Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 245
Не пропускайте поста на Куклата... много свежо( тия червени чорапи ме разбиха Joy) начало за деня. Grinning
Наистина след поста на Кукла се усмихнах за първи път днес  Peace

# 106
  • Мнения: 12
Добро утро
Честито на всички родили вече мами и много здрави и послушни бебчета им пожелавам    bouquet  
На тези, които ще ни изненадват днес - леко раждане.

# 107
  • Мнения: 518
УРРРРАААА - ИМАМЕ СИ НОВИНА newsm44 newsm44 newsm44
Тази нощ в 02,03ч krasii е родила 1 сладка принцеса - 3,150; 48см Hug
Раждането е било нормално и се е събрало цялото в компактните 2 часа, с 3 вътрешни и 3 външни шева Simple Smile
Момиченцето носи хубавото име Анелия
Crazy

Честита дъщеря на Краси   bouquet

# 108
  • Мнения: 415
Добро утро момичета

Кукла много благодаря за подробното инфо за ТК!
Само не разбрах за чорапите, това не го знам и мислех, че трябва да раждам с чорапи за по-удобно Sad, плз обясни ми.

Вие с basilisk вече ви е второ и може би сте по-отракани с докторите, аз обаче с мойта не искам да се карам, защото знам, че е добра а и не искам да ми е ядосана докато ме изражда - за харатера й вече нямам препоръки.

Да и забравих да кажа, че също си плащам и то не малко, а тя поне можеше да ми обясни какво смята да прави, като не иска да й задавам такива въпроси, но тука и мъжа почва да се кара с мене, те като си знаят явно си мислят че и аз знам или че няма нужда да знам... абе такива работи.

 cry

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 21 733
Честита Анелия на Краси! Жива и здрава да им е и много да ги радва! Hug  bouquet

# 110
  • Мнения: 98
Постът на Кукла наистина беше много свеж. Относно присъствието на стажанти по време на раждането, аз съм твърдо против. Не стига, че се чувстваш адски безпомощен и даже унизен /разчекнат и стенещ/, ами и някви студенти да те зяпат. Във ВМИ чух, че на едно бременно момиче й се изредила цяла група стажанти да проверят разкритието й. Това на какво прилича? И никой не те пита в България. Доколкото знам, в страна като Гърция, първо те питат дали си съгласен и второ - плащат ти, щом ще си опитна маймуна.

# 111
  • Мнения: 415
Eй браво! Честито бебче на Краси  smile3522 да й е живо и здраво и на нея бързо възстановяване!   bouquet

# 112
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА, МИЛА КРАСИИИ! ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ ЗА ВАС! МНОГО ДА СЕ ГУШКАТЕ И ДА СТЕ ЗДРАВИЧКИ!   bouquet  bouquet  bouquet

Току-що прочетох по-нагоре и направо настръхнах...

# 113
  • Мнения: 415
emuk една моя приятелка преди 6 години така се беше травмирала от тези стажанти - това й беше най-гадния спомен от раждането.

# 114
  • София
  • Мнения: 245
Ехее, браво на Краси! Да и е жива и здрава принцеса Анелия, да им е най-милото добричко съкровище   bouquet   bouquet   bouquet

# 115
  • Мнения: 690
Честито, Краси   bouquet да ти е живо и здраво девойчето!  Hug
Малиии, Кукле, и аз съм си приготвила едни "свежи" чорапки в мнооо секси цвят ...  Thinking  Joy

# 116
  • Мнения: 98
Мunkamm, да не говорим, че аз - както съм учителка по английски /в една частна школа/ и съм обучила доста студенти-медици - като си представя, че някой от тях може да се падне на раждането ми и направо ме втриса. И най-ме изнервя отношението на лекарите по този въпрос - възприемат го като проява на лигавщина и претенции от наша страна. Безобразие.

# 117
  • София
  • Мнения: 1 433
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА ТИК-ТАК И КРАСИИИ
Да са им живи и здрави и много да ги радват  bouquet  bouquet

# 118
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРЯ НА КРАСИ! bouquet  bouquet  bouquet
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО РАДОСТ ДА НОСИ НА МАМА И ТАТКО!  bouquet  bouquet  bouquet

А сега Добро утро, мили дами!  bouquet
Хубаво е да започнеш деня с такава прекрасна новина! Grinning Grinning Grinning
На всички Ви пожелавам такова бързо раждане и колкото се може по-безболезнено.
Относно стажантите-когато раждах Валя и при мен имаше, но никой не ме е докосвал. Напротив-толкова ми помогнаха, че им бях благодарна за присъствието. Е, и моят лекар си бе до мен, но основно те ми облекчаваха болките.

Какво става с Бабаитка? Някои има ли си идея? newsm78 newsm78 newsm78
Прекрасен ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 119
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
УРАААА!!!! Честита принцеса Анелия на Красиии!!! Много здраве и късмет й пожелавам, а на мама - бързо възстановяване   bouquet !

Нани, и аз не бях чувала за "родилен план"  newsm78 Трудно постижимо, но не невъзможно в България, както идва да покаже така свежо написаният пост на Кукла  Peace Общо взето, ако раждаш с уговорка, мисля, че можеш да договориш тия работи предварително.

Вили, много е неприятно небрежното отношение на персонала в яслите  Close Особено, когато вместо да се извинят, започват да се оправдават колко много работа имали и колко малко пари им плащали  #Cussing out И при нас се е случвало Стоил да си дойде веднъж с чуждо долнище на анцуг, веднъж с чуждо дънково яке (и то момичешко  Simple Smile ), но на другия ден просто си разменяхме дрешките с другата майка. Работата е там, че при нас Стоил го взема дядо му, който не знае точно с какво сме го облекли сутринта и стават грешки. Имаме и позагубени дрешки (прилежно надписани), почти всеки ден мога да прочета менюто по дрехите му, ама карай - важното е детето да се чувства добре там  Hug Когато и това липсва, наистина си е за притеснение... Обаче, сега не ти е време за това, не вземай толкова присърце нещата  Peace

Хекси, присъединявам се към мнението на останалите, че в легнало състояние е трудно да се гълта хубаво, дори и за възрастен  Peace Радвам се, че си погушкала Алекс  Hug
Още имах за писане, ама нещо изключих....  newsm78

И най-ме изнервя отношението на лекарите по този въпрос - възприемат го като проява на лигавщина и претенции от наша страна. Безобразие.

Точно това и мен най-много ме дразни - когато много разпитваш, изразяваш си мнението, "предявяваш претенции", изживяваш болката по свой си начин - си лигла  Twisted Evil Като си спомня първото раждане как "геройски" се държах, докато траеха контракциите - разхождах се и гък не казах, обаче по време на напъните и изгонването чак вънка мъжът ми е чул как крещя  Embarassed И акушерката ме пита: Сега защо викаш? Ами викам, защото така по-лесно понасям болката! Точка по въпроса!

Общи условия

Активация на акаунт