Чак НОЕМВРИ сме решили всички бременилки да се превърнем във родилки

  • 9 593
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10
Привет и от мен  Hug

Дес страхотна темичка. Благодаря  newsm51

Добре дошли на новите мами   bouquet

Galaxy, честита дата. Бебчето ти ще се роди  на моя рожден ден  Wink

Момичета мисля да се запиша на училището на 9 месеца за 11 окт. Ако има желаещи да свиркат да ходим заедно.

# 16
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Просто Аз,


 smile3532smile3525

# 17
  • София
  • Мнения: 2 846
Привет и от мен!

Дес, просто се чудя, как ги правиш ти теми, бре! Много сложна ми се струва тая работа! Hug

Честита магистратура на Galaxy_25 .

Леле, момичета, давата ли си сметка, че от този месец е твърде вероятно да почнат да се раждат бебета в темичката! #Crazy Mr. Green

# 18
  • Мнения: 343
Честит октомври месец  Аз днес влизам в деветия месец  Честит девети месец и на steladad
Честита дата на Galaxy_25 . и магистратура Моя лекар е заминал за Канада и никой не може да ми каже кога ще си дойде казаха ми да си намеря друг лекар при когото да родя и сега около двайсет дни преди раждането трябва да си търся лекар Успех на всички които този месец ще гушнат бебчо

# 19
  • Мнения: 1 546
Добро утро!

Честит 9ти месец на мамите влезли в него и честита дата на Galaxy Hug!

Много се смях на историята Азаде, леле моя е същият!Уж комплимент а то...оня ден ме гледа по тумбак и с цялата си любов изтърсва "мале, писе, колко си се подула..." LaughingНе знаеш да смееш ли, да го биеш ли... Mr. Green

Сега отивам да си измия косата, моята кума е в ТЪрново и ще ходим малко на шопинг.  bouquet

Дес, цветенцата са страхотни!  bouquet

# 20
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Дита,

кажи му, че нещо те е ухапало  smile3521smile3525

# 21
  • Мнения: 1 546
Дита,

кажи му, че нещо те е ухапало  smile3521smile3525

 Joy hahaha Тва нещо така ше го ухапе и него след два месеца, че ша види той... Laughing

# 22
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
С тая мисъл се успокоявам и аз - тарикатлъка на мъжете ни ще свърши моментално, след като бебоците станат център на наще вселени newsm10

# 23
  • София
  • Мнения: 614
Здравейте, момичета! Вчера от гръмотевичната буря нета изгърмя, та чак допреди малко. Браво на вас, и нова темичка сте отворили вече! Дес, тенкю за прекрасното оформление!  bouquet
Днес имам служба /или курбан/, та се надявам да се добера до някоя близка църква да си запаля свещичка за здраве, пък със съмейството ще се съберем на пълнен шаран. Днес е и много хубав празник - Покров Богородичен, ще се помоля Дева Мария да ни закриля и всички да родим живи и здрави бебета! Hug
Хубав ден ви пожелавам!

# 24
  • Мнения: 37
Днес имам курбан, та се надявам да се добера до някоя близка църква да си запаля свещичка за здраве, пък със съмейството ще се съберем на пълнен шаран. Днес е и много хубав празник - Покров Богородичен, ще се помоля Дева Мария да ни закриля и всички да родим живи и здрави бебета! Hug
Хубав ден ви пожелавам!
Ами то незнам Цеци какво се казва,ама да си жива и здрава и да се добереш до замислената ти църква и аз ли4но ти благодаря като една от форума,която ще вкл в молитвите си за здравето на нашите "неродени" още пъшкули.Целувки.

# 25
  • Мнения: 560
Здравейте дебелани / smile3534 хихихи присмял се хърбел на щърбел/.
Ама не стига,че сме дебелани,пък сме и бърборани.
Ма кога успяхте да изядете главата на предната тема? newsm53
Момичета,днес е 1-ви октомври и си казах,че обратното броене започна.Гледах септеврийските отчетни и всичките са родили с по 10-15 дни по-рано.Та и аз го виждам около 1-ви ноември +-.
Пък и тая седмица ще мине бързо.Днес ще ходя до общината да видя как да си променя адресната регистрация,че живея тук,защото още се водя в Люлин и като се роди бебата не ми се трамбова за всяко нещо до там,пък и в социалните в Люлин има цигани като за целия китайски народ.
В сряда сме на доки и ако Василчо си вземе 2-3 дни отпуск имаме и други работи за вършене.
Чатвъртък или петък ще ходим ва поръчаме леглото и да докупя разни неща  smile3508-направо ме сърбят ръчичките.

Иначе трябва да ви призная,че вече имам страхова невроза от лягането вечер newsm46 1countingsheep.Още като залягам,почвам да си мисля как ще се оцъкля в 2-3 и ще се въртя като идиот с часове в леглото.Много гадно.Предната нощ стигнах до рев след 3 часа въртене.Снощи беше по-поносимо,защото станах,пишках,повърнах,повъртях се половин час и съм заспала smile3524.Приказка хихихи.

Ауууу,мечтая си само за две неща-да легна по корем и да се репльокам като жаба в леглото и да си обуя дънки.Малеее колко съм скромна.

# 26
  • София
  • Мнения: 5
Даа, днес е голям празник - Покров Богородичен! Да Боже на всички здраве и късмет и най-вече леко раждане и здрави бебоци Praynig
    Аз вчера си занесох една нова хавлиена кърпа и сапун на свеки да ми ги занесе в църквата и да ми прочетат молитва - прави се дар на Св.Богородица за лесно раждане...Аз съм си вярваща и го направих...то на човек колко му трябва Hug

# 27
  • Мнения: 884
Аз пък цяло лято си мечтая за тесен , сатенен , зелен панталон...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте и от мен  Hug

И аз да поздравя Дес за страхотното оформление на темичката. Добре дошли на новите мами и Честит 9-месец на тези които влизат.
Оф а аз докато излезна в болнични някой вече може да си гушкат бебчовците.
 Crazy

може и аз да отскоча до църкватаче ми е наблизо. Цеце за тебе този празник да не би да е специален заради нещо? Ние курбани правим заради поводи разни.

толкова за сега от мен че имам доста работа, надявам се по-късно да мога да се включа пак.

# 29
  • Мнения: 884
Даа, днес е голям празник - Покров Богородичен! Да Боже на всички здраве и късмет и най-вече леко раждане и здрави бебоци Praynig
    Аз вчера си занесох една нова хавлиена кърпа и сапун на свеки да ми ги занесе в църквата и да ми прочетат молитва - прави се дар на Св.Богородица за лесно раждане...Аз съм си вярваща и го направих...то на човек колко му трябва Hug
Това не съм го знаела, май всички днес поне по една свещичка трябва да запалим...

Общи условия

Активация на акаунт