Страхотна диета за страхотни тела 6

  • 15 471
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 159
След 10 дни на 1-вата диета прегреших 2 дни и сега отново съм на тази диета. Мисля да изкарам още 2 седмици и после ще започна втората. Допада ми най-много от трите Simple Smile А вече има и видими резултати.

# 16
  • Мнения: 339
Привет момичета !!!  bouquet и аз реших да почна но имам няколко въпроса: Значи прави се първо номер 1 после 2 и после 3  ...не стават ли мн дни мен  2и 3 не ми допадат особено щото е трудно на обяд да ям риба нали се сещате навън на работа....със плода и зеленчука сякаш побива ама е мн строга.Надявам се да устискам никога не съм издържала 14 дена  Embarassed.Трябват ми кам 5 кг ама притеснява ме това че съм 56 и няма от къде да свалям мн .Мн искам да се получи и на вас желая успех..... и търпение  Hug Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здарвейте момичета!И аз съм с вас от днес.На кисело мляко и плод съм-ябълка.Имам много за сваляне -25 кг. Освен това кърмя, но не усилено. Малката е на 1 г. Много минусчета на всички!!!

# 18
  • Мнения: 268
Има ли все още някой на тази диета? Аз от понеделник я спазвам и много ми допада. Аз също имам мноооого да свалям, но ще се претегля понеделник, защото иначе се вманиачявам с този кантар. Тегля се по 10 пъти на ден и то като стъпвам по 10 пъти на кантара и всеки път се пуля дали няма да отчете по-малко...

# 19
  • Мнения: 3 425
Ейййй,колко съм несериозна...обаче тук при майка ми е супер трудно да започна...като се прибера ще се захващам  Blush

Успех на новите момичета и пишете повечко,за да стимулираме взаимно Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 10:08 от Kaлa(Bella13)

# 20
  • София
  • Мнения: 625
Ето ме и мен!  Hug
И аз като хубавата Кала съм несериозна отвсякъде! Но от днес вече казвам край и започвам сериозно! Хубавото е че за тези дни кантара не е мръднал нагоре! Задържала съм килограмите! Та така от днес: първа диета, първи ден!
mimi@avi това с кантара и аз го правех и първите дни беше добре! Но като започнах да свалям по по-малко действа доста демотивиращо! Казват че е по-добре да се мерят обиколки, но аз така и не си намерих сантиметъра!
vev и аз кърмя и то доста усилено! Забелязах, че ако превиша  мляко и половина на ден детето почва да има нещо като колики! Следи и ти за такива реакции, въпреки че твоето детенце е по-голямо!
_Rossy_ може би за 5 кг. са много трите диети. Нещо и на мен втората диета не ми допадна и след първата и пауза от 10 дена започвам пак първата. Дано да има същия ефект като първия път!
Малинка-Къпинка как върви?
Хей момичета къде сте? Бабка Жабка, Галатея,СтаМ, Фапуа, Сага -  изгубихте се по трасето! Wink
Успех на всички!
Целувки!

# 21
  • Мнения: 339
Здравейте на всички. да се отчета: от 9ти съм на диета спазвамя уж малко хапвам орехи или фъстъци но когато много изгладнея.При белтъчния ден ядах чушка с яйце и сирене и малко домат мисля че е добре но не мога да разбера нито какво да ям нито по колко за това май си решавам сама  Rolling Eyes не съм се претеглила от началото но знам че бях кам 56-55 но не съм мн висока и искам доста да сваля.Замен е важно как ще изглеждам отучих се да гледам само кантара  Whistling ooooh! и се радвам че има някои със мен .Казвайте какво ядете момичета.Първия ден бях на домати и мляко днес на круши и чай ама може ли да се сменя плода ( за вечерта маи няма да имам круши) а и са добавя че слагам амлко мед в чая че мн ми се вие свят  Tired Аз ще гледам да мина тая за 14 дни а другата не ми допада и ще видя какво ще правя ако има резултат няма да е нужно Simple Smile и още един въпрос супичка може ли да се хапва посна или с топчета ???? Упех на всички и скоро с резултати .  bouquet  bouquet Hug Hug Praynig Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 159
anya   На 1-вата диета съм пак, след като събота и неделя прегреших и ядох всякакви глупости.( 10 дни на 1-вата, 2 дни прегрешение и сега съм пак 4 ден на 1-вата ) Най ми допада тази диета. Видимо има резултати, но в килограми още немога да кажа колко, тъй като нямам кантар в къщи. Като взема заплата мисля да си купя електронен на TEFAL. Имам 2 чифта дънки един модел, но са 2 различни размера. Вече спокойно се навличам в по-малкия размер. Като почнах неможех да се напъхам в него.... Simple Smile))))))))) Абе има си ефект, но става по-бавно отколкото на Плодове и чай с мед. Преди 3-4 години свалих 30 кг благодарение на лечебния глад на Емилова и така до миналото лято. За съжаление миналата година ми откриха ендометриоза, последва лапараскопия и лечение с хормони, резултат върнах 25 кг. И сега съм се заканила да ги сваля, но неискам да гладувам......

# 23
  • София
  • Мнения: 159
 _Rossy_
През Млечния ден хапвам 2 до 3 кофички кисело мляко с някакъв плод или зеленчук. Вчера например кисело мляко и зелева салата, много добра комбинация става между двете. Twisted Evil
През Белтъчния ден хапвам някав плод и обикновенно си правя пилешки пържоли с някъв  суров зеленчук, риба на скара със суров зеленчук или сирене със суров зеленчук.
През Въглехидратния ден хапвам ориз или картофи на пара с някакъв суров зеленчук.
Общо взето може да се яде всичко, но в определени комбинации и дни, което ми харесва.
Бях 13 години вегетарианка и обичам да похапвам плодове и зеленчуци, но от една година си похапвам и месце особено пилешкооо. Embarassed  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 15:09 от Малинка-Къпинка

# 24
  • Мнения: 339
Малинка-Къпинка
 страхотно меню имаш. аз съм се обаркала неска че е плод и чай и ям само круши и чай,сякаш вечер ям малко повече салата ама като седнат всички на масата... и като стана кам 9 и не6то си измествам часовете малко  Embarassed ама за пържолката мн се замислям и все пак всичко трябва да е задушено нали? ти от колко дни си ? Пожелавам на всички сладурки успех и воляяяя  Heart Eyes Heart Eyes Hug Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 159
_Rossy_   Днес ми е 17 ден - белтъчен. Събота и неделя обърках всичко и сега от понеделник наново но вместо 2 ден белтъчен го направих въглехидратен щото прекалих с мръвки и сладкиши в неделя. Абе ако не е приятеля ми мога да съм много стриктна, постоянно ме изкушава с нещо. Ама кво да го правя.
Снощи пекох пържолките и направих зелева салата.  chef Аз ядох мляко и зеле, а той пържолки и зеле. Ама днес на обяд си хапнах пържолка и краставица. Довечера съм сама и пак ще си направя пържолка със салата от краставица. Joy Joy Joy.
Препоръчително е обработката на продуктите да е елементарна, т.е. зеленчуците да са сурови, каротфите - задушени, варени или печени. Месото на скара или печено без мазнина. Никво пържено, аз и не обичам де. Сол колкото може по малко, аз слагам по малко, но не винаги щотото просто не ми е вкусно.  Embarassed И аз ги измествам часовете просто нямам как като съм на работа. Първото хранене го пропускам, защото в 8 излизам от нас, а и немога да ям преди 9:00h.

# 26
  • Мнения: 339
Малинка-Къпинка
това  с приятеля е голям проблем и моя се прибира за уикенда че чак ме е страх да не се изкуша апак на мен мн ми се вие свят и мн ми се кара  Embarassed Embarassed аз ям по солено и ми е трудно зеленчуците без сол за това слагам а някои пат и маничкооо зехтин.страшно ми се е прияло супа ама на ... че си забравих и млякото днеска чак си правя планоже утре какви въглехидрати ще ям   chef  chef то викаш само варени освен картофи друго не вийдам само незнам в какво количество и ме е страх да не прекаля. и вечерта огладнявам малко ама няма как . цял ден се наливам с чайче .... Чакам скоро резултати от теб и от всички смели сладурани и Успехииии    bouquet  bouquet Peace

# 27
  • Мнения: 3 425
Ох,супер е да ви чета  Heart Eyes

Скоро и аз ще започна пак  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 159
И днес удържах фронта. 3 кофички мляко и 1/2 зелка. Вчера малко прегреших на вечеря. Хапнах си зелето и пилешката пържолка, но след час ми пригладня отново и хапнах 100 грама сирене  Embarassed

# 29
  • Мнения: 478
Здравейте момичета  bouquet
Аз с диета №1 сложих началото на борбата с опразните килца WinkИ бях много доволна Laughing
Кг се топяха  LaughingТо колкото са повече толкова по -бързо се свалят Laughing
И сега се каня пак да направя първата диетка WinkМоже би от понеделник ще почна LaughingНавивам и мама да я започне с мен LaughingСъс съмишленици е по -лесно диетуването Laughing
Успех на всички  bouquetИ много минусчета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт