Отговори
# 15
  • Мнения: 2 724
Нели, не разводняваш темата .
На мен ми е интересно .
За известно време  пробвах да се лекувам с хомеопатия, но явно не случих на лекар.
Ками, приятно прекарване с мама Hug.

# 16
  • Мнения: 861
Привет от мен! Heart Eyes

Пак е понеделник, но за моя радост съм в добро настроение. Хем вчера преядох. Това е добре, че обикновено при мен обемът храна, който съм поела на предния ден е обратно пропорционален на доброто настроение  Rolling Eyes. Всичко почвам от понеделник, но за днес не съм решила как ще се храня. Вече се чувствам в безизходица какво, кога и колко да ям. Трябва да реша нещо по-дългосрочно и да се постарая да задържа нещата поне месец. Но лесно е да си го кажа и да го дам като съвет на някого, а е толкова трудно да не се поддам на крайностите  Tired.
Алекс, къде смяташ да почиваш?
Ками, ти имаше някакви предложения за работа доколкото си спомням. Ще търсиш ли нещо друго?
Калида, да получих си книгата, но не съм я почнала още. Някакси бях много ентусиазирана, но Милла ми поохлади ентусиазма, защото аз като идея имам желание да направя тази стъпка, но всъщност не съм толкова категорична в решението си. Сякаш чакам някой или нещо да ме предизвика  Thinking. За ядките-обичам кашу, бадеми и лешници. Гледам да ги ям сурови, особено кашуто сурово го харесвам много повече от печено. Лошото е, обаче, че реша ли да ям ядки, все си изяждам цялото пакетче (100г), а това са си доста калории наведнъж. Все се каня като си купувам да поискам да ми ги направят в пакетчета по 50 г, но си оставам с намерението. Имаше един период от време ядките ми бяха станали мания, просто ги обожавах и не можех да се спра. Не знам как се излекувах  newsm78. То и и сега си ги обичам, но не прекалявам, не са ми мания. А за кашкавала и изобщо сирената, мисля, че наистина съм се вманиачила. Трябва да се спра някак  Sad. А ти как я караш? Не съм виждала снимки на Дана.
Нели ВБ, страхотен резултат  Peace. За колко време ги смъкна тези кг?

# 17
  • Мнения: 392
Момичета от седем дни на морето само 1 ни беше дъждовен и пропуснахме плажа.Изкарахме си наистина страхотно.Софи остана мноогоо доволна.Събирахме миди и камъчета,правеше замъци.На кърпата под чадъра не е стояла повече от 3 минути.Ще се опитам до края на седмицата да пусна снимки.
Нели - и аз като Ками мисля , че щом на см сваляш и кантара скоро ще започне да отчита минуси.
Калида - права си че не ми трябва много.Сега на морето видях,че доста млади момичета са затлъстели  и не се грижат за здравето си.Жалкото е , че има и родители които с нищо не помагат на децата си да  се хранят и живеят здравословно.Друг извод до който достигнах на морето е , че си личи кои жени тренират и кои не.И със сигурност аз трябва по сериозно да си обърна внимание по този въпрос.Разговарях с 1/2 и тъй като за сега нямаме възможност за фитнес уред ,от другия месец май ще си изкарам карта за  фитнес.Стискайте ми палци да успея.
Миранди - снимката на аватара ти твоя ли е ?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте момичета,
Миранди не писах в темата за плодчетата честно казано защото се унесох и забравих, че съм се включила и там. Иначе резултат имаше определено. Завърших си го гладуването успешно, после и захранването. Целта беше да вляза в една пола, която си бях харесала, но нямаше мой номер, е влязох  Mr. Green
Цитат
Шарли, ти си много стриктна напоследък
  Реге аха, и аз мога да се похваля с това, учудващо за моята слаба воля по отношение на храненето, а и не само. Радва ме доброто ти понеделнишко настроение.  Peace Алекс къде ще почиваш? Наистина си карък с тези ядки май, това е супер неприятна алергия, защото не знаеш реално от какво да се пазиш. Майка ми има алергия към изкуствени тъкани, може да носи само памук, лен, вълна, само естествените неща. Искам да ти кажа, че няма такава гадна алергия, не знае когато си купи някоя дреха изобщо дали ще може да я облече. Супер е неприятно, ако не е естествена се обрива ужасно и я сърби там където се е опирала дадената дреха. Една от моите алергии пък е слънчева, е няма да ти кажа на какво ми приличат ръцете цяло лято.  ooooh! Нели ВБ супер резултати, браво. За хомеопатията и мен ме вълнува живо тази тема, така че не се притеснявай, че разводняваш. Не мога да си намеря добър хомеопат, но определено съм решила да се обърна към такъв. Калида в момента не ям месо, определено разчитам на кълновете, тях ги прибавям всеки ден към салатите и мисля, че в нормални количества си набавям протеини. По нататък пак ще си включа месото, просто за горещия август се чувствам по-добре така с по-леки храни. Ками приятно прекарване с мама и успех в търсенето на работа.  Peace Юзерче това за затлъстелите млади хора и аз отдавна съм го забелязала, права си че доста деца наистина не обръщат внимание на това, което пък завбъдеще би се оказало много голям проблем. Самото затлъстяване обикновено при тях идва от храненето с боклучава храна като хамбургери, вафлички и снаксове, което няма как да не доведе до сериозни здравословни проблеми. На мен например преди два месеца една майка ми обясняваше изключително уверено как моето 9 месечно бебе задължително трябва да яде гризки и солети за да си тренира дъвкателните умения  ooooh! Успех и със фитнеса  Peace
За себе си какво да кажа - суровоядство съчетано с РХ. Чувствам се добре и мисля, че до края на лятото ще изкарам на този режим. Намам особени отклонения, снощи ходихвме на ресторант и мъничко го наруших режима, но като цяло съм си стриктна.
Хубав ден от мен  bouquet

# 19
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета Coffee

Калида ти също си с много силно присъствие около мен  Heart Eyes

Реге никакви прегрешения повече  Naughty С теб съм на каквото и да решиш да си!  Heart Eyes

Алекс, да много ми е приятно тук, но ми е неудобно да се ''вмъквам'', защото не спазвам РХ в момента  Embarassed Благодаря за хубавите думи    bouquet

Юзър де да бях аз, ама не съм  Crazy Това е Хилари Дъф  Heart Eyes Е може би си въобразявам, че си приличаме малко,  hahaha но както казах по скоро е фантазия от моя страна  Laughing но тя е 50 кила, а аз 80  Crazy

Шарли радвам се, че си успяла да изпълниш плодолечението по план и с желаната за теб цел  Hug

Слънчев и емоционален ден момичета    bouquet

# 20
  • Мнения: 1 986
  Здравейте,мили момичета Hug
  Миранди,влизай,и най-вече,пиши по-често в нашата тема,нищо,че не си на РХ Wink-удоволствие е да чета постингите ти Peace
  Юзерче,радвам се,че сте изкарали добре на почивката-моята София още е мъничка,но догодина...може би...ще я топнем в морето WinkИ аз се глася до именния й ден Wink да съм по-  във форма-днес видях една позната,с която не сме се срещали отдавна и ми каза,че съм много отслабнала ConfusedСвалила съм 3 кг.,но има още какво да се желае Wink-най-вече по отношение на спортуването,доста се позанемарих в това отношение,а и е късно за морето-в събота пътуваме....поне ще се наплувам на воля-обожавам плуването Heart Eyes
  Нели,браво на теб Peace 5 кг. никак не са малко,а и щом дрехите са се охлабили...това е по-важно,а не кантара Wink
  Реге,и аз съм голям мор на ядките Embarassed-като почна,няма спиране-затова и се въздържам от тях-не мога ей така по 10-15 да изям/колкото уж е препоръчително/,и на мен кашуто ми е любимо сурово Wink
 Калида,добре си се завърнала HugЛипсваше ни Heart Eyes
 Още щях да пиша,ама....пак ме извикаха,
 до скоро,
 целувки  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 076
Да се разпиша и тук!
Честито на wonderful! Прекрасна новина! Лека бременност!

Не си взех шофьорския изпит. Скъсаха ме на кормуването. Е, листовките поне взех само с една грешка, отличничка Mr. Green

Заведох Теа на морето и днес я оставих там. В ужасна депресия съм, което се отрази и на храната - днес съм погълнала една вафла, един кит-кат и един сладолед. Много ми е тъжно за детето и ме избива на ядене  и пушене... От утре съм само на кисело мляко и ленено семе. Там разделна не бях, но карах по системата на Тонимирка. Доволна съм от нея, пък се и приближава максимално до разделното хранене. Само дето смесвам кис. мляко с ленено семе, май това е отклонението... Е, аз не я правя сигурно съвсем правилно, но и този  вариант ми действа добре. На морето за 2 дена и половина успях да поплувам, да се попека. Сега пак съм в джаза.
Хубава седмица на всички!

# 22
  • Мнения: 231
Здравейте виртуални приятелки,
Аз съм все още тъжна и няма скоро да ми мине,не искам да натъжавам и вас  Heart Eyes.Мартеа твоето нещастие сполетя и мен,незная как да свикна с това Cry.
За всички много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 437
Здравейте разделни дами,
напоследък ми е все по-разделен режимът и никак не се оплаквам. След някакъв спад, отново чуствам прилив на сили.
Фен- ски, как си? Настроението на ниво ли е? Как се чуства шалмуеца в Теб? Намираш ли време да разтоварваш физически и психически от пътуванията и работата, пътуващо Момиче?
Калида, шалмуецът в мен много ми помага.Понякога му се налага да ме издърпва за косите по спасителния метод на барон Мюнхаузен,ама важното е,че върши работа. Grinning Ами, напоследък наистина ми се отвори доста път, служебно предимно,но гледам от всичко да извличам положителното.  Hug
Лека вечер, на всички ви. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 513
  newsm51 Благодаря ви момичета за поздравленията за  смъкнатите килограми, определено много ме амбицирате!
  ReGe   и Sophi - като се замисля само дето си обвинявах кантара. Не бях направила сметка,а едва тази сутрин като тръгнахме по стълбите и докато вървим и коментираме с мъжо от колко време съм започнала и за мое очудване излезе по-малко от 1 месец. Започнах на 16.07 като излязох отпуска да качваме стълбите и тогава започнах и стриктно да спазвам РХ, а от 20.07 спрях сладоледа. Абе  кажи го 1 месец грубо, като  се има впредвид,че 4-5 дена не сме качвали стълбите и по-малко съм вървяла.Но определено, дето казва мъжо вървенето му е майката-тези 10 км на ден си казват думата.
 Проблема ми е само  в корема и ще трябва да започна преси или да ходя на фитнес/е малко съм старичка  за там-45 лазарника/ ама нещо ще трябва  да направя  за да стегна мускулатурата на корема.
  Shdrli ти при кой хомеопат си ходила във Варна. Аз ходих при  д-р Михаил Костадинов, но като започнах работа и не можех да пътувам до Варна се прехвърлих при една Шуменска хомеопатка и от нея също съм доволна, понеже той я обучаваше.И тя като него е класически хомеопат/аз  боаронците не ги признавам-това не е хомеопатия тяхното, да не си попаднала на такъв? /. Ако искаш мога да ти изпратя координатите на Костадинов. Имаше много майки доволни от него, докато чакахме говорих с една бременна майка, която имаше 3 годишен син и каза, че от 1,5 г е при него и сега и бременноста при него си кара и е доволна. И в една тема  мисля, че имаше отзиви за още една лекарка.
Aleks  не мога да ти кажа за хомеопат във Хасково, но за Пловдив/ако не ти е много далеч/ мога да ти дам едни координати на хомеопат.
   Много пъти когато чета постингите ви за боледуванията на дечицата ви и колко антибиотици са изпили са ме сърбяли ръцете да  ви напиша за моя  опит с хомеопатията, но понеже опитах в темата на Шуменските мами и не се възприе не посмях и тук много да давам съвети..
     Thinking На мен просто ми се наложи да се заозная с хомеопатията заради малката ми дъщеря.  ooooh!Колкото синът, който е с 10 години по-голям не боледуваше и да си кажа когато чуех за боледуващо дете  казвах,  newsm78че майката не му обръща внимание навреме. Да ама не-като се роди дъщерята  newsm78разбрах какво значи боледуващо дете макар и да следях всяко нейно дишане. Докато не беше на ясла т.е. до 1 г. и 6м. не беше боледувала, но като тръгна на ясла беше ужас -1 седмица там, 3 в къщи да се лекуваме. newsm78 Стигнахме до там, че на 3 годишна възраст тя така боледуваше, че #2gunfire пиеше Аугментин през 20 дена 3 пъти подред и той вече спря да й действа. #Cussing out
  NaughtyВ безсилието си реших да потърся други методи и така попаднах на хомеопатията. Благодарение на нея детето ми спря да боледува от което и аз и то беше доволно.
 Освен хомеопатията започнахме да пием и продуктите на АкваСорс/не правя реклама/ и така даже вече и до хомеопатията  почти не стигаме. Като си спомня само какво дете беше. Не можеше да пие вода от чешмата,а само престояла, да пие газирано и студено, да яде сладолед/как мислите се лъже 3 годишно дете че сладоледа не е хубаво нещо- а въпроса на дъщерята беше"като не е хубаво нещо защо всички го ядат"/-всичко това винаги водеше да ангина.
 HugСега това вече е минало. Имам си едно здраво, жизнерадостно и лудо дете, което само си рекламира от къде му е здравето. Ако започна и да ви разказвам аз колко проблеми съм си решила, на децата и мъжо, на майка ми /диабетик от 35 години на границата на инсулина, а сега вече с  почти нормални стойности/. За да завърша за тази вечер ще кажа, че от 5 години  вече в нашата къща антибиотици не се внасят и макар че ходим на платен преглед при хомеопат ни излиза по-евтино от пиенето на антибиотици, защото е не повече от 1-2 пъти в годината. Аз сащо много чета за  хомеопатията и някои проблеми си ги решавам сама. Ако искате повече да научите разгледайте  подфорума на Здравословно – Хомеопатия,билколечение, алтернативна медицина:
 
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=62.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155834.0;all
   HugАко нещо ви интересува питайте с удоволствие ще ви отговоря. Ако искате мога да ви разкажа какви проблеми съм решавала с хомеопатия и водорасли,но ме притеснява някой  да му е неприятно /не всеки обича този вид медицина и лечение/ и да решите че съм тук да рекламирам.

# 25
  • Мнения: 194
Благодаря на всички за пожеланията!
Радвам се,че и Калида е  тук!
Тия дни Йоанна се поразболя и не съм влизала в нета. Висока температура(гнойна ангина) и сега пие антибиотик. Откакто го пие температурата спря да се повишава.
Баща ми се завърна снощи от Испания, не си е идвал  четири години(замина преди 4г и два месеца) и днес за първи път ще види Йоанна на живо, до сега  я е виждал само на снимка и са  разговаряли по телефона, много ми е интересно как ще протече тази първа среща!
Хубав ден на всички! И до скоро!

# 26
  • Мнения: 2 724
Добро утро милички Grinning!
Нели ще ми бъде от полза да зная за хомеопат в Хасково. Аз ходих преди време във военната болница ,но нещо не можа да ми помогне.
Човек има нужда от всякаква информация , поне аз не го смятам за реклама .
Нали знаеш, че в повечето теми все се намира някои да оголи големите си зъби .
Тук такива неща не виреят Naughty.
Фенче ,поздравления  smile3501!
Ани33 ,какво става с теб миличка, ако знаеш как ми липсват бодрите ти постинги. Я да те нагушкам ,че да ти мине мъничко поне.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
/Мартеа, браво за листовките и не се тревожи толкова, следващия път ще успееш Peace.
Софи ,а къде ще бъдете на почивка ?Страхуваш ли се да заведеш малката сладурана на море или просто искаш да си починеш пълноценно? Аз за първи път заведох дъщеря си на морето като беше на 3 месеца и от тогава няма пропусната година Laughing.
Миранди ,вмъквай се ,душко, пък току виж си се заразила от нашата болест Hug.
Шарли, наистина алергията е много неприятна. Интересното е ,че при изследванията не откриха показания, а пък аз си правя от разни храни. На почивка ще бъда на Катарино, на 3 км от Разлог.
Регенце ,Драго чая има една весела песничка ,в която се пее за понеделниците и какво смятаме да започнем .
Та от понеделник -няма шега ,но днес е вторник  Joy.
Харесваш ми такава и когато си тъжна ,ми липсва свежия ти хумор Hug.
Юзерче ,браво за решението ти да започнеш да спортуваш  Peace.Фитнесът е хубаво нещо, но трябва да случиш на инструктор.Успех и чакаме снимки .
Уондърфул ,със сигурност ви чакат много вълнуващи моменти  Grinning.Желая на твоето слънчице бързо оздравяване Hug.
Аз вече с нетърпение чакам да дойде събота ,тогава се връща дъщеря ми от Китен и в неделя заминаваме на Катарино с много приятна компания Wink.
Сега ви оставям и ви желая успешен разделен ден.Целувки на всички  love001
/Чакам включване от Мина/

# 27
  • Мнения: 1 986
  Добро утро и от мен Hug
  Нели,благодаря за полезната информация  bouquetОпределено и аз съм почитател на хомеопатията PeaceАми ти,за по-малко от месец имаш доста голям напредък  bouquet
 Алексче,на Албена ще почиваме/през последните 5 год.все там ходим-харесва ми,че е един от малкото курорти,който не е презастроен,нивото на услугите е високо,спокойно е-ние ходим в един хотел на втора линия,далеч от централната улица и заведенията/,на принципа all inclusive.София няма да я вземаме тази година едно,че ми се струва много малка Confused-сега е в период на разстеж на зъби и е много кисела,та и почивката ми няма да е почивка WinkНо по-важната причина да не я вземем с нас е,че нямаме кола Confused,придвижваме се с автобус,а е абсурд тя да издържи близо 4 часа в него...
  Ани Hug Hug Hug
  Мартеа,следващия път ще успееш Peace

# 28
  • Мнения: 861
Привет!   bouquet

Днес мнооого работих. Но да намина за едно здрасти  Hug.
Алексче, за съжаление понеделникът не изпълни мисията си за начало на диета, затова съм заложила на днешния ден  Wink.
Ани, миличка, какво ти е? Ако можеш, сподели. Ние сме с теб.
Софи, желая ви приятна почивка. Щом сте без дете, наистина ще успеете да си починете и да си обърнете внимание един на друг. Обаче, да нагушкаш малката "кисела" сладуранка от мен!
wonderful,  да се беше позабавил още няколко месеца и татко ти 2 деца щеше да види накуп  Joy. Дано Йоанна оздравее по-бързо, и ти да се пазиш!!!
Мартеа, опитай се да не се депресираш от липсата на Теа (ама какво име си и измислила само  newsm10). Мисли за това, че се забавалява. Къде се попече и поплува ти? Аз кормуването го взех от първия път, но пък ми трябваха 11 години, за да се престраша да карам  Rolling Eyes.
Шарли, ако ти е била по принцип слаба волята, явно си я закалила добре напоследък  smile3501. Всичките ти постове напоследък свидетелстват за това. На мен пък не знам какво ми става. Моята воля изчезна някъде  Weary и непрекъснато ми се яде. Досега не съм имала такова скучно лято, а и е първото ми "дебело" лято откакто родих Денис  #Cussing out. Много целувки и приятен остатък от деня!

# 29
  • Мнения: 392
Ани 33 - много съжалявам за сполетялото те нещастие.Каквото и да кажа ще бъде малко.
Момичета шефовете обявиха , че утре ще почиваме , защото ще си правят курбан за здраве.Чудя се дали да оставя Софи в къщи или да я водя на градина.Ох и с тази градина голям проблем,от другия месец я затварят,защото ще я санират за 3 месеца и не знам какво ще правим  ooooh!.Днес на един работник във фирмата му се родило момче и почерпи с бонбони.Нямаше как да му откажа ,та до момента това е единственото ми отклонение от РХ,но ми е доста трудно след произволното похапване миналата седмица.
Лека вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт