Страхотна диета за страхотни тела 6

  • 15 513
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 603
Започнах диетата ао днес. Целия ден до сега само ябълки и кисело мляко. Странно  newsm78 - не чувствам глад. Ентусиазирана съм. Надявам се да успея.

# 76
  • Мнения: 22 524
Здравейте пак от мен,

днес понеже цял ден бяхме на разходка с детето и тотално се обърка диетата.
В 10.30ч изядох една ябълка, но после чак в 17ч ядох картофи с малко кашкавал, което не трябваше да става.
Сега за вечеря мисля пак да хапна ябълка и малко кисело мляко.

Искам само да попитам може ли да се яде Активиа? Тя е блъскана със захар и май не е много добре, но вие ще кажете.

И когато се ядат зеленчуци - мога ли да си направя салата от зеле с малко зехтин и лимонов сок? Че таратор в този студ не ми се яде.

# 77
  • Мнения: 339
Здравейте пак от мен,

днес понеже цял ден бяхме на разходка с детето и тотално се обърка диетата.
В 10.30ч изядох една ябълка, но после чак в 17ч ядох картофи с малко кашкавал, което не трябваше да става.
Сега за вечеря мисля пак да хапна ябълка и малко кисело мляко.

Искам само да попитам може ли да се яде Активиа? Тя е блъскана със захар и май не е много добре, но вие ще кажете.

И когато се ядат зеленчуци - мога ли да си направя салата от зеле с малко зехтин и лимонов сок? Че таратор в този студ не ми се яде.
Не се притеснявай .И моите дни все се обаркват по малко-де час де храна...

За активията не мисля че е добре-имамн захар и консерванти...ти ре6ава6
А за салата лично аз ям така.Не мога сухи зеленчуци....кои както може
Успех на всички bowuu

# 78
  • Мнения: 154
Йеее , днес имам -1 , още 3.5 кг ми остават.Въпреки , че хапнах доста мед , но както каза _Rossy_  няма да падаме по улицата от ниска кръвна захар , а пък  и  яко се потрудих във фитнеса и определено има резултат  Party А , момичета , какво смятате да правите след диетата? Защото е ясно , че не може да е наядеш като прасе и пак да си седи ефекта?!

# 79
  • Мнения: 478
Днес много се изложих EmbarassedИзядох 2 шоколадови бонбона и месо ядох на вечеря EmbarassedА днес ми беше въглехидратния ден а не белтъчния Embarassed
Panic_Mama браво за сваления кг PeaceСлед диетта пак яденето трябва да е под контрол WinkЛакомствата ограничени Winkзащото да няма връщане назад Confused
Mirama мисля че Активията не е подходяща -най добре млякото да е нисък процент Wink

# 80
  • Мнения: 22 524
Алекс и аз така си мислех, че не е много подходяща, ама това имах в хладилника и това изядох тази вечер. )))
А между другото гледах линийката ти, с каква диета отслабна с 22кг. ))
Че мен ме чакат поне 10кг, а най-добре да са 15-16кг.

# 81
  • Мнения: 478
Алекс и аз така си мислех, че не е много подходяща, ама това имах в хладилника и това изядох тази вечер. )))
А между другото гледах линийката ти, с каква диета отслабна с 22кг. ))
Че мен ме чакат поне 10кг, а най-добре да са 15-16кг.
Началото на слабеенето си поставих с тази Страхотна диета Peaceи бях много доволна LaughingНо бях и много стриктна LaughingИ после наблегнах на плодове и зеленчуци Laughingмесо и млечни продукти LaughingДруга диета по -специална не съм спазвала Laughing

# 82
  • Мнения: 6
От утре и аз съм с вас... Blush Лятото направих диета1 и бях много доволна,но после ...да ме пита човек защо не продължих  ooooh! Сега обаче започвам пак! Успех на всички  Heart Eyes Подкрепата явно е от значение.  Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 2 958
....Имам да смъкна 4-5 килограма и се чудя дали ще успея. newsm78До....Освен това имам проблеми с wc-то и се надявам тази диетка да помогне...какво мислите? Flutter
Имам и друг въпрос може ли да се пие от готовия айрян на Данон?Ще се радвам ако ме приемете в реиците си  Hug Успех на всички  bouquet

1. Ще успееш!
2. Тази диета действа много добре на метаболизма. Поне при мен. Wink
3. Данон по принцип избягвам. Както и Активиа/я. Има подсладители, консерванти и т.н.

ivros , много се радвам, че се чувстваш добре от първия ден. Продължавай в същия дух и ще имаш очаквания резултат! Peace

...А , момичета , какво смятате да правите след диетата? Защото е ясно , че не може да е наядеш като прасе и пак да си седи ефекта?! [/b]

Браво за минусчето! Ами след диетата ще се храня, както написах по-горе, пак по съветите на доц.Байкова.

 Скорпионче  Hug . Наистина подкрепата е много важна. Успех и на теб!

Днес ми е въглехидратния ден. Вместо с плод, закусих с домат и пих чай. За обяд спагети с домати. Вечерта същото. За първи път във въглехидратния ден ще ям спагети. Досега си избирах ориз или картофи. Ще видим накрая резултата. Wink

Приятен ден, момичета!

# 84
  • Мнения: 603
Здравейте.
Днес ми е втория ден. Много добре се чувствам и не съм гладна. Опитвам се да хапвам стриктно по часове, но е трудно. Дано това не се отрази на диетата по някакъв начин.

Продължавам да се храня диетично. Мъжа ми реши, че и той ще погладува малко с мен, та затова на вечеря ми е по - лесно (няма ги изкушенията).

Надявам се да успея. Дано всички успеем!!! Peace

# 85
  • Мнения: 6
StaM,благодаря!  Heart Eyes През лятото за една седмица свалих 2кг  Flutter .Интересно ми е вие по колко сваляте?  Blush
За мен не е проблем да се справя с вкусните нещица,проблемът ми е,че май не съм много постоянна.  ooooh!

# 86
  • София
  • Мнения: 159
Здравейте момичета продължавам да съм на 1-вата диета вече 25 ден. От понеделник мисля да почвам 2-та. Grinning

# 87
  • Мнения: 154
Днес ми беше въглехидратен ден и ядох ориз , не съм прегрешавала  Party

# 88
  • Мнения: 478
А пък аз снощи прегреших Blush Blush BlushЯдох месо EmbarassedА днес ми е белтъчния ден Laughing
Но се радвам че кантара не отчете в моя вреда нищо WinkДнес продължавам Laughing

# 89
  • Мнения: 268
Малинка-Къпинка, имаш ли резултати от вторите две седмици? аз в неделя прикл. с първите две седмици и незнам какво да предприема за след това. дали да сменя режима или да продължа...

Общи условия

Активация на акаунт