Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /5/

  • 30 966
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 297
.....Раници на Габол има не само в големи вериги магазини, а и в повечето книжарници(дори квартални),поне в Варна е така.

А за стачката, всеки ден чувам противоречиви информации-ще има или няма? представям си само един първи учебен ден, и после какво?

# 226
  • Варна
  • Мнения: 2 378
един букет. за основната госпожа:)

Аууу, да не съм чула, че има основни и второстепенни госпожи!  Naughty (малко на шега, малко не  Hug)

На нас ни раздаде класната временна програма само за първата седмица -17-21-ви. Ще имат по три часа (как ли ще си направят норматива тези учителки...) и в 10.35 ще са приключили. Не е зле като идея за по-лесна адаптация например.

# 227
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Стрелче, не бий път до Люлин,ами се качи на 2 ет. на Глобуса.Там са отворили нов магазин за ученически раници и всякакви чантета.Умрях от яд защото за същите бихме път до центъра.
Ходете си спокойно с един букет.Г-жата по физическо ,която влезе при нас каза,че не е ясно още коя от двете учителки ще поеме нашия клас.учителката по англ.ез,също не е ясна.

# 228
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
един букет. за основната госпожа:)

Аууу, да не съм чула, че има основни и второстепенни госпожи!  Naughty (малко на шега, малко не  Hug)




На нас ни раздаде класната временна програма само за първата седмица -17-21-ви. Ще имат по три часа (как ли ще си направят норматива тези учителки...) и в 10.35 ще са приключили. Не е зле като идея за по-лесна адаптация например.

Блазе ви.Нашата г-жа като ни продиктува разписанието на часовете и стигна до 6 уч.час влючително. Shocked Не знам как ще издържат тез дечурлига.

# 229
  • Мнения: 545
.................Ние също отиваме с раница на първият учебен ден, вече повече от седмица я е подредила и няма начин да не я вземе. 
Какво значи "подредила"? Аз се чудя какво и трябва ли да сложа изобщо нещо в нея? Нали учебниците ще им ги дадат на 15-ти...

# 230
  • Мнения: 4 473
Стрелче, не бий път до Люлин,ами се качи на 2 ет. на Глобуса.Там са отворили нов магазин за ученически раници и всякакви чантета.Умрях от яд защото за същите бихме път до центъра.
Ходете си спокойно с един букет.Г-жата по физическо ,която влезе при нас каза,че не е ясно още коя от двете учителки ще поеме нашия клас.учителката по англ.ез,също не е ясна.

Ели  bouquet! А избор на дрехи има ли? newsm78 Честно казано, не съм влизала във всички магазини и не знам къде и какво има. Blush Но за помагалата и раницата - ще отида още днес в Глобуса. Hug

# 231
  • Мнения: 545
...............На нас ни раздаде класната временна програма само за първата седмица -17-21-ви. Ще имат по три часа (как ли ще си направят норматива тези учителки...) и в 10.35 ще са приключили. Не е зле като идея за по-лесна адаптация например.
Блазе им на вашите първокласници! Това в кое училище е? На нас не са ни дали още програма.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 2 378
...............На нас ни раздаде класната временна програма само за първата седмица -17-21-ви. Ще имат по три часа (как ли ще си направят норматива тези учителки...) и в 10.35 ще са приключили. Не е зле като идея за по-лесна адаптация например.
Блазе им на вашите първокласници! Това в кое училище е? На нас не са ни дали още програма.

А бе ще видим колко им блазе... Laughing В "Н. Геров". Пет часа имат най-много и свършват в 12л05, като са първа смяна.

# 233
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Стрелче, не бий път до Люлин,ами се качи на 2 ет. на Глобуса.Там са отворили нов магазин за ученически раници и всякакви чантета.Умрях от яд защото за същите бихме път до центъра.
Ходете си спокойно с един букет.Г-жата по физическо ,която влезе при нас каза,че не е ясно още коя от двете учителки ще поеме нашия клас.учителката по англ.ез,също не е ясна.



Ели  bouquet! А избор на дрехи има ли? newsm78 Честно казано, не съм влизала във всички магазини и не знам къде и какво има. Blush Но за помагалата и раницата - ще отида още днес в Глобуса. Hug

Полата и блузата ги купихме от дет. магазин ,който е в "Илинден" до ТСМ.Иначе дрехи обикновено копувам от Мики Маус(ако така се казва наистина),който е до Скай Лайна по пътя за у-щето.

# 234
  • Мнения: 6 029
един букет. за основната госпожа:)

Аууу, да не съм чула, че има основни и второстепенни госпожи!  Naughty (малко на шега, малко не  Hug)

На нас ни раздаде класната временна програма само за първата седмица -17-21-ви. Ще имат по три часа (как ли ще си направят норматива тези учителки...) и в 10.35 ще са приключили. Не е зле като идея за по-лесна адаптация например.

основната е тази, която ще им бъде начална учителка. другите не съм казала, че са второстепенни. аз не ги знам и кои са. при нас се представиха само възпитателят в занималнята и госпоицата по английски.

# 235
  • Мнения: 4 473
Полата и блузата ги купихме от дет. магазин ,който е в "Илинден" до ТСМ.Иначе дрехи обикновено копувам от Мики Маус(ако така се казва наистина),който е до Скай Лайна по пътя за у-щето.

Мерси, отново! Grinning

# 236
  • Мнения: 804
Такааа,купихме жилетка. Хубава,дебела,плетена.Доволна съм.
Ходихме до поликлиниката и си взехме ЗПК-то. Но не се сетих някакви други бележки от ДЖиПката ще им трябват ли на децата?

# 237
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На Дени дадоха списък с имунизациите, бележка, че няма паразити и друга, на която са изброени ръст, тегло и гръдна оликолка - вдишване/издишване.

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Кажете ми моля ви пробата за мантуто задължително ли е да се зачерви и колко трябва да е това зачервяване?
Простете невежеството ми ама ако не е зачервено какво следва?

# 239
  • Мнения: X
Простете невежеството ми ама ако не е зачервено какво следва?

Следва БЦЖ.

Общи условия

Активация на акаунт