БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 303
  • 4 992
  •   4
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 576


И аз благодаря за препоръките за този майстор на шпакловки, боядисване и такива довършителни работи - Диан Ким. В момента работи у нас, по-точно поправя поразии, сътворени от други майстори. Много съм доволна от него дотук. Като завърши, ще пусна снимки.
Само че телефонът му е нов 0988898510



И аз да се похваля от майсторче(Шпакловчик/Бояджия)25г който работи в новият ни апартамент,работи сам ,работи много добре,с цена 3,5лв шпакловка  Shocked и 2лв боядисване  Shocked, препоръча ни го позната на която е правил къщата ето и телефона му:
0892933003-Диан София Heart Eyes
Много съм доволна! Благодаря за препоръката. Много точно момче. Препоръчвам и аз.

Обаждах се на още трима похвалени тук майстори:
Имаше един Венцислав, който имаше супер несериозно поведение и впечатленията не са положителни.
С много препоръчваният Емилиан Бориков не успях да се свържа. Не си вдига телефоните.
Атанас също беше коректен, но като цена тази на Диан беше по-добра.

Ставаше въпрос за шпакловка, боядисване и дребни работи в боксониера. Знам, че на повечето майстори им се иска да "хванат" голям обект, но и другото е работа, и за другото се плаща. Не съм се пазарила с никой за парите.
Отново се възползвах от услугите му,има и ютуб странница http://www.youtube.com/user/jarmeinjena?feature=mhee (между другото е с втори номер 0896268358) и съм отново супер доволна а ето и резултата:
първоначален изглед


тадаам и резултата


През месец юли ползвахме услугите на Диан. Много благодаря за препоръката. Наистина точен, прецизен и коректен човек. За пореден път се доверяваме на форума и не съжаляваме, давате точни оценки.



# 1 231
  • Мнения: 13
Понеже ще ми трябват различни майстори, за улеснение съм направил нещо като извадка на най-важното от тази тема в една лесна за четене таблица тук:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSLWTy4b5aydGxvNW1 … ctTDB3OVJIcldsY0E

Данните са от страница 70 (около окт.2011) до сега, само за София (няма време за останалите)
Таблицата е отворена за допълване и редактиране от всеки.
Ако има доброволци да съберем и подредим достатъчно материал бих се заел да направим отделен сайт с категории и населени места.
Надявам се да ви е полезна.

# 1 232
  • Мнения: 1
Ето тези ми правиха цялото обзавеждане в нас и кухнята,много са точни,дойде си тяхна архитектка на фирмата и всичко беше много точно до милиметър,без забележки. Даже тя ни направи проектите за обзавеждането,абе личеше си,че е много на ти с обзавеждането. Поне не са някой търчи лъжи. Ето ги ,даже и моите мебели ги има на сайта им : http://www.mebelni-idei.com/bg/categories/kitchen/

# 1 233
  • Мнения: 151
Майстор  Павел Спегалски - довършителни ремонти, плочки, ВиК, електроинсталации, гипсокартон,боядисване ,шпакловки,мазилки, топлоизолация и всичко за което се сетите.Работи много бързо,чисто и не не взима  скъпо.Винаги за каквото съм се обадила идва бързо и свършва бързо и качествено работата.Телефон: 0889 54 64 57. Няма да съжалявате! За София!

Потвърждавам добрия отзив за майстора - доволни сме от нещата, които направи. С него работеше и един младеж, Сашко, много работлив, старателен и бърз - въобще много добър тандем.

Тайна, благодаря!

# 1 234
  • Мнения: 9 174
ВиК за софия
препоръки и да не е скъпчия Praynig

# 1 235
  • Мнения: 76
и аз търся ВиК

# 1 236
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
ВиК за софия
препоръки и да не е скъпчия Praynig
на л.с

# 1 237
  • Мнения: 19
Здравейте,

Спешно ми трябва майстор за укрепване на балкон, тъй като плочата е пропукана.Имам чертеж направен от инженер конструктор.Моля ,ако някой скоро се е занимавал с подобен проблем да ми даде координати на майстор.Предварително благодаря!

# 1 238
  • Мнения: 5 979
Попаднах на интересен сайт:
http://meisterplus.com
регистрирайте се и заявете оферти за конкретни ремонтни дейности, пуснах една за гипскартонен таван и получих 9 оферти, надявам се да избера най-подходящата  Simple Smile

# 1 239
  • Мнения: 7
От тези съм много доволна,ползвах ги цели 3 пъти.Хубавото е,че имат специалисти за всичко Laughing

http://ivesto-bg.com/services/sos-diy.html

# 1 240
  • София
  • Мнения: 15 458
Майстор  Павел Спегалски - довършителни ремонти, плочки, ВиК, електроинсталации, гипсокартон,боядисване ,шпакловки,мазилки, топлоизолация и всичко за което се сетите.Работи много бързо,чисто и не не взима  скъпо.Винаги за каквото съм се обадила идва бързо и свършва бързо и качествено работата.Телефон: 0889 54 64 57. Няма да съжалявате! За София!

Потвърждавам добрия отзив за майстора - доволни сме от нещата, които направи. С него работеше и един младеж, Сашко, много работлив, старателен и бърз - въобще много добър тандем.

Тайна, благодаря!
Радвам се,че сте доволни.Аз само него викам за всичко.

# 1 241
  • Мнения: 0
Мисля че такава тема ще е чудесна, само отварям и виждам де го ВиК майстора да дойде да затапи тия пущини тръби дето са се разтекли

Довечера ще дам едно име и номер точно на такова момче (Жив и здрав да е) дето се занимаваше с моите течащи тръби в 8 часа вечерта в петък ...

С нетърпение чакам някой да се похвали с добър майстор шпакловчик че ми трябва...
Димитър Дянков, 64 годишен, моб.тел: 0890903858. Търси работа като помощник в семейство за Павлово, Бояна, Драгалевци и Сименоново: 1) Може да помага в домакинството, пазаруване, дребни ремонти на водопровод, парно, електричество и други строителни работи. 2) Може да помага за водене и вземане от училище на деца със собствен автомобил. 3) Работи и в извън работно време.

# 1 242
  • Карлово
  • Мнения: 405
От кога  "чакаме" да  се регистрират , че да се само рекламират!!!!!!  Joy

# 1 243
  • Варна
  • Мнения: 480
Здравейте!Търся кадърен  майстор за баня за Варна.Моля помагайте,че след последния банята ми протече и ми наводни спалнята (идиота обърнал наклона към вратата #2gunfire).

# 1 244
  • Мнения: 17
Ако искаш мога да ти пратя снимки как направиха моята баня на ЛС и да прецениш

Общи условия

Активация на акаунт