Ще си имаме АПРИЛско бебче сладко - награда за мама и татко!

  • 10 226
  • 312
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 410
аз нямам кантар и незнам колко съм качила,но определино е нещо.преди 5 седм.като бях на лекар бях 62 #Crazy-сега незнам-на 9.10 съм пак та ще видим Joy.лек ден засега и до после

# 286
  • варна
  • Мнения: 147
Pinit,съгласна съм с отговора на jul,след като излезеш в болничен само от работодателя зависи дали ще си доплащаш,и то само здравните.
msbilt,мисля,че и доходите от гражданския ти договор се включват,защото все пак са ти доходи.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 2 542
Доходите от гражданския не се включват Peace

# 288
  • Мнения: 2 751
Моми4ета осигурява ли се някоя от вас върху по голяма заплата и да си доплаща сама
Да, аз.
Осигурявам се на 1000 лв, на които плащам данък 430 лв.
После майчинството ми ще е 720 лв 45 дни преди раждането и 9 месеца след.

# 289
  • Мнения: 269
Ще предлагаме ли нова тема ??

# 290
  • Мнения: 912
И аз си мисля, че гражданският не се включва.
Значи вадите от джоба си засега, за да се осигурявате на по-високи заплати и да получавате по-високо обезщетение. Щом толкова мами го правят (дори и тези назначени фиктивно на работа), значи не е непосилно...

# 291
  • Мнения: 2 751
И аз си мисля, че гражданският не се включва.
Значи вадите от джоба си засега, за да се осигурявате на по-високи заплати и да получавате по-високо обезщетение. Щом толкова мами го правят (дори и тези назначени фиктивно на работа), значи не е непосилно...
За някои е непосилно  Rolling Eyes
Ние се оправяме, но познавам мами, които не могат да си го позволят.
Макар че има далавера и то голяма...

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 1 284
Привет и от мен!
Мен си ме осигуряват на цялата заплата, та дано нямам този проблем, но Кали е права в постингите си.
И аз се затруднявам със сутиените, ама не съм и обикаляла още качествено, де...Вкъщи си ползвам потничета, които и поддържат бюста.  Peace
Иначе, уж започва по-малко да ми се гади. И нека, че в понеделник се връщам на работа...
Сега се вълнувам с тревогите на много добра своя приятелка, която ще има секцио утре в 8 месец. Моля ви стискайте палци и вие, момичета!!! Praynig

# 293
  • Мнения: 794
Привет и от мен!
Мен си ме осигуряват на цялата заплата, та дано нямам този проблем, но Кали е права в постингите си.
И аз се затруднявам със сутиените, ама не съм и обикаляла още качествено, де...Вкъщи си ползвам потничета, които и поддържат бюста.  Peace
Иначе, уж започва по-малко да ми се гади. И нека, че в понеделник се връщам на работа...
Сега се вълнувам с тревогите на много добра своя приятелка, която ще има секцио утре в 8 месец. Моля ви стискайте палци и вие, момичета!!! Praynig
Praynig

# 294
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
asja, я каква хубава среща в априлската темичка! Peace Peace Peace
Толкова се радвам, че си тук, при нас!  Hug
И сега, какво - вместо да се срещаме в темите за отслабване, ще се засичаме в теми за планирано напълняване Mr. Green
Желая ти леко бременеене и едно малко сладко бебче, което да радва теб и всички, които те обичат!

# 295
  • Мнения: 121
Здравейте мили мами!! Днес минах страшния преглед на нухалната трансл... Цял уикенд се пренасяхме. Вчера беше супер тежък ден. От 3-ти етаж мъкни багаж по стълбите надолу. Бях се притеснила малко да не прокървя, но днес на прегледа се оказа, че всичко е ок. Размерът на гънката се оказа 0.05см, което било супер. Видяхме ръчичките с пръстчета, крачетата, даже и нещо между тех  Laughing Гинеколожката ми повтори 5 пъти, че тя по закон няма право да определи толкова рано пола, но по снимките най-вероятно ще е мъж! Бъдещият татко беше с мен на прегледа и гледаше гордо и щастливо Simple Smile 30 мин поне ме гледа на вагинален, после на абдоминален УЗ. Мери поне 5 пъти гънката, размера на цялото бебче и на главичката му. Видяхме малък и централен мозък, видяхме, че сърцето действа нормално (не се смесва кръвта от двете сърд. камери). После ми взеха кръв за серумния скрининг. За резултатите ще звънна в четвъртък.
С бюста нямам проблем. Още си нося нормалните сутиени и не ме стягат или дразнят.

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 18:56 от annilein

# 296
  • Мнения: 912
аз нещо не съм в час за тази нухална трансл... Simple Smile кога е нормално да се зпаише човек на такова нещо, навсякъде ли го предлагат и колко струва? сори ако въпросите ми са получили отговор в предишни теми Blush

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 1 284
аз нещо не съм в час за тази нухална трансл... Simple Smile кога е нормално да се зпаише човек на такова нещо, навсякъде ли го предлагат и колко струва? сори ако въпросите ми са получили отговор в предишни теми Blush
Лекарят ти просто трява да я измери, докато те преглежда между 11-13г.с. Прави се по време на обикновен преглед с УЗИ...

# 298
  • Мнения: 912
следв. ми преглед е чак на 25 октомври и ще съм минала този период, а защо те не споменават, че могат да направят такова измерване пък дори и да е срещу заплащане, изрично ли трябва да си го искаме и да знаеме вс.  newsm78 аз дори първият път не съм го чувала, пък камо ли правила

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 1 284
Може просто да ни са ти казали, че са го направили. Просто попитай лекаря си. Ако не, иди при друг на по-ранна дата...

Общи условия

Активация на акаунт