Нов детски кът във кв. Младост - Варна

  • 6 402
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Ееее, чакайте малко! Имам чувството, че сега се пише само и само да има върху какво да се плюе!

знаеш ли по какво?
1. Че нашия народ още не е дорасъл за такова нещо!! Сама казваш, че вече има части на катерушките, които са "откровено счупени", имало и опаковки от кроасани в езерцето.
2. Можеше да има ясла там - в района има само 2 ясли за близо 4 квартала, и то доста големи - младост, възраждане 3, възраждане 2 и трошево
3. натрупването на едно място на всичко това в оживен квартал .... особено като предстои да се открива и кафе сладкарница е съпроводено и с още една две кръчми ще предизвика недоволство от живущите наоколо.
4. Не сме научени да се държим като нормални хора, използваме и пазим обществените си придобивки- т.е. НЕ ГИ ЗАСЛУЖАВАМЕ

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 21:31 от Доня Туфиня

# 16
  • Мнения: 8 769
malka feia, въздържай се от огромни цитати.
Освен това, прочете ли написаното от vili_to?
И ако не си била съгласна с целия този проект, какво направи, та дой да не се реализира? Ако според теб няма нужда от подобни съоръжения, а информационната табела стои от поне половин година на голия терен, защо не отиде в общината, защо не подаде оплакване? Защо не потърси съдействие от други твои съмишленици и защо не предложихте другите свои идеи?
Въпросът не е само да се плюе (в случая нещо хубаво и необходимо), а да се действа!
Т.3 е абсурдна-какво значи натрупване на всичко това в оживен квартал? Къде да бъде то?
Може ли цяла Варна да търчи до морската градина всеки ден? Къде да се разхождат децата от квартала? Какви заведения? Доколкото знам, ще има едно кафене. Може и да греша?
А знаеш ли, че точно (без преувеличения) под прозорците на бл. 144 (Младост) досами булеварда се строи огромно заведение? Граждани подаваха оплаквания, но представи си какво се оказа-парцела бил вече (от 5г) частна собственост на варненски бизнесмен някой си...А беше хубава зелена полянка, където хората разхождаха кучетата си! Та това заведение наистина ще руши спокойствието на живущите там.

След малко ще пусна снимки от площадката.

# 17
  • Мнения: 8 769
Ето няколко снимки, останалите в този линк:






Снимките са правени на свечеряване, извинявам се за някоя и друга замазана или тъмна снимка.

# 18
  • Мнения: 1 187
Изглежда много цветно и весело.  Grinning Жалко че сме на далече  Rolling Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Площадката ми хареса на снимките Peace Живея далече, но бих я посетила с удоволствие. А от приятелки, живеещи в района знам, че няма много места за разходка и игра на децата им. Тъпо е, че я направиха точно сега, предизборно (както и пейките залели цяла Варна с лепенки БСП), но важното според мен е, че я има и е добре направена.
Надявам се наистина да я направят платена, или поне някой от съоръженията, за да има средства за поддържането й.

# 20
  • Мнения: 503
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174169 Тези снимки ги пусках в друга тема, но си позволявам да повторя. Дано се опази тази площадка.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Брей, много е хубаво!
Благодаря за снимките!
Утре, ако е хубаво времето следобед, ще се засилим натам - въпреки че ни е малко далеч!
Браво на кмета или който там го е построил! Peace

# 22
  • Мнения: 8 769
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174169 Тези снимки ги пусках в друга тема, но си позволявам да повторя. Дано се опази тази площадка.
Еее, друго си е слънчеви снимки! Много по-добре изглежда!
Сега остава да засадят дръвчета и цветя! Зеленината липсва, определено!

# 23
  • Мнения: 503
Шаренийката е голяма, то това им трябва на децата. За зелените плоши, ще ми се да вярвам, че пл. още не е довършена и за това ги няма. Но ми се струва, че на тези места с пръстта ще има райграс.

# 24
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Чудесно изглежда! А как е започнала темата?! Rolling Eyes Не мога да разбера защо винаги трябвада се оплюе едно ново нещо. По добре ли е да има кални полета?
И с новият кът в морската градина беше така. Сега е изпотрошен. Не пазим това е,само имаме големи претенции.

# 25
  • Мнения: 274
Доня Туфиня , в нито един мой пост не съм написала, че съм против площадката или че не я харесвам, или че е нямало нужда от нея. Написах, че не на самата площадка ще има заведения работещи до късно, а наоколо предприемчиви граждани ще се постараят майките и татковците да има къде да седнат- и ти сама казваш, че вече се строи такова до бл.144
Не живея съвсем до площадката и въпреки това ще ходя там защото наистина няма къде - не съм написала никаде до сега, че не я харесвам и съм против нея - просто има други преоритети сякаш, а и не можем да пазим такива неща факт е


И с новият кът в морската градина беше така. Сега е изпотрошен. Не пазим това е,само имаме големи претенции.

# 26
  • Мнения: 503
Няма нужда от спорове, момичета. Ако искате да вложим енергията си в нещо полезно, заповядайте в темата за детските градини. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202528.0;topicseen

# 27
  • Мнения: 5 622
Една приятелка живее наблизо и ми е обещала да ме води, защото на мен този район не ми е познат  Rolling Eyes Само лудницата ме притеснява, не ми харесват претъпкани места и ми действат зле  Crazy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Смятам, че всеки един квартал във Варна заслужава такава площадка!

# 29
  • Мнения: 127
Посетихме площадката точно преди да се развали времето. Имаше страшно много хора, но пък мястото е достатъчно за да се развилнеят децата. Ние дори изгубихме единия малчуган за няколко минути, достатъчно да превъртим от притеснение.
Останах очарована, като видях детския кът! Наистина е хубаво навсякъде да го има.
Хареса ми, че има съоръжения за малки и големи дечица.

Общи условия

Активация на акаунт