Отговори
# 15
  • Мнения: 283
Честитт имен ден, Наде!!! Да си жива и здрава, много радост и най-прекрасното бебе скоро да гушкаш!!! Hug  bouquet


 
Аз да се отчета днес! Днес празнувам 1 година от сватбата ни и влизам в 9-и месец!!!

Ето малка почерпка:



Ето и кафето днес!


Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 13:00 от Bulechka_TS

# 16
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен!   bouquet
Честити имен ден на всички които празнуват днес, да сте живи и здрави и хай-хубавите подаръчета скоро!  Hug
А сега да ви почерпя, пък макар и виртуално, че днес аз одъртявам с още 1 година  :    

# 17
  • Мнения: 76
аз докато се натуткам с бавния нет...Меги вече ме е разконспирирала  smile3503 благодаря за милите пожелания   bouquet Hug
Bulechka_TS честита ви годишнина   пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот  newsm51 и честит ти деветак  newsm10 smile3525 скоро най-хубавото подаръче да е в ръцете ти  smile3504  love001

# 18
  • Мнения: 2 100
Ех, докато напиша нещо, и съм натиснала Close на operata

Честит празник на всички рожденици и именици! Да сте живи и здрави и скоро по едни хубави бебуни!

  Gift Tada  ura

Bulechka_TS, честита ти годишнина! Дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам и да се обичате поне така както в деня на сватбата!
  loveuuu   luvbed 1dating

# 19
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Няма да изброявам по отделно,щото станахте много празнуващите. Crossing Arms
Честит празник на всички празнуващи!!!

# 20
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА!

ЗДРАВИ БЕБОЦИ, УСМИХНАТИ ТАТКОВЦИ И КРОТКИ СВЕКИТА НА ВСИЧКИ!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
elibg Честит рожден ден, да си жива и здрава и октомври най-сладкия подарък да си гушнете с татенцето !!!      smile3525  smile3525   smile3525  Tada

Bulechka_TS Честит празник. Пожелавам ти дълги години безоблачен семеен живот изпълнен с детски смях!!!  newsm51  luvbed  newsm51  и честит деветак


# 22
  • Мнения: 4 717
честит рожден ден на ЕлиБГ, жива и здрава и един сладък подарък увит в памперс скоро да гушкаш
Булечка, пожелавам ви дъъълги години любов и разбирателство, семейно щастие и къща пълна с деца

Ама празничен ден е днес, аа, супер

# 23
  • Мнения: 4 555
Еха, отново имаме изцяло празнична тема  Hug  bouquet
Честит имен ден на Надето и Вярката, Честита годишнина на Bulechka, Честит рожден ден на elibg!!
Да сте живи, здрави и скоро да получите най-хубавите подаръци  Hug



Танини, стискам палци на бебчетата да се родят бързо и лесно и всичко да мине супер. Таткото не го мисли, нека да се шашка, важното е ти да си спокойна и да не се притесняваш за нищо!

Джена, мерси много за зодиакалните подробности. И аз кой знае защо се бях заблудила, че на 21-ви започват Везните, ама явно съм в грешка. Предпочитам да е Везни малечка, че да се разбираме по-добре, защото и двамата с таткото сме Близнаци, но и Девичка няма да я върна.

ligla, страхотни снимки!

Аз днес бях в Токуда за предродилна консултация, трябва да стискам до другия понеделник, когато влизам за планово секцио  Praynig Ако тръгне да се ражда по-рано, май имат право да ми откажат да ме приемат, защото с предимство са тези, които там са си следили бременността. Ако не си платил, не са длъжни да те приемат, а плащането става чак при постъпване в болницата. Добре са го измислили, защото наистина не им достигат местата. Аз се записах при д-р Димитров и когато си отвори календара да види кога има възможност да ми направи секцио, имаше по 3-4 операции на ден! Наистина са много претоварени, при това сега д-р Диков е в командировка и пстаналите поемат неговите пациентки, които също не са малко.
Ох, дано всичко да мине без проблеми, че  ooooh!

Днес като пътувах към болницата си мислех колко ще ми липсва коремчето и как ще ми е мъчно за тези моменти, когато усещам бебка да рита. Последните две седмици само повтарях, че е толкова тежко, че вече не издържам и изобщо не съм предполагала, че ще ме обхване такава носталгия. Даже бях сигурна, че ще ми се размине и ще се радвам да се отърва от корема по-бързо. Пък днес какво ми стана едни сантиментално...  Blush

# 24
  • Мнения: 948
Какъв празничен ден, а! Честит имен ден на Наде и Вяра, честита годишнина на Bulechka, честит рожден ден на elibg!!

Аз също излизам от прикритие, Любче съм  Flutter, и ви почерпвам виртуално за имения ден!



Поли, добре си направила с винцето; завидях ти  Mr. Green

Карина, стискай, значи до понеделник Simple Smile Няма носталгия; аман от тези кореми  Party


# 25
  • Мнения: 2 100
tanini, стискаме палци всичко да е както трябва! Да гушнеш 2ма здрави и хубави бебоци Simple Smile

Карина, и аз много си харесвам корема-някак ми е много миличък и аз също не ща да се разделям с него Heart Eyes Вечер като заспиваме с мъжа ми, аз си го гушкам и коремчето остава между нас двамата и ни е едно такова хубаво... Blush Пък и да си призная честно, много ми харесва мъж ми как ме глези, особено в последните месеци-заел се е с почти цялата домакинска работа, чак ми става миличко за него. И всяка вечер му говори: "Картофчо, няма да ядосваш мама. Изтрай още малко!" Simple Smile

А за датата-и аз искам бебо да е везни, че дева...не върви много Simple Smile Бях си харесала 27 спетември да ми се случи, ама...доФтура каза, че може на 26ти и...така Simple Smile

Мале, другата седмица най-късно ще си имаме още бебета  Grinning Както виждам аз нещата - Карина, tanini, Jenna и аз сме сигурните Simple Smile Започва бебевалежаааа  Party

# 26
честит имен денна Наде и Вяра да са ви честити хубавите имена

   Честита годишнина на Булечка нека още 100години да сте заедно и да се обичате.
    Честит пожден ден на ЕлиБГ нека скоро да получиш най хубавия подарък.
    А misholina честит имен ден и на теб.

 
   Сега след толкова празнуващи да се похваля и аз днес мъжо има имен ден той е Любомир,а и  също така днес се навършва 1година от сватбата ни.Така чe днес имам двоен празникhttp://media.abv.bg/img.phtml?th=1&id=151523
 
   Сега да се отчета и аз бече прибършихме с ремонта остана само да почистя тук там но и това ще стане.Добре че свеки си доиде вчера та ми помогна като ми изпра килимите и заедно съсъ мъжо внесоха на бебето леглото.Ние за сега сме добре въпреки че вчера доста ме боля стомаха но аз го отдавам на преомората от ремонта защото бяхме само двамата с мъжо и аз се опитвах доста да му помогна и само съм се преоморила доста явно маи трябва да си почивам доста.Но днес съм добре.
  Купихме си количka много ми е хубава а също и матрак за леглото на бебои корито за него.Много съм щастлива останаха само разни дребни покупки и вече съм готова но честно казано не искам да раждам преди октомври
  За сега толкова не се сещам друго,но щe съм тук и ако се сетя ще пишя
  Много целувки на тумбаците...

# 27
  • Мнения: 1 919
 newsm53 айде някой да ме добавя на 1 страница с дата за секциото 19.10 в 11 часа

ама Whistling ДОКИ мнооо се съмнява, че ще изкарам до тогава.......
 в момента сме напълно доносени  - 2 600 уж за 34 седмица
обиколка на главата -9,8  Thinking

и термин    2 ОКТОМВРИИИИИИ

ама мери, мери  каза няма грешка беее  Whistling

обиколка на корема 98 см
сърдечни тонове 145
височина на матката 33-34

а уж моя скормен термин е 31 октомври Joy Joy Joy ама никога не е излизал ...та така....имам си дата дано ПАТКАНИШ си я дочака  Mr. Green
и всичко идвало от късия ми цикъл......трайност 3 дни на и ранна овулация  ooooh!

# 28
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ С ИМЕННИ ДНИ, РОЖДЕННИ ДНИ И ГОДИШНИНИ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
И ние сме все още две в едно. Днес ходихме за запис на тоновете всичко ни е в норми и нямаме никакви признаци за раждане.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 524
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Такъв ден не сме имали - много празници, ох че гот  Mr. Green

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ

ГАЛЕ, ама ти ме мина бе , какъв втори октомври ги гони тези доктори - то въпроса е патканиш да не тръгне да излиза, а те като го извадят с цезарово сечение, какво значение има дали ще е 3 или 5 кг.  newsm78

Виж разбирам да искаше да се пробваш нормално, щеше да ти е многоооо трудно, то мен нали ме наплаши докторът че бебуна преди седмица беше 3100, но аз не вярвам и си чакам октомври  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт