Работещи майки 2006 г. - тема 9

  • 22 178
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Автопарка го знам, ама то единствената кола,дето ми хареса -заета от Ясмин.Другте- коя без покрив, коя с едни лети джанти-ум да ти зайде, а и има един дедо с големи мустаки,дето ги варди,барабар с кучетата си. Има един файтон с една тапицерия- цвят о`аки Joy и една леля- та яката на лелята ми харесва bowuu Зимайте ме,където си искате. Кали, аз ще се мушна леко в краката ти, и няма да хъркам.За действията на беба не отговарям  Naughty
Аз днес съм "всеотдайна майка" -водих детенце на разходка, обменях инфо с други майки, абе изобщо -  bowuu моля,за вашите аплодисменти и адмирации.Сега подобаващо,като изморена майка ще си легна с детенцето,да събера сили за довечера .

# 256
  • Мнения: 2 109
Аз днес съм "всеотдайна майка" -водих детенце на разходка, обменях инфо с други майки, абе изобщо -  ...

внимавай... започва да ти личи Joy


аз не съм на ясно дали излизам от депресията, или това е нов по-задълбочен стадий.

ВЕЛМАР ! Много е радвам, че Дари вече е добре.

# 257
  • Мнения: 1 584
Равия, докато не се похвалиш с поне 5 цвята на а*о, които сте обсъдили - никакви аплодисменти Naughty

Миньон, пак ти е пълна кутията. Бързо с метлата Laughing

И аз днес май станах майка за пример, черпя ви с по едно току-що приготвено Тирамису.



А Ясмин се сдобила с един кътник newsm78 Тия зъби що не си чакат реда, а излизат както им хрумне Crossing Arms

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 19:04 от Майра

# 258
  • Мнения: 1 668
Аз днес съм "всеотдайна майка" -водих детенце на разходка, обменях инфо с други майки, абе изобщо -  bowuu моля,за вашите аплодисменти и адмирации.Сега подобаващо,като изморена майка ще си легна с детенцето,да събера сили за довечера .
Равия, засрами ме... Браво... Ти си нашата гордост! Ние пък с Катето днес затворихме една кръчма... пак! То верно, че не можем да се надприказваме, ама май не сме виновни - кръчмите затварят рано....  Joy Joy Joy. На всичкото отгоре се прибирам и мъж ми си е легнал  newsm78. Това не се е случвало от 7 години. На него по това време му е средата на деня и като да не повярва човек домашното РС е свободно. Та да се отчета и за моят син - той си е тъпанар по природа, та освен думичките, които произнасяше на 10 месеца нови нямаме - мама, тати, баба, деди, дай, ела, айде, азра (кучето), искам има периодични някакви, които отпадат - като преди месец имахме любимо Ч  - та мамче, бабче,  куче. Днес цяла вечер повтаряше ЦАПЧЕ, което според баба му било жабче  Joy Joy Joy, а според дядо му е копче, а според мен им се причува от толкова  разговори с моя син  hahaha hahaha hahaha. Та според баба му и дядо му той вече говорел и то правилно, ама май си се разбират само тримата и то щото вече са на един акъл  Joy Joy Joy. Иначе е добро детето  много е послушно - храни ни непрекъснато. Та днес му обясних, че тати много обича риба и милото цяла вечеря му завира парчета в устата, а моят мъж не понася, ама как да откаже на наследника  Sick  Joy Joy Joy.
Мами с обувчици - не знам дали сте получили лични от Майра ама утре обувките тярябва да са в БГ. Надявам се до вечерта да стигнат до нас и живот и здраве след петък да се видим и да ви ги дам... Ктао имам инфо ще пиша.

# 259
  • Мнения: 1 240
Майра, с нещо да се похвалиш???  Wink

# 260
  • Мнения: 993
Майра сигурно вече е духнала я към Франция, я към някое красиво кътче в Германия. Там днес е почивен ден, така че довечера очакваме разкази в картинки.   Wink
Аз по този повод днес няма да си говоря с немци, но това съвсем не значи, че ще си почивам.
Я да ви питам нещо, поне да оправдая пред съвестта си висенето тук - да имате идея от къде мога да купя хубав колан за момченце, че на моя синковец му падат гащите? Остави, че изглежда като развлечен тийнейджър така, ами ще вземе да си настъпи крачолите и да се пребие...

# 261
  • Мнения: 1 584
Миньон, едва ли ще намериш толкова малък колан. Ясмин има едни дънки, с нещо като платнено коланче - тип като тия шаловете дето слагат. Пробвай така?

Гер4о, какво искаш от детото - много си е добре. Виж колко много думи знае Naughty

Тук времето е ужасно - една мъгла - нищо не се вижда. В комбинация с подутите венци на Ясмин и мрънкащото й състояние заради явно излизащите на куп 4 кътника Crazy ... явно ще си мързелуваме вкъщи, пък утре ще направим някоя кратка екскурзийка Wink

# 262
  • Мнения: 595
опа на отчетааааааааа
топъл топъл париииииииииииииииииииии smile3508
милички мои!
искам да се клонирам!
 newsm19една за телефона, една за мейли
една за ПЦ
една за преводи
една за договори
една за срещи с клиенти
една за любител архитект /местене на стени, стаи, кухни, кенефи във фотошоп/
една ако може редовно да учи падежи че останалите да не се излагат
и една да гледа как расте детето че после да не питаме останалите "Това моето дете ли е?"

не ви ли се иска и на вас така а? кажете си дееееееееееее Mr. Green

Майра страхотни снимки правиш  smile3501аз редовно им се радвам и все забравям да ти кажа! вярно Калина улавя невероятни моменти, тя снима с някаква неповторима динамика newsm20, сякаш може да видиш около снимката няколко кадъра напред и назад но ти имаш такива пейзажи че с твое позволение ще си лепна един на десктопа! особено есента! в сърцето ми е този сезон! Two Hearts

Кали, тоя номер с депресиите май го минах /да не казвам голяма дума де/ поне сега сякаш ги минавам отгоре-отгоре, преди до там съм стигала че исках да изчезна само за да врътна на останалите ужасния номер да няма на кой да разчитат щото все са свикнали някой друг да им носи отговорност но отскоро не смятам да чезна а по-скоро гледам сеир - нека се нервят другите аз станах темерут и перде smile3502 smile3506 newsm53
за децата какво говорят - направо ви се чудя че различавате - Дени говори супер убедено, все едно разказва, цели изречения казва нооооооооооо абсолютно неразбираемо! уъля бъля, диго дигоооооооо, абъди дабъди гоооо, абе просто кошмар. иначе е много общителен - спира хора по улицата и много емоционално почва да води разговори с тях - при което хората питат "какво казва детето?" а ние обясняваме - ми не знам, не му разбирам  smile3532
имаме на работа едно тайландче - някакъв там шампион по тай бокс все си мисля да го питам не намира ли смисъл в бръщолевевенето на Дени ама просто забравям
а езика си върти уникално - фонетиката на трите езика почти цялата я има
иначе новости около мен освен зверски банкет с оливане и приспиване на сл. бряг няма cheers Drunk smile3546 Wine Glass
за съжаление на банкета поне в началото не можах да се насладя както трябва щото ми звъннаха че след като 3 дни преди това дребен вдига 37,5 решил че като ме няма трябва да вдигне 39,5 Ill! и аз кво се предполага да направя? да скоча на шефа във ферарито дето го купи от Метин на Слави и да се изстрелям с 300 към Бургас  car003? ми викнах докито и тя веднага ги наредила мойте - единия - марш за антибиотик, другия на мокрите кърпи и до един час положението беше овладяно.
ама пак ми направи ларингоспазъм и тичахме до болницата - тва след 2-3 дни нооооооо този път съвсем различно от това, което ви споделих миналата година - отивам си с докито под ръка, малкия се преглежда, слагат му абокат, урбазон венозно, малко инхалацийки и на 30-тата минута бяхме в таксито за вкъщи. при това аз докато слагаха абоката спокойно си пушех на кафенце  kaffeetrmker_2 lalalalaв другата стай /Кали ? лоша майка а? пак си помисли?  smile3533/ даже успях на връщане да мина да гласувам bowuu

чета си аз темичката и кво да видя - стресиращи професии - рекох ще се проверя де съм се тръшнала и да ви сервирам заключението:
TOP TEN STRESSFUL PROFESSIONS
IT - не програмирам /поне откак изчезнаха добрите стари Правец 8/ но май вече минах нивото на проС потребител и гордо мога да кажа че съм бая отракан и сравнително независим потребител - демек със леките неразположения на техника и софтуер се оправям, а с тежките - с инструкции по телефона.
Medicine / Caring Profession - тук се колебая - би могло да се каже че съм любител
Engineering - за работа - не съм го работила ама стажа по домашни уреди, приспособления и изобретения брои ли се щото клони към броя на годинките ми
Sales and Marketing - сега съм тук а за стреса свидетелства ежемесечния отчет
Education - туй по сърце ама не за дълго по очевадни причини
Finance - туй докато учех второто че не ми беше приятно да го работя и реших да менкам професията
Human Resources
Operations
Production
Clerical - такоз бачках като завърших средното да се издържам докато уча

# 263
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Аз направо на първото място се класирах  Mr. Green Вярно, че на старите машинки ми беше по-лесно, но и на новите не се давам.
Искам и аз ферари, ама преди него списъка с покупките много дълъг  Laughing
С джипито последният ми спор е на тема алергии - към Нурофен или Калпол. И мъжът ми се грижи повече за децата. Засега не протестира. Искам да протестирам аз. От градината. Правят разни врътки, за да си тръгват по-рано и събират децата, с госпожи, от които едва си отървах детето, като го записвах #2gunfire #Cussing out Досега работеха без проблем, на смени, от 7 до 19, като всяка градина, тази година - било работене извънредно, дето не се плаща! Някой може ли да ми каже в коя наредба или нещо подобно пише за работното време на учителите? Ще пиша жалба в Общината, ама ми се ще да е подплатено с чл. и ал. . . Писна ми от тях! Вчера в прав текст ми заяви една, че нямало да се грижи за 5-6 деца  #2gunfire #2gunfire #2gunfire И понеже там гледат филми, които аз не разрешавам, направих забележка -  да им  намерят друго занимание. В тази сборна група правят само това. Вземам си детето с кръвясали очи, не му давам да гледа нищо у дома, за което ми се сърди . . а онази кикимора ме обвинява, че съм искала да му пускам филми само в нас, че да си почивам . .  #Cussing out И тя искала да си почине. МИ да си почива. Ама след работа, все пак!! Добре, че преместих дреби и кракът му повече няма да стъпи там!
Уф, днес ще си получа разпределението на ново работно место, в новата фирма. Дано случа на шеф! Нервно ми е, прощавайте за излиянията, отивам да лея писмото до общината

# 264
  • Мнения: 1 668
Кабив, Миньон, обувките са у дома! Утре ако искате да спретнем едно кафенце в Моето гардже ако е свободно и да ги раздам.
Майра, още веднъж едно голямо благодаря!

# 265
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
jd   Peace Тия даскали са направо за убиване #Cussing out
 Сутринта в 7,30 звъняла даскалицата по техническо чертане на Димо, да каже,че Димитър трябва да отида 4 и 5 час, щото щяла да пише отсъствия.  #Crazy Чисто луда! Никой не каза,че свършват стачка, абееееееее луда работа! Отивам да бачкам, да изкарап напрежението,щото ще смотам някоя тъпа даскалица #2gunfire #2gunfire

# 266
  • Мнения: 1 584
Гер4о, Hug

Jd, тия даскалици много нагли Shocked Като искат да си почиват да ходя да работят в моргата или на гробищата, а не в детската градина Naughty

Махам се от вкъщи, че направо няма да мога да си вляза в дрехите. Тавата с тирамисуто е почти унищожена, а беше огромнааа Embarassed

# 267
  • Мнения: 993
Кабив, Миньон, обувките са у дома! Утре ако искате да спретнем едно кафенце в Моето гардже ако е свободно и да ги раздам.
Майра, още веднъж едно голямо благодаря!


В Гарджето утре има парти от 4 до 6, така че ви предлагам или нещо към 3-4 или направо в 6, пък доколкото откараме...
Майра, с тирамисуто е така - и аз не мога да се спра, докато не свърши тавата  Grinning

# 268
  • Мнения: 1 668
Ами значи утре в Моето гардже в 6! Който успее.... Аз ще съм с чантите  Joy

# 269
  • Мнения: 2 109
who said ТИРАМИСУ ????

Общи условия

Активация на акаунт