БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 493
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 19 485
Здравейте. Искам да изкажа благодарността си към форума, защото намерих майстора си за баня от тук и съм много доволна. Казва се Емилиян Бориков. Направи банята ни страхотна и преобразена. Точно както си я представяхме. Работи хубаво, точно и прецизно и много чисто, което е от голямо значение.  Разчитах изцяло на съветите му, за което не съжалявам.  Simple Smile
На мен пък той ми върза тенекия, така че не го препоръчвам. И като съвет към потребителите - искайте по няколко оферти и няколко цени, че на мен в пъти ми се разминаваха......

Не искам да се превръщам в защитник на даден майстор, но не може да кажеш този и този не го препоръчвам без изобщо да знаеш какъв "майстор" е  и как работи, а само защото не е вдигнал телефона да кажеш той не става. Тази тема е за качествата на майсторите и кои е доволен от тяхната работа или не.
Не искам за спамя, но понеже бях предизвикана - не бих го препоръчала, защото ме накара да го чакам и в уречения час нито дойде, нито си вдигна телефона - честно и ясно го написах. Ако на някой такова поведение не му пречи - нека си го наема, нали? А пък ако исках да му навредя /защо ли?/ щях да напиша, че съм пробвала услугите му и не става - тук форумът е анонимен и всеки може да напише нещо, независимо дали е истина или не. Защо това, че написах истината те притеснява толкова? И ако за теб е "само защото не е вдигнал телефона", на мен ми загуби три дни да го чакам и разчитам на него, а пък майстори - бол. Съжалявам, не очаквах, че едно негативно мнение за един майстор би разбунило духовете така.  В крайна сметка тук има и хора, които го хвалят, така че всичко е о к.

# 721
  • Мнения: 1
Здравейте. Искам да изкажа благодарността си към форума, защото намерих майстора си за баня от тук и съм много доволна. Казва се Емилиян Бориков. Направи банята ни страхотна и преобразена. Точно както си я представяхме. Работи хубаво, точно и прецизно и много чисто, което е от голямо значение.  Разчитах изцяло на съветите му, за което не съжалявам.  Simple Smile
На мен пък той ми върза тенекия, така че не го препоръчвам. И като съвет към потребителите - искайте по няколко оферти и няколко цени, че на мен в пъти ми се разминаваха......

Не искам да се превръщам в защитник на даден майстор, но не може да кажеш този и този не го препоръчвам без изобщо да знаеш какъв "майстор" е  и как работи, а само защото не е вдигнал телефона да кажеш той не става. Тази тема е за качествата на майсторите и кои е доволен от тяхната работа или не.
Не искам за спамя, но понеже бях предизвикана - не бих го препоръчала, защото ме накара да го чакам и в уречения час нито дойде, нито си вдигна телефона - честно и ясно го написах. Ако на някой такова поведение не му пречи - нека си го наема, нали? А пък ако исках да му навредя /защо ли?/ щях да напиша, че съм пробвала услугите му и не става - тук форумът е анонимен и всеки може да напише нещо, независимо дали е истина или не. Защо това, че написах истината те притеснява толкова? И ако за теб е "само защото не е вдигнал телефона", на мен ми загуби три дни да го чакам и разчитам на него, а пък майстори - бол. Съжалявам, не очаквах, че едно негативно мнение за един майстор би разбунило духовете така.  В крайна сметка тук има и хора, които го хвалят, така че всичко е о к.
      Здравейте milittana, реших, че е време да се намеся, за да разсея съмненията ви относно въпросната несъстояла се среща. Единствената "тенекия", която съм връзвал е за оглед в Драгалевци и ако това сте вие се извинявам, въпреки, че това беше по-скоро едно недоразумение защото действително не намерих адреса ви, но телефона ми изгасна поради незаредена батерия и нямах възможност да се свържа с вас. Този ден имах работа във вашия квартал при мой клиент и така и отидох да я свърша до късно, а когато се прибрах вкъщи и си прехвърлих картата в друг апарат вашият номер го нямах в списъците с повиквания, за което не се сетих, че ще се получи. Естествено получих смс с 10-на номера, които са ме търсили, но как да прозвъня 10 номера, надявах се на другия ден просто да се обадите и да попитате какво е станало, но така и обаждане нямаше, съпругата ми също беше притеснена, че не се е свързала с мен, защото рядко ми се случва, но ето, че се случи.
     Моите клиенти знаят как работя, знаят по колко време работя - понякога 16 часа, друг път и до 36 часа без да почивам, за да свърша бързо и да могат да ползват банята си. Ходил съм на много огледи и съм поемал обекти в провинцията без да начислявам и лев за гориво, имам семейство, което разчита изцяло на мен и моята работа, затова не мога да си позволя в никакъв случай да "връзвам тенекии". Виждам, че не сте препоръчали вашите майстори и затова съжалявам, че не можах да ви бъда полезен с моя труд, поради така стеклите се обстоятелства.
     Искам да благодаря на тези, които ми сигнализираха както и на всички останали мои клиенти, които ме препоръчаха и да пожелая на всички весело посрещане на Новата Година и много успешни ремонти Simple Smile

# 722
  • Мнения: 19 485
Аз предлагам да прекратите тази пи ар акция на хората "които Ви сигнализират"  и да се приключи с въпроса. Както Вие, така и Вашата съпруга имахте всички мои координати, включително възможност да се свържете с мен чрез форума на лични . Както преди насрочената среща, така и впоследствие. Това не беше направено, аз си направих съответните изводи и ги изложих честно тук. Уважавам заетостта Ви и това, че се грижите за семейството си, но ако толкова много държахте на имиджа си като професионалист, нямаше да ми отговаряте по форуми две години след случката, когато изнесох тези неблагоприятни за Вас факти, а много преди това. Координати сте имали достатъчно, както и време предполагам. Не се получи тогава, разминахме се /не по моя вина/, сега не разбирам защо трябва да отговарям на нападки, че казах истината - не я отричате, нали. Макар истинската причина да я узнах едва преди малко от Вашия пост. Уважавам ангажиментите Ви, но моля - уважавайте и моето право да търся и разчитам на точните хора, а когато това не е станало - да го споделя където смятам за нужно. Смятам, че с изложеното в последния ми  пост съм достатъчно изчерпателна и ще престанат нападките и претенциите към мен, че изразих мнението си като казах истината.

# 723
  • Мнения: 78
   Да се включа и аз. Темата от кога я има , а аз едва вчера да я видя, и то съвсем случайно. Мога да Ви препоръчам майстор за всякакви ремонти т.е. от ел. инсталацията, водопровода, през плочки и подове и какво ли още не, та чак до изработката на мебелите.
 На няколко пъти сме се възползвали от него и всичко, което е направил е това което сме искали / дори за някой неща ни изненада много приятно, защото така си изпипва нещата до най- малката подробност, че да му се чудиш как го прави/. Трябва да го почакате известно време, защото до сега никога не сме го хващали свободен и го чакаме, но в рамките на разумното.
Ние сме го викали за цялостен ремонт на баня, WC, коридори и кухня. В спалните подовете , стените и таваните да ремонтира и да ни направи един гардероб и кухненски шкафчета му поръчахме. При мой познати е преправял цял апартамент "готов" след строителите - всичко почти изкъртиха и наново го направиха. Мога още да изреждам, но няма смисъл.

 Неговите координати са 0878371736 и 0889382643 Димитър

Дано, да съм била полезна. Ако имате въпроси пишете, ще отговарям, ако мога. 

# 724
  • Мнения: 0
Майстор за всичко изпитан,ако иска някой повече имформация да ми пише на лични.Става въпрос за ПЛОВДИВ-Жоро-0898466480

# 725
  • Мнения: 51
  И аз да похваля един майстор-изпипва всичко отлично и действа бързо-става въпрос за апартамент 180 кв.м. само на замазка и шпакловка, го завърши за 6 месеца, като е правил всичко вътре-окачени тавани, декоративни камъни, плочки....абе всичко. Казва се Васил Василев-0878902316

# 726
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
За 6месеца Shocked не е ли множко време?

# 727
  • Мнения: 0
Здравеите и ЧНГ не зная кой какъв маистор е имал ,но на мен ми го препоръчаха познати останали много доволни,и вярно и аз останах много доволна .      За мен Ангел от Дружба-София е най -точния ,коректен и добър маистор на плочки,окачени тъвани,вик и др.казвате какво искате и как ,казва какво ще ви стува и колко време горе -долу.       т.0896-282-582

# 728
  • Мнения: 44
За 6месеца Shocked не е ли множко време?

Повярвай ми, не е много, ако работи сам на 180 кв.м. Ние с няколко майстора вече 5 месеца сме доникъде, имаме само едни завършени бани и стени. Така че засега няма да се хваля   Sad

# 729
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За 6месеца Shocked не е ли множко време?

Повярвай ми, не е много, ако работи сам на 180 кв.м. Ние с няколко майстора вече 5 месеца сме доникъде, имаме само едни завършени бани и стени. Така че засега няма да се хваля   Sad
Хайде, ще чакаме все пак да се похвалиш!  Peace

# 730
  • Мнения: 0
на мен ми се струва доста време ,на нас банята я направи за 10 дни .25кв. с окачен тъван тоалетна мивка душ лунички идр.,шпакловка и боядисване стени 100кв.,окачени тъвани с лунички  20кв.за 20 дни.тл.на маистора 0896-282-582-Ангел

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 11:00 от poiuytrewq

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 79
на мен ми се струва доста време ,на нас банята я направи за 10 раб.дни .25кв. с окачен тъван тоалетна мивка душ лунички идр.,шпакловка и боядисване стени 100кв.,окачени тъвани с лунички  20кв.за 20 раб.дни.тл.на маистра 0896-282-582-Ангел

 Не е истина! Как само на два реда успя да побереш толкова грешки! И как очакваш някой да ти повярва на препоръките....

# 732
  • Мнения: 0
за първи път пиша на комп

# 733
  • Мнения: 0
за първи път пиша на комп

# 734
  • Мнения: 44
Моят опит показва, че времето при майсторлъка е много относително понятие. Мисля, че и вие ще се съгласите. Да не спамя, но ще дам един кратък пример. Имаме мозайка в едната баня, която на външен ъгъл исках да се изпили, а да не се слага лайсна. Нали сами се досещате как се пили плочица по плочица и то когато са залепени на една мрежа, която мърда накъдето си иска. Всякакви по-пипкави дейности изискват време, ако желаеш да има естетичен ефект. Затова смятам,че не е толкова важно да коментираме времето (не като основен критерий), а дали сме доволни от качеството на труда. Лично мнение, разбира се. Ще похваля и моите момчета с баните, когато взема контакти.

Общи условия

Активация на акаунт