би ми развалило отношенията с тях. Когато обаче имам дете друго ще отговоря.

И аз така. След децата разликата е, че за тях и за мен децата станаха на първо място  Peace

Общи условия

Активация на акаунт