~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 7 ~

  • 14 149
  • 405
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 523
Не се тревожи Миранди,ти си борбена личност и аз съм сигурна ,че ще се справиш ,твоето прегрешение е нищо ,аз като започна да прегрешавам ............ калориите на цял футболен отбор поглъщам,то затова кг-мите ми си стоят! #2gunfire #Cussing out #Crazy
Мисля ,че не трябва да се тревожиш,с това ядене никога ,няма да напълнееш ,ама никога,само можеш да задържиш вода от солта!Решението ,което си взела е много правилно,защото особено сега ,когато учиш толкова много за изпити мозъкът се нуждае от храна,за да можеш да мислиш!Така че моят съвет е да разнообразиш с друг режим или просто хапвай салатки ,плодчета,пил.месце,рибка и ти гарантирам ,че до изпита ще си свалила поне още 2-кг !Казвам ти го от опит,защото аз много време съм се лутала и продължавам да се лутам,но вече мисля ,че му хванах цаката на отслабването!
Така че смело дерзай!  bouquet Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 1 368
10х, МирандиHug
И аз към кафето потеглях....
А иначе доколкото разбирам в момента си имаш други грижи, така че не се тревожи за тази малка "издънка" с лунната.

# 92
  • Мнения: 1 368
А видяхте ли каква темичка е заформил ПОЦИ  -  Какво ядох днес?
Само за нас е..... #Crazy

# 93
  • Мнения: 6 958
А видяхте ли каква темичка е заформил ПОЦИ  -  Какво ядох днес?
Само за нас е..... #Crazy

Да видях вече  Mr. Green

Кис ми я обади каква е тя таз цака на отслабването?  newsm78 (Я кажи у наште си теми да не би да започваш Японско тия дни - какво реши)  newsm78

# 94
  • Мнения: 34
zdr, i az stoi4eski udarjam fronta ot v4eva v 17h nishto ne sam qla samo voda i 2 kafeta ina4e ne shte izdarja!
A majo mi kazva 4e sam ozverqla i stanala mnogo hapliva Joy
kak shte izdarja do 4etvartak na obqd se 4udq Praynig
celuvki i uspeh

# 95
  • Мнения: 890

Здравейте,
аз мисля да лягам. Туширах глада и сега сладко, сладко мисля да се отнасям към света на сънищата...

dudence, вече твоята теория ще ми е основен принцип, когато се лекувам. Аз си мислих точно обратното че е и че като си болен трябва да се храниш. За това и вчера ядох на сила а хич не ми се ядеше. Направо сега се бия по главата...

Vi4ito, 100% кафе!!!

Лека вечер   bouquet

# 96
  • Мнения: 1 092
ооооооооо,и аз ще лягам вече ,че не издържам Mr. Green.Само ще хвърля едно око на новата темичка на Поци  bouquet

# 97
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Как ме е яд. CloseМислех,че лунната диета започва от утре. ooooh!
Като се замисля ... днес ядох само наобед,след това нищо. Rolling Eyes
Май съм хванала последния влак. newsm78

# 98
  • Мнения: 890

Аз да ви се оплача, че ми е много зле. Много ме боли гърлото и не мога да спя. Сега си направих една рецепта за простуда и грип и дано не съм развалила много лунната. А също така и дано ми помогне, че от 12 се мъча да заспя и това гърло ме съсипва, а и носът ми започна да тече, но може да е от бъркоча, който забърках... защото е горещ и много кисел.
Ето я и рецептата:
1 ч.ч. изцеден в момента лимонов сок и 3-4 с.л. пчелен мед се разбъркват на водна баня до сгорещяване. Течността се сваля от огъня преди да е завряла. После се пие на малки глътки в продължение на 1-2 часа, може да се разреди с вода. При децата - по-малка доза и винаги се разрежда с вода!

Дали съм провалила лунната? Как мислите?

# 99
  • Мнения: 6 958
Далал спокойно НЕ си си нарушила лунната диета, ще има минуси утре за теб  Hug Здравето е най-важно и да се оправяш  Naughty Hug

# 100
  • Мнения: 890


А, Миранди, и ти ли не спиш? кажи нещо интересно Simple Smile Мене само супените лъжици мед ме притесняват... но все пак като изключим лекарствата и кафето сутринта си изкарах само на вода, а и две тренировки Simple Smile

# 101
  • Мнения: 6 958


А, Миранди, и ти ли не спиш? кажи нещо интересно Simple Smile Мене само супените лъжици мед ме притесняват... но все пак като изключим лекарствата и кафето сутринта си изкарах само на вода, а и две тренировки Simple Smile


Не не мога да заспя... гложди ме съвестта, че си похапнах и то точно днес, когато не трябваше..., а и цял ден 4-5 кафета и мнооо нерви хич не ми се спи... легнах, ама станах, сега пак ще ходя да лягам, пък да видим  #Crazy Лимони, мед... хич не ги мисли, ще имаш минуси утре  Peace

# 102
  • Мнения: 890

Спокойно Миранди и за твоето похапване. Не забравяй, че сега започва намаляваща луна и имаме цели две седмици за слабеене Simple Smile
Аз си изпих киселяка и ще ходя също да се опитам да отнеса плувката Simple Smile

# 103
  • Мнения: 6 958

Спокойно Миранди и за твоето похапване. Не забравяй, че сега започва намаляваща луна и имаме цели две седмици за слабеене Simple Smile
Аз си изпих киселяка и ще ходя също да се опитам да отнеса плувката Simple Smile


Хич не се бях сетила за това  #Crazy то хубаво ще се слабее ама...  Rolling Eyes

Лека и мека и много минуси утре на всички   bouquet

# 104
  • Мнения: 3 760
Привет, мацки-лунатички!
Вчера бях на круши (много, ама круши  Flutter), днес съм на кафе и вода, да видим утре как ще е (смятам пак на плодове, но ако ми се вие свят ще мушна и варено пиле със салатка).
Миранди, не се кахъри! Има време за всичко  Heart Eyes
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт