Страхотна диета за страхотни тела 6

  • 15 495
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 603
Какво количество трябва да бъде млякото при диета 1 - първи ден и с какъв процент масленост?

Може ли да бъде натурална активиа?
Вие кое мляко използвате?

# 61
  • Мнения: 268
И още нещо да ви попитам - при белтъчното и въглехидратното хранене, какъв е грамажа на порцията ви? Аз например, когато е ориз - хапвам около 120 гр., което си е повече от прилична порция и се нахранвам добре, но не преяждам. Вече толкова съм се побъркала, че имам чувството, че ако не съм гладна, няма да отслабна Rolling Eyes

Добре дошла ivros   Hug Радвам се, че избра тази чудесна диетка.
Аз за един ден изяждам около кофичка, кофичка и половина мляко "На баба" от 1,5 %

# 62
  • София
  • Мнения: 2 958
Хубавото на тази диета е, че няма ограничение в количествата, ако се спазва стриктно по часове. Peace

Използвам мляко с нисък % . Сутрин пия айрян и ям краставица. После разпределям 2 кофички кисело мляко за деня. Но се е случвало и повече. Активия не употребявам - има подсладители.

# 63
  • Мнения: 478
Днес доброто ми кантарче показа -1кг Joy
StaM режима е същия като в диетата ни но има повече хапване Wink
mimi@avi аз не съм чак толкова стриктна в порциите BlushПросто си хапвам с наслада Laughing
ivros гледай да е с по -малък процент кис мляко и мисля че Активията не е много подходяща заради нишастето в нея newsm78

# 64
  • Мнения: 478
Хубавото на тази диета е, че няма ограничение в количествата, ако се спазва стриктно по часове. Peace


smile3521

# 65
  • Мнения: 339
Момичета аз съм 8 ден ( 2 малко смених но не ядах кой знае какво ) така че продължавам. само дето не спазвам мн часовете като ми се дояде... ям не много де.днес напр. ям таратор и следобед малко орехи че само тая гола водица  Thinking.млякото не го ям много на ден по кофичка може би а някои път даже не ми се яде.малко се притеснявам че не ям както е казано на всяко ядене ама.... иначе ям всякакви салатки и е истински празник като е белтъчен или въглехидратен ден( не че ам по много просто нещо различно) И на мен ми понася мн добре въпреки че нямам сили ама менюто е страхотно.Не знам само дали ще мога да спазвам после режима като почна да бягам напред назад. Успех на всички.Да слабеем дружно !!! newsm03  261uu

# 66
  • Мнения: 154
Аз днеска пропуснах цели 2 хранения  Embarassed Тези в 10:00 и в 16:00 ,но не изпитвам глад ,а и нямах възможност да ям тогава. Днес пих един път чай и ядох грейпфрут и някакво пилешко шишче. Сега на вечеря ще си направя пилешки гърди и краставички  Party Не съм се мерила още , смятам да го сторя след първата седмица. Момичета много ли е фатално да пропускам едно от храненията всеки ден? И също ако изместя някое с половин час?

П.П. Не издържах и се претеглих след тоалетната , не е за вярване но показа -0.50:party: 

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 17:47 от Panic_Mama

# 67
  • Мнения: 478
Според мен е важно да не се пропуска ядене Flutter
На често и по-малко -това е заложено във всички диети на Байкова Laughing
Аз днес си хапнах кис. мляко, ябълки, задушен карфиол и 2л сладко от череши Embarassed

# 68
  • Мнения: 268
Такааа. Снощи поизложихме фронта малко Embarassed Sad. Към 10 часа хапнах няколко маслини и кьополу, което не е много фатално, нооо и шепа фъстъци. Тая страст по ядките ще ме провали тотално Cry Днес се чувствам по-тежка, както обикновено след ден на белтъчно или въглехидратно хранене, но продължавам по план. Аз също пропускам по едно хранене сутрин, защото в 08:00 часа не мога да ям нищо, дори и кафе пия след 09:00. И все пак има вече видими резултати.
Rossy ,в началото на диетат, както и при всяка друга бях много отпаднала и нямах сили да се прибера от работа, а и кръвното ми е много ниско. Не обичам да пия вода, но този път си наложих да пия по 3-4 литра. Последните 7-8 дни се чувствам прекрасно. Никакво виене на свят, много енергия и чувство за ситост. За съжаление чистата лакомия си е отделен въпрос...Предполагам, че за това имат своя принос и плодовете. Така, че ако можеш, пий повече вода и ще се почувстваш по-добре.

# 69
  • Мнения: 22 475
Здравейте и от мен. )))

Аз от днес започнах диетата номер 1. Малко ми е трудно да закусвам в 8ч тъй като по това време спя и изглежда това хранене ще го пропускам. Дано не е много фатално. ))
В 10.30ч хапнах една ябълка. Както се очертава и в 12ч ще е пак само ябълка тъй като ще сме на разходка с моята госпожица. )))
Пожелавам успех на всички диетуващи. ))))

# 70
  • Мнения: 154
Ох , днеска пак пропуснах в 10:00 , просто нямам възможност да ям тогава  ooooh! ... Днес съм на кисело мляко и грейпфрут. Вчера хапнах и 2 лъжици мед , защото ми стана лоши и си помислих , че ми падна кръвната захар. Ама тва мляко хич не ми е вкусноо  Sick

# 71
  • София
  • Мнения: 2 958
Днес съм на таратор.

mimi@avi , аз съм по същия начин с ядките. Вчера и аз хапнах кашу. Уфффф, после се мразех Sick

Момичета, аз също не закусвам в 8,00. Писала съм и преди, че точно тогава излизам за работа и невъзможно, просто. Тази закуска е предназначена, за да не се затормозява организма / и после наведнъж да поглъща жадно подадената храна/, да не изпитваме  глад и да не мислим постоянно да ядене.  Wink Но след като можем да издържим и после спазваме часовете, мисля  че не е проблем. То идеята на цялата диета е такава - на често и по малко, както е казала и  alex76 .

Искам да споделя какво правя вече 3- ти ден. Вместо закуската в 8,00 часа, изпивам една чаша топла вода и тогава излизам.
Отделно вече 2-ра седмица спортувам на велоергометъра у дома.По малко, но все пак е нещо. Още не съм увеличила времетраенето. Blush


# 72
  • Мнения: 154
Уа мразя кисело млякоо , ядох малко и хапнах 2 лъжици мед допълнително , обожавам го тоя мед , кво да правяя  Sad

# 73
  • Мнения: 339
Момичета привет. Аз сутринта малко портокал.Десет пропуснах че бях на снимки и нямаше как да ям но към 2 хапнах сирене домат и яйце.И сега съм много нахранена.За ядките..... кво да кажа кам  5 мн ми се яде и ям малко сурови орехи.Доста добре ми идват а снощи в 11 2-3 маслинки че не можех да издържа.По мляко и аз не си падам мнго и мед може маи щото е напълно на расителна основа .пък и няма да падаме по улиците....
аз съм си сита ама пак нямам сили.Пия по 2 кани чаи на ден и ми действа добре особено на бъбреците. Praynig
Успех мили дами и воля!!!
Р.S храненето в 8 и аз не го правя опитвам се да измествам часовете от колкото стана ама не става нещо  Embarassed

# 74
  • Мнения: 352
здравейте момичета  bouquet
От изестно време следя тази темичка и диетата ми се вижда много хубава.Аз много обичам кисело мляко и мисля че ще е много подходяща за мен.Имам да смъкна 4-5 килограма и се чудя дали ще успея. newsm78До сега съм правила японското чудо,обаче то е много изтощително. Rolling EyesОсвен това имам проблеми с wc-то и се надявам тази диетка да помогне...какво мислите? Flutter
Имам и друг въпрос може ли да се пие от готовия айрян на Данон?Ще се радвам ако ме приемете в реиците си  Hug Успех на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт