Какво трябва да се прави с пишката за да се оголи?

  • 19 194
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз забелвах от 15 ден след раждането му. За съжаление при него беше по-дебела ципата и не можахме да я дръпнеме до край. На 1 година го заведох на хирург и той му я дръпна докрай. Аз съм "за" забелването по ред причини. Аз мога смело да кажа, че подържам много добра хигиена на сина си и докато се мъчех да забелвам мажех с преварена вода, разни разтвори и въпреки всичко, когато доктора я дръпна докрай, излезна трашна гадост  Sick

# 46
  • Мнения: 498
Ние сега наскоро започнахме да я оголваме.Съвсем по малко докато е в коритото.Таткото се занимава.По-добре е да се оголи,защото после идва болезнена лекарска намеса и е ужасно!

# 47
  • Мнения: 226
с мъжа ми решихме да не пипаме. Като казвам "не пипаме" имам предвид да не забелваме - само лекичко издърпвам и почиствам. 

     Rolling Eyes Thinking newsm78Е ти какво мислиш, че е забелването?Аз не свалям пениса на детето за 10 мин.докато го изпера и забеля!Действам като теб.Ясно, че забелването не значи съдизъм, или операция без упойка на детето.
Сравнявам манипулацията, която направи педиатърката ни и това което правя аз. Тя хвана в основата пениса и издърпа силно кожата, докато се изду отпред главичката. Кожичката се зачерви и остана така около час. Аз не правя така - просто малко издърпвам кожичката и чистя.

Общи условия

Активация на акаунт