Отговори
# 15
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Писах,писах и ми изчезна нета.Та тук съм ,още 2в1.Имам контракции но не са силни,явно няма да е днес.
 Дали Мишонка няма да ни изненада?
 Galentinass не се ядосвай,трябва да се оправят нещата.
 Браво на Рали,сега спокойно ще чака бебо.
 Айде лека от мен!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
Тук съм мацки  Mr. Green
Коки - добре дошла и дано повече не ни стряскаш.
Рали - браво - кръвно долу, бебе добре.
Гале - деканът ти е извратен идиот, ще си намери майстора
Галини -  браво че имаш нет, стискай ги малките с големите пишки

Мъжо е при мен и се радвам страшно - той за два дни
Цезар и той тук - и той докато мъжо е тук
Зъб оправен, та даже два кариеса направени
Аз добре ама компютърът ми злееееееее  Cry  Cry  Cry
Мъжо гледа мач, като свърши започва операция компютър, дано го оправи.

Целувам ви всички - ако се скапе тотолно тъпото ми РС ще се обадя да не се чудите  Hug  Hug  Hug

# 17
  • Мнения: 270
запис и от мен  Peace
виждам че се оправят нещата малко по малко
Коки добре дошла отново и дано всичко е наред до края  Hug
Гале, съжалявам за екшъна дето ви вкарват тези малоумници ама дано Господарите ги оправят  Peace
Рали, дано се задържо долу кръвното и бебчо да е ОК  Praynig
Меги дано оправите компютъра че да не те мислим  Hug Приятно изкарване с мъжо и Цезар   Mr. Green
Лека нощ момичета и се пазете   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 817

И аз да се запиша в новата темичка-както винаги е супер. Браво на твореца. Нова  тема -нов бебок!
Лека нощ на всички и сладки сънища! smile3524 Sleeping newsm46

# 19
  • Мнения: 249
Добро утро момичета Simple Smile
Идвам само да се разпиша и отивам да чета , защото съм изостанала с четенето Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 305
Добро утро да ни е честита новата тема
Добре дошли на новите мами и леко бременеене с нас, че то не остана  newsm10
Да ви каза за нас ние сме станали 3.200 и засега сме си в правилна поза. Мале като си помислих днес че първия път като ходих на лекар беше 6мм, а сега 3.200  Shocked да са ни живи и здрави бебунчовците и леко раждане на всички октомврийки естесвенно всяко бебе да си чака реда  Peace
Пазете се и целувки на всички тумбачета   love001

# 21
  • Мнения: 19
Добрутро и от мен. Скок-подскок в новата тема.   bowuu

Тази сутрин 2 в 1 пийваме кафенце и се каним да гнездим цял ден, т.е. никакво мърдане от вкъщи днеска. Вчера си пропуснах тренировката от шубе заради онзиденшните контракции и сега ми се полага домашна гимнастика, ама нещо ме мързиииии  Blush

Вчера купих на бебка много сладичък слинг от синьо кадифе с подплата на цветчета. Мъжо нали е гузен и той за оня ден, снощи накупи последните неща дето само него чакаха - матраче и ваничка, че даже и един комплект завивки купил, вместо чаршафите дето му поръчах. Сега имаме три олекотени завивки и нито един калъф за тях  Joy Joy Joy

Съседите отгоре слава Богу приключиха с голямото къртене, че то панелата им заприлича на Швейцарско сирене, и сега замазват. Пак трополят, но поне не ме докарват до истерия.

Да ви питам - вие какво ще сложите в количките за разходка на бебоци през зимата? В разните магазини ми предлагат "порт бебе" или спален чувал, но има и комплекти с юрганчета.... та още не съм измислила. Вие какво сте взели?

И още, има ли сред нас още някоя мама от София/ Люлин 8-9-10, че да бутаме заедно количките след време?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 555
Добро утро!  Hug Hug

Аз да се оплача, че днес цяла нощ до 4 през нощта засичах контракции. (а цял следобяд също си имах малко по-силни като менструални болки) ooooh! Легнах си в 12 и успях да поспя до 1 часа и като се събудих с по-силни болки. И първо през около 20 мин., после до през 8-9 мин. стигнаха и щях да се побъркам, защото се чудех дали да се обаждам на мъжът ми по нощите, дали ще успее да дойде до София, да будя ли наште да ме карат към болницата. Но се размина и успях да заспя.  Днес сутринта определено видях и част от тапата - беше си кафеникаво, с кървава нишка и изглежда и кафеникавото течение преди това е било свързано с нея, всъщност то и сега продължава.  newsm78  Днес май ще взема да отида на лекар да видим до къде сме стигнали с разкритието, че с тези болки наистина имам чувството, че ще раждам мноого скоро. Само се чудя дали да казвам на мъжа ми да дойде, дали да го чакам до утре сутринта, защото неговото прибиране също ще е проблемно, нали отиде на този тиймбилдинг с колата на един колега... newsm78  Хайде, дано бебка поне до утре почака..... Praynig

meggyv - голяма изненада ти направиха обаче.  Mr. Green Представям си колко ти е готино сега с мъжо и Цезар.  Party Но да ти оправя и компа бързо, че не може точно сега да се разваля...аааа.... Naughty

Irenn - Браво на вас! Малката "голяма" бебка изглежда е много послушна, щом и празвилно се е наместила!  Hug

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
ЗДравейте!!!-Разписвам се. Wink
Нищо ново около нас,все по старому.Днес имам малко работа та ще поизляза.Абе страшно много се събуждах тази нощ,постоянно ми изтръпват ръцете.Само като съм по гръб не изтръпват,ама така не мога да спя newsm78
Дано довечера е по-добре.
Лек и успешен ден.Дано някой се запише с бебе. Party

# 24
  • Мнения: 1 593
Я да се разпиша на кратко

Май току що намерих част от тапата на превръзката си  newsm78
На мене ми прилича на МНОО мазен и ГЪСТ сопол (сорим за описанието, ама се опитвам да съм точна  #Silly )

Иначе пак трамбовахме по цял ден, значи ако не ми е леко раждането, начи няма грам истина в твърдението, че много се ходело за лесно раждане!!!
Усещам от време на време бебето как се натиска върху шийката на матката (буквално), абе готино е, че има някакво развитие, че предпочитам да се размина с предизвикването...

Мацки, Мишонка95 не се е включвала от 19ти Септември... казвам виии - имаме си бебееее  newsm68

Айде, утре сутрин пак ще ви пиша да давам отчет. Цунки  Hug

# 25
  • Мнения: 34
И аз да намина Hug
На мен също много ми изтръпват ръцете и краката. И ту отляво - ту отдясно ме наболява шкембето, ама като е голяма вече момата и се застопори да натиска на едно място, после на друго. Направо въздух немога да си поема. Иначе контракциите засега спряха. Но то става изведнъж. Можеш да имаш цял месец и да не родиш, а може и за няколко часа да си се обебила без никакви предварителни признаци. baby_neutral
Чао и  newsm10

# 26
  • Мнения: 318
Дубрутро и от мен Simple Smile

Бързам да се разпиша и запише, че с тоя нет #2gunfire #2gunfire #2gunfire. Да знаете, че съм си тук и сме си 2 ж 1, но нет-а ми изчезва и з туй не мога нищо да напиша.

Стискам палци на Рали, на Ивон, Нигела, Мишонка.......всички да са добре и, ако бебетата са решили да се появяват да имат леко и безпроблемно раждане Heart Eyes

Честита месечинка на малкото ни талисманче Калина, сигурно е много хубаво да се гушкат у дома с мама и тати!


Ивон и на мен ми се пазаруват нови дрехи и вече 2 дни в Ларедут само за мен пълня кошницата Laughing, че всичко ми е писнало, искам да нямам шкембак и да облека нормална дрешка.

Ето тук специално за Ушко и всичко други, които искат да кърмят какво намерих по повод съхранението на кърмата:СЪХРАНЕНИЕ И ТРЕТИРАНЕ НА КЪРМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156629.0 и още една прелюбопитна статия:
Предразсъдъци спрямо кърменетоhttp://www.bg-mamma.com/site/content/view/605/

# 27
  • Мнения: 1 195
Добро утро  smile3507
Бързам и аз да кажа едно здравейте че не се знае днес кога пак ще мога да пиша. Снощи цяла вечер не спах ама не като Ивон заради контракции, а от болка ръцете ми изтръпват зверски и ме боли ужасно чак без малко да се разрева от болка. Днес съм на преглед пак ще питам доки ама аз и предния път и казах а тя каза че е нормално...........а  аз хич не си мисля е е нормална тая зверска болка в костите на ръцете.  Вие пиете ли допълнително калций? Аз пия само тоя центрум матерна и магнерича. Та така днес от 13.00 съм на преглед после ще дам отчет Simple Smile Стискайте палци бебчо да се е обърнал  Praynig че нещо мързеливо го раздава последните няколко дни............
Ивон и  Джена добри новини а Simple Smile Дано всичко да е наред и да се нареди както вие искате. А ако започне бебе валежа ще стане интересно. Стискам ви палци и ако се стигне до раждане днес дано е леко и безпроблемно  Praynig
Меги голяма изненада а:) сега си сигурно хипер доволна:) Ама така си трябва а ма ха нека да е малко покрай теб мъжо и да те поглези Simple Smile
Хайде приятен ден от мен   smile3525

# 28
  • Мнения: 1 919
 Party ехааа скоро май започва бебевалежа  Mr. Green стискам палци на всики!
После ще се разписвам, че сега голям глад Blush

# 29
  • Мнения: 33
Добро утро в този страхотен ден!

Днес моят любим съпруг има рожден ден - става на 29 години! Беше си пожелал като подарък бебка, ама тя още се ослушва, затова подаръка ще си го получи малко по-късно!
Черпя ви за негово здраве!



Желая ви приятен ден и леки събота и неделя!

Общи условия

Активация на акаунт