Отговори
# 60
  • Мнения: 214
здравейте, мам4ета
честито на родилите и целувки на беб4етата. отивам да разглеждам сладки муцунки в албум4етата.
до скоро Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 276
Еййй колко много се радвам!!! честито на Танини!!! Да са и живи и здрави малките - големи юнаци!!!

Добре дошла Рали във къщи!Чакаме снимчици на малкия Ивайло и разкази на великото събитие!!!

# 62
  • Мнения: 318
Ехааааа, колко много нови бебчета!  bouquet

Честити да са юнаците на Танини!!!! Да са и живи и здрави!


Вече ме е срам да кажа, че ми тежи - аз 1 бебе имам в корема си 3.500, а тя 2 такива е носила!
Браво, Браво, Браво Hug Hug Hug

Честито и на останалите мамчета Лигла, АЗГВА ДО, Джиджа Миманче

Ама забелязали ли сте, като изключим близнаците как се раждат? Всеки ден по 2 и момченце, после хоп момиченце  baby_neutral Joy

Добре дошли Ивон и
Рали! Топли прегръдки и на двете  bouquet

Ивонче, изобщо не си се изложила Simple Smile Heart Eyes, прекрасна, смела и усмихната родилка си била! И аз раждайки баткото в един миг просто отказах - реших, че съм се уморила, че ми е много, че не мога повече и даже шамар  Embarassed отнесох за да дойда на себе си. А той се роди със следващия напън и раждането ми беше изключително леко Simple Smile А , ако таткото беше в залата Twisted Evil #Cussing out, леле Simple Smile
Любовта към бебето не се появява с раждането му Simple Smile първоначално дори ти е леко странно и чуждо  Simple Smile, мислила съм, ей тази червена маймунка ли е живяла в корема ми  newsm78, но постепенно с грижите и опознаването.............те завладява огромната, безкрайна любов Simple Smile

А ние с бебата и каката Joy сме добре - Неда стои у дома, не иска да ходи на градина и ме пази  hahaha. Казва, че е по майчинство! Вчера бяхме на доки, бебата е 3.500, 2 см разкритие, мека шийка, жизнена , млада плацента............и най-хубавото няма гъбички в момента! Simple Smile но никаква родова дейност. Та се хванахме с майка и една жена помощница вчера и олизахме цялата къща - прозорци, гардероби, шкафове, баня бе къщата греее сега. И кво?! освен мускулна треска и тотално разчекване НИЩИЧКО! ни една контракцийка дори. Та тъй, моето бебе ще се пренася явно  Laughing

На всички вас, леко бременеене. На мамите с бебоците у дома послушни, усмихнати и папкащи бебчета. И приятни разходки в тези прекрасни есенни дни  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 18:11 от маграт чеснова

# 63
  • Мнения: 119
Еееехххееееее че прекрасни новини!!!  Party Party Party
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!!!

# 64
  • Мнения: 10
Честити бебчета на мама Танини.Да са и живи и здрави и много да слушкат.А на мама бързо възстановяване. newsm51
Истинска мама героиня

# 65
  • Мнения: 22 473
Честито и на вече завърналите се мами у дома. )))
Пожелавам ви бебчетата да са много послушни и да нямате проблеми. ))))
Ще се радваме и ако често ни навестявате и споделяте как върви гледането. )))
И хващайте татковците да помагат от първият ден. )

# 66
Честито на мама Танини.Много да я радват малките и мъжленца,да папат и бързо да растат.А на нашата мама героиня бързо възстановяване

# 67
  • Варна
  • Мнения: 102

Варненски мамчета , тези които планирате секцио... Споделете в коя болница и при кой лекар ще ви е секцио.   Praynig Praynig
Оказа се че съм с тесен таз, а бебечето уж е големичко. Тук в Каварна не правят секцио и моята лекарка ми предлага да опитам да раждам нормално и ако не стане ще ми праща  по спешност в Добрич  Shocked. Но аз не искам да се измъчвам и да рискувам.Сега трябва да намеря лекар, от Варна, който да ми направи секцио тези дни.Термина ми е по принцип на 7.10, но изместен 1.10   newsm78. Ще откача от притеснения. Бясна съм на лекарка си!  #Cussing out

Честито на всички нови мамчета!Да са ви здрави и щастливи бебетата!
Аз днес си насрочих секцио за 05.10 в АГ - Варна при доктор Танев.Бебето още не се е обърнало и се налага.Иначе започва да ме хваща леко шубето, от всичко предстоящо.

# 68
  • Мнения: 1 817
ЧЕСТИТО НА МАМА-ГЕРОИНЯ ТАНИНИ!
БРАВО НА ЮНАЦИТЕ-КАК СА ПОРАСНАЛИ САМО...ДА СА ИМ ЗДРАВИ , УМНИ И МНОГО ПОСЛУШНИ!
НЕКА И ЗАНАПРЕД ДА СЕ ГОРДЕЯТ С ТЯХ!

За сега през деня съм по-добре от снощи-нямам теч, но Тонито ме успокои като каза, че и при нея било така с Клотримазола.Добре, че можем тука да си споделяме.
Купихме климатик за детската стая-чакам да го монтират. Момичета, кажете според вас дали може  стаята, където през деня ще стои бебчо да се отоплява с климатик. Стаята е големичка, а кошарата на бебето ще бъде далеч от климатика. Чували ли сте нещо по въпроса?
Alyona, аз съм си насрочила секцио при Д-р Скочев-окръжна болница-стархотен е! Ако нещо те интересува -питай. Аз чакам Джиджа да се завърне , та да даде прясна информация-тя роди със секцио при д-р Скочев на 26-ти.

# 69
  • Мнения: 22 473
_venera, аз си топля стаята с климатик и няма никакъв проблем. Стига да почистваш филтрите всеки месец едва ли ще му стане нещо на бебето.

# 70
  • Мнения: 26
Еееее, Тони, не знам ти колко си висока ама нали каза, че таткото е около 2 метра Grinning
Дай да я правим мацката тенисистка Mr. Green

Уф, и аз съм развъдила няква candida и ми изписаха Macmiror complex до раждане. EmbarassedСега се засилвам към аптеката.

 http://www.csc-bg.com/macmiror.php

А мама Славка в Разград ли ще ражда? Че има няква мода мамите от там да раждат във Варна.

# 71
  • Мнения: 19
Venera, И аз мисля, че на бебо му няма нищо от климатика. Само следи въздуха да не изсъхва много, но хората са измислили изпарители за тая работа.

Bbibbi, аз съм 168 и не блестя с манекенски размери, ама не съм и за изхвърляне.  Grinning Ето ни тука на сватбата кви сме убавци www.atraykova.hit.bg (виж фото албума). Ама тогава бехме младииии.

# 72
  • Мнения: 26
Тони, супер си!
Ама без очила по ми харесваш Grinning Сестра ми я тя все с очилата си ходи и племеника като я видя на една снимка без очила и се изцепи "Тая мама е тъпа- няма очила" newsm62

# 73
  • Банкя
  • Мнения: 823
AXI , TSVETENTSE бихте ли споделили повече за стволовите клетки, нас ни насочиха към клиниката на Малинов, но още се колебаем

nelkin - Аз сключих договор с CryoSave. Това е международна банка за стволови клетки, която съхранява алтернативно в Белгия и в Холандия. Можеш да разгледаш страницата им http://cryo-save-bulgaria.agcabinet.info/
Там можеш да видиш координатите в София - много са близо до НДК. По принцип е хубаво да сключиш договора поне няколко седмици преди термина. Плащат се 500лв и ти се дава сета за съхранение и телефона, на който трябва да звъннеш, като почнат контракциите. Техен доктор присъства при раждането и извършва манипулацията. Клетките се изпращат в Белгия. Там се изследват за чистота и количество. Ако всичко е ок, се замразяват. Изпращат ти сертификат и тогава плащаш остатъка от 2650лв. Ако нещо не е наред, ти връщат половината от първоначалните 500лв. Договорът е за 20 години съхранение.
Ние с мъжа ми предпочетохме тях, тъй като имат дългогодишен международен опит. Българските банки са отскоро и малко ме съмняват (лично мнение). Пък и повечето са по-скъпи - около 4000лв първоначално и след това има и годишна такса - около 150евро. И май не ти връщат нищо, ако нещо се обърка.
Като взема да родя най-сетне Praynig и мине самата процедура, мога да ти разкажа повече Wink

# 74

Общи условия

Активация на акаунт