Режим на Пиер Дюкан - 20 част

  • 26 333
  • 552
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 350
Sedona- здравей от мен  bouquet
Оф, да е оплача- дойде ми цикъла, аз откакто пия хапчетата не ме боли, ама ми е толкова отпаднало и в комбинация с недпоспиването Tired Tired Tired Поне съм режимна, водата си я пия, минах вече литър, ама направо се чувствам много дебела и слонска Cry
Колежката ми от другия отдел на моята височина- 169 см е 55 кг и е такава фиданчица, че аз направо понякога като сме заедно да пием кафе, ми се свива душата Cry Зная, че моята структура е по-едра, зная, че аз 55 кг не мога да стигна, зная, че се опитвам в рамките на моето си тяло да направя каквото мога, за да бъда в най-добра форма, ама въпреки това ми става тъжно понякога- аз няма никога да съм от тези слабички момичетас крачета тънички и малка талиййка Cry
Съжалявам за отклонението, просто имам нужда да споделя Cry

споко,Ралче,всички сме така,но все пак има ли по-силен стимул от това да гледаш колко са слаби всички около теб,мен лично това адски много ме мотивира и аз да отслабна Flutterа пък ти щом веднъж си почнала значи е само въпрос на време да придобиеш мечтаните форми,все пак не кантара е важен,а огледалото Party пък и лично аз не искам да стана кльощрамба с щеки вместо крака Sickи без това съм с едър кокал и ако стана прекалено слаба ще изглеждам като оглозгана риба hahaha както вика майка ми- ще стана "нищожна" Joy на мен ми харесват мацки,които имат месце по себе си като Дженифър Лопез и Бионсе,тъй че към това се стремя,жалко само,че дупето ми никога няма да стане толкова апетитно Tiredмалко съм плоскогъза Blush

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 784
Ех, най-сетне и аз да са разпиша в теамат за днес... От 9:00 съм пред компа, обаче такава работа ме метна, че не можах да прочета нищо досега.
Кураж на всички пожелавам, пък другото ще се нареди само.  bouquet

# 77
  • Мнения: 1 111
Търсих овесени или пшеничени трици но не намерих.Купих ленено семе действало горе долу като триците.На вкус е приятно-нещо м/у слънчоглед и сусам.Някой пробвал ли е?

# 78
  • Мнения: 1 241
Търсих овесени или пшеничени трици но не намерих.Купих ленено семе действало горе долу като триците.На вкус е приятно-нещо м/у слънчоглед и сусам.Някой пробвал ли е?
Да добро е, нали го мелиш?

# 79
  • Мнения: 1 111
не,хапвам го така

# 80
  • Мнения: 1 241

ааа мели го, иначе ефект почти нулев-стомаха не може да се справи с твърдата обвивка и не може да извлече ценните омега3 и омега 6
а смелено е даже още по-вкусно
аз много го обичам в млечна салатка  chef

# 81
  • Мнения: 2 180
Аз си купих мелничка специално за лененото семе, но не можах да го смеля- то мазно и не става.  Rolling Eyes

# 82
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
На мен лененото семе ми е гадно ...  Confused

# 83
  • Мнения: 1 241
Аз си купих мелничка специално за лененото семе, но не можах да го смеля- то мазно и не става.  Rolling Eyes
моята е ел.кафемелачка и става супер

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 784
Хора, в лененото семе има мазнини - нещата стоят като със слъчогледа, май. Папкате растително масло ми се струва.

# 85
  • Мнения: 2 180
Хора, в лененото семе има мазнини - нещата стоят като със слъчогледа, май. Папкате растително масло ми се струва.
И аз това казвам.  Peace

# 86
  • Мнения: 2 147
Добър ден Дюканки Wink
Леко режимна Blush :hug

# 87
  • Мнения: 1 241
Папкате растително масло ми се струва.
smile3521
споко то  една лъжица на ден не е кой знае какво, даже е полезно-като рибеното масълце е, ама аз не се сещам всеки ден

# 88
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Като чета началото виждам празно пространство след името ми ...значи тръгвам от 109кг и се стремя към 70кг  Mr. Green да не съм нахална да мечтая за чак идеални мерки,нека  стигна туй пък после ще се целя в по-високите звезди  
.....отивам да си купя пилешко месце и яйчица

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 784
Зетче, какво значи туй "леко режимна"? Като "леко нережимна" ли й #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт