Методология на отглеждането и възпитанието на ОСИНОВЕНИ ДЕЦА ОТ РОМСКИ ЕТНОС!

  • 61 146
  • 361
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 357
Здравейте дами,  питането ми е породено от съвсем лични мотиви! Аз вече съм майка на едно малко слънце ,което ми изпрати телепатичен SMS за да я вземем. Аз просто се бях отказала от осиновяване след две срещи с деца от ромски произход. Не мога да си кривя душата никой не ме е възпитавал така , но се оказа , че имам извести антипатии към ромсия произход! Но мисленето ми се промени след разговор с моя роднина ,която  преподава в смесени паралелки!  А що се отнася до тена исках да разбера  информативно вашите наблюдения! През последните години установих, че деца от чист бг произход се променят и в двете посоки-едното избеля пред очите ми за 4 г от раждането му , а другото почерня в пубертета до неузнаваемост! Wink newsm78

# 316
# 317
  • Мнения: 1 325
Мама Мерита, не мога да разбера така наречените ти "лични мотиви". Кое е личното в питането ти - това, че нямаш дете от ромски произход, а се интересуваш от промяната в цвета на кожата му, това, че твоята роднина преподава в такива паралелки (сякаш цвета на кожата има нещо общо с преподаването) или, че наблюденията ти за подобни промени са за деца от "чист български произход" newsm78
Наистина не те разбирам и така поднесени мотивите ти ми намирисват на нездраво любопитство. Ако искаш да потвърдим твоите антипатии към децата с ромски произход, просто не си попаднала на правилното място. За Бога, госпожо, ние сме МАЙКИТЕ НА ТИЯ ДЕЦА!

# 318
# 319
  • София
  • Мнения: 9 517
Мама Мерита, не мога да разбера така наречените ти "лични мотиви". Кое е личното в питането ти - това, че нямаш дете от ромски произход, а се интересуваш от промяната в цвета на кожата му, това, че твоята роднина преподава в такива паралелки (сякаш цвета на кожата има нещо общо с преподаването) или, че наблюденията ти за подобни промени са за деца от "чист български произход" newsm78
Наистина не те разбирам и така поднесени мотивите ти ми намирисват на нездраво любопитство. Ако искаш да потвърдим твоите антипатии към децата с ромски произход, просто не си попаднала на правилното място. За Бога, госпожо, ние сме МАЙКИТЕ НА ТИЯ ДЕЦА!
Сисли, детето й е ромче Peace

# 320
  • Мнения: 1 325
Дзвер, сутрин съм тъпа и разбирам нещата поднесени само в прав текст! Peace Ако съм разчела неправилно поста на Мама Мерита, искрено сори!  Peace
Мога да се закълна, че сутринта прочетох друго, но явно грешката е в мен newsm78

# 321
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Аз пък разбрах, че детето й е с "чист бг произход", но въпреки това се страхува да не би да помургавее.
Може и да греша, но "имам антипатии към ромския произход" го чета в сегашно време.

# 322
  • София
  • Мнения: 9 517
е, добре де, може и да не съм права, но нека най-добре да дойде дамата и да каже по-ясно, отколкото да гадаем newsm78 Междувременно, ако искате, можем да се обзалагаме  Simple Smile

ПП Тия седмици се ям в друго подфоруми, така че тук съм защитник на слабите и онеправданите  Mr. Green

# 323
  • Мнения: 3 715
Здравейте дами,  питането ми е породено от съвсем лични мотиви! Аз вече съм майка на едно малко слънце ,което ми изпрати телепатичен SMS за да я вземем. Аз просто се бях отказала от осиновяване след две срещи с деца от ромски произход. Не мога да си кривя душата никой не ме е възпитавал така , но се оказа , че имам извести антипатии към ромсия произход! Но мисленето ми се промени след разговор с моя роднина ,която  преподава в смесени паралелки!  А що се отнася до тена исках да разбера  информативно вашите наблюдения! През последните години установих, че деца от чист бг произход се променят и в двете посоки-едното избеля пред очите ми за 4 г от раждането му , а другото почерня в пубертета до неузнаваемост! Wink newsm78

Може да пуснеш анкета.

# 324
  • Мнения: 357
Дами, детето ми е родено от майка определила се като ромка!  Wink Невероятна красавица е и свръх контактна към всички ,които я поглеждат с умиление и възхищение! Тена и е различен от моя и затова ,често засичам погледи на разни ограничени същества вкл и една детска лекарка, която ми зададе ужасно тъп въпрос!  Като изключим тези случки има и положителни емоции- питаха ме в един магазин дали още я кърмя !Ето такива емоции приятни ми се случват откакто сме заедно!
P.S. А забелязахте ли ,че проверката на правописа пита РОМКА или РАМКА -това последното май трябва да го изпратя на сътворителите на сайта!

# 325
  • София
  • Мнения: 9 517
печеля, моля всички да ми изпратят залозите си по банковата ми сметка Mr. Green

# 326
  • Мнения: 847
ами, честито! оф, то си е за честитене да спечели вярата в доброто, искрена съм (не съм сигурна как да го кажа, че да не се разбира и грам ирония Simple Smile ).

 

# 327
  • Мнения: 712
Нашето детенце е от ромски произход и въпросите: "Личи ли му - Не му ли личи?" много ме дразнят. Ние всъщност няма как да преценим, защото друго е водещото... И си мислим: и да и личи, какво от това... И да не и личи, какво от това...   Grinning

# 328
  • Мнения: 607
    имам извести антипатии към ромсия произход! Но мисленето ми се промени след разговор с моя роднина ,която  преподава в смесени паралелки! 

 Мама Мерита, честито детенце и те поздравявам за пътя, който си извървяла ! Сигурно не е било лесно да промениш мисленето си и нагласата си.
Какво ти каза твоята роднина, която преподава в смесени паралелки?

 

# 329
  • София
  • Мнения: 9 517
Танюшка, Мама мерита не е влизала от февруари месец във форума, а поста й е от миналата година  Peace

Общи условия

Активация на акаунт